Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Το άμαζον γενικά αλλάζει την πολιτική του ανάλογα με τα συμφέροντα του υποθέτω. Στο παρελθόν είχα αναφέρει ότι μου επέστρεψαν τα μεταφορικά για παπούτσια που δεν μου έκαναν στο νουμερο (αφού πριν παραγγείλω τους ρώτησα) αλλά τώρα αρνήθηκαν. Ακύρωσα την παραγγελία μου. Όσο φθηνά και να είναι τα παπούτσια ποτέ δεν είμαι σίγουρη ότι θα μου κάνουν και δεν έχω καμία όρεξη να χάσω 10 ευρώ για να τους τα επιστρέψω.

Τους ανέφερα ότι παλιότερα μου τα επέστρεψαν αλλά μου απάντησαν ότι αυτή είναι η πολιτική τους τώρα. Δεν πειράζει τι να κάνουμε, ένα ζευγάρι παπούτσια λιγότερο.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αντε ρε τότε καλά το πήρα :tongue::D

το C είναι για child κ το J για junior

φιουυυυυυ

μα το θεμα ηταν η διαφορα toddler και child.... αλλα προφανως δεν υπαρχει! ειναι το ιδιο!!!!!!!!!!! οκ καλα ψωνισα κ γω!!!!!!!!!

ανυπομονω να βαλω τα jibitz μας!!!!!! της ειχα παρει διαμαντενιες καροδυλες και πετ σοπ ζωακια......

Μπερδευτηκα:(

Βοηθεια please!!!

Δοκιμασα τον μικρο μου κατι παλια της κορης μου και χρειαζετε να του παρω c 6-7 αλλα ποιο 6-7 να παραγγειλω αυτο που λεει toddler ή το child?

Για πειτε μου βρε κοριτσια:)


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια χρειαζομαι βραστηρα γιατι μου χαλασε και μπλεντερ......ειμαι μακρια απο πολη και δεν εχω χρονο για ψαξιμο στην αγορα...ειδα λιγο στο σκρουτζ αλλα μου φανηκαν σχετικα ακριβα σε σχεση με το αμαζον.....για πειτε εσεις που ξερετε.....πηρε καμμια σας απο κει τετοια πραγματα...και αν ναι ποια?

α...το ξεχασα,θελω και ποδηλατακι του γιου μου για τα γενεθλια του...ειναι 3,αρα 12 ιντσες δεν πρεπει να παρω?


θα ζεις παντα μεσα στην καρδια μας....

Link to comment
Share on other sites

εχει σε 6-7 διπλο?

Oxi δεν εχει σωστα, ποιο 6 πρεπει να παρω εννοω:P

Νοιωθω λιγο καθυστερημενη τωρα με τα νουμερα αλλα θα βγαλω ακρη... ετσι πως σας διαβασα καταλαβα οτι ειναι το ιδιο το toddler me to child?


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

διαβασε τις κριτικες!!!!! υπηρχαν αμαξια που λογω του ογκωδες προστατευτικου δεν εκλειναν καλα οι πορτες και το κοπαναγαν και ΔΕΝ ηταν ασφαλες!

Θεωρώ το συγκεκριμένο κάθισμα εξαιρετικό γιατί πέρσι τράκαρε πολύ σοβαρά ο σύζυγος με το παιδί μέσα στο αμάξι σε τέτοια καρεκλάκι. Εννοείτε ότι ξαναγόρασα στο καινούριο αυτοκίνητο πάλι Romer kidfix SICT. Στο δικό μου αυτοκίνητο έχω ακόμα το maxi-cosi tobi το οποίο είναι μέχρι 18 κιλά. Ο Δ είναι τώρα 16,5 + ρούχα= 17,5 οπότε πρέπει να το αλλάξω το συντομότερο γιατί οι ζώνες του τόμπι έχουν αντοχή σε περίπτωση σύγκρουσης τα 18 κιλά. Οπότε ήθελα πάλι Romer/Britax kidfix sict ή Concord transformer XT. Είναι και τα δύο πανάκριβα αλλά επειδή είχαμε ήδη μία πολύ άσχημη εμπειρία ακολουθώ πιστά τα επίσημη τεστ της ADAC και προσπαθώ να μην επηρρεάζομαι τόσο από τα ριβιους των χρηστών. Οταν δεις το αμάξι στραπατσαρισμένο και το παιδί καλά αρχίζεις να το ψάχνεις.

Link to comment
Share on other sites

Internetομανούλες γεια σας! Έρχομαι από το parents με ερώτηση... και περιμένω τη βοήθειά σας! Θα ήθελα να βρω ένα μπιμπερό που να μετατρέπεται σε παγουράκι, κατά προτίμηση σε πλαστικό για να μη σπάει και με έντονα χρώματα για να κάνει εντύπωση στον μικρούλι μου! Καμιά πρωτότυπη ιδέα να προτίνετε;;;;

Να πω την αλήθεια, θα προτιμούσα κάποιο ελληνικό e-shop αν είναι δυνατόν (για να στηριξουμε λίγο και την Ελλάδα) αλλά αν δεν βρω κάτι θα πάρω από ξένο!

Ποσο ειναι ο μικρός σου? Αυτο το αχρωμο ειναι το πρωτο το εκπαιδευτικό. Μπορεις να του βαλεις τετοιο http://www.amazon.co.uk/Philips-Avent-SCF142-00-Trainer/dp/B000MPH0JM/ref=pd_sim_by_1 ή να παρεις κατι τετοιο http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-Decorated-Training-Months/dp/B0044BBTX8/ref=pd_sim_by_6 που ειναι για 6+ μηνων.


lnUXp3.png

κανείς δε γνωρίζει το παιδί σου όπως εσύ ...

Link to comment
Share on other sites

Dear Sirs,

I placed my order nr ..... on the 23rd of December 2011.

20 days later, I had only received the Lancome Hypnose Mascara.

You informed me that my order had not been sent in one package, but was split in three different dispatches and would be soon delivered to me.

A month later , I ask you to either refund me my money or resend the order at your cost, as it is certainly not my fault.

You did refund me the money I paid for one item that was not available any more and the second order left you on the 30th of January 2012.

It has been one more month since this second order has left you and I have only received two out of five items it comprised.

Since I am quite analytical, I cannot understand the meaning of your recent message, which is as follows

Thank you for your email.

We are sorry to hear this, have you received anything from the order at all?

Many thanks and we look forward to hearing from you.

My patience has gone beyond limits, taking you two months to send me cosmetics is despiccable.

I wish you to refund me the amount of the items not yet delivered to me.

I repeat once more that the non-delivered items are ......

As I am a member of the greek forum PARENTS, where members are very active on online shopping and exchange opinions on the shopping from various sites, I am afraid I will have to report my bad experience with you.

I is really a pity.

Σε ευχαριστώ πολύ , ήταν θεϊκό το κείμενο σου!!!

Με αυτό το ύφος είχα σκεφτεί να απαντήσω αλλά η τελευταία παράγραφος και η αναφορά σου στα κορίτσια του φόρουμ , νομίζω ότι του δίνει μεγαλύτερη ένταση και δυναμική.

Θα το στείλω δίχως άλλο... παραλείποντας κάποια σημεία γιατί μόλις είδα ότι μου έκαναν επιστροφή χρημάτων για τα αντικείμενα που δεν παρέλαβα ποτέ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Oxi δεν εχει σωστα, ποιο 6 πρεπει να παρω εννοω:P

Νοιωθω λιγο καθυστερημενη τωρα με τα νουμερα αλλα θα βγαλω ακρη... ετσι πως σας διαβασα καταλαβα οτι ειναι το ιδιο το toddler me to child?

εγω αυτο καταλαβα τελικα.... επειδη εχει πολλους πωλητες αλλοι το λενε toddler και αλλοι child.... αλλα αν δε παραλαβω το σωστο στο λαιμο μου δε σε παιρνω!

ξαναλεω εγω επελεξα απο το μενου το νουμερο ταδε uk toddler και μετα στην παραγγελια εμφανιστηκε σαν child......


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

αν θέλετε για θερμόμετρο μπορώ να δω το δικό μας στο σπιτι το συστησε γιατρός όταν ήταν η θεια μεσα στο Αττικό.

ναι,για δες;)

κοριτσια χρειαζομαι βραστηρα γιατι μου χαλασε και μπλεντερ......ειμαι μακρια απο πολη και δεν εχω χρονο για ψαξιμο στην αγορα...ειδα λιγο στο σκρουτζ αλλα μου φανηκαν σχετικα ακριβα σε σχεση με το αμαζον.....για πειτε εσεις που ξερετε.....πηρε καμμια σας απο κει τετοια πραγματα...και αν ναι ποια?

α...το ξεχασα,θελω και ποδηλατακι του γιου μου για τα γενεθλια του...ειναι 3,αρα 12 ιντσες δεν πρεπει να παρω?

ψωνισα προσφατα απο εδω και ειμαι ευχαριστημενη http://www.electroworld.gr/site/#

καποια προιοντα τα εχει πιο φτηνα με κουπονι (εμενα μου ειχε δωσει μια κοπελα απο εδω αλλα νομιζω αν γραφτεις σο στελνουν αυτοι)


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ για καθισματάκι προσανατολίζομαι στο izy be safe 9-18. To έχει καμία;

Αν και θέλω κι ένα δεύτερο για τους παπούδες

tamaraki το isi combi x3 αναποδο εχουμε εδω κ 14 μηνες κ ειναι τελειοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια από healthzone πώς παραλαμβάνουμε? Κούριερ ή ΕΛΤΑ?

κοριτσάκι με κουριερ της acs, εμένα συνηθως μου τα στελνουν την επομένη μέρα της παραγγελίας, καμια φορα κιολας με παιρνουν και τηλεφωνο επιβεβαιωσης των πραγμάτων που εχω παραγγείλει, πολύ ευχαριστημένη! αν δεν κανεις παραγγελία ανω των 49-50ευρώ, τα μεταφορικά ειναι 2ευρώ και αν επιλέξεις αντικαταβολή +1ευρώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...