Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα. Την βοήθεια σας... Παράγγειλα απο javari παπουτσάκια umi σε 22 νούμερο (5,5) σύμφωνα με το size guide του site και του πλέεεουν... Όμως τα θέλω τα συγκεκριμένα, είναι πανέμορφα!

http://www.javari.co.uk/s/ref=dp_msr/?brands=Umi&node=216766031&nodes=216766031&sort=shoesbrowserel2&showDesigner=0&rnid=brands&clientPageSize=100#__ie%3DUTF8%26cAsin%3DB005D5Y56W%26fromPage%3Dsearch%26sr%3D1-7%26qid%3D1337868158312%26asinTitle%3DUmi~~20Kids~~20Trieste~~20Sandal~~20Fisherman%26contextTitle%3DSearch~~20Results%26clientPageSize%3D100%26brands%3DUmi%26node%3D216766031%26sort%3Dshoesbrowserel2%26nodes%3D216766031%26showDesigner%3D0%26rnid%3Dbrands%26asin%3DB005D5XY5K%26ref%3Dsr_1_7%26pageCode%3Dd

Ερωτήσεις:

1. Γνωρίζετε ποσο μικρότερο νούμερο πρέπει να πάρω στα umi για να αντιστοιχεί στην πραγματικότητα; 1 ή 1,5 νούμερο; (πήρα το 5,5 αλλά οι επιλογές για πιο μικρό είναι ή 5 ή 4.. Εγώ θα έπαιρνα 4,5 αν υπήρχε....)

2. Καταλαβα καλά ότι σου κάνει refund το javari; Απλα επωμίζεσαι το κόστος επιστροφής;

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγώ παρήγγειλα πρόσφατα, λένε περίπου 10 εργάσιμες.

Την όγδοη μέρα τους έστειλα μέιλ, μου απάντησαν μετά από δύο μέρες και μου είπαν ότι η παραγγελία μου πήγε αλλού καταλάθος, μου την ξανάστειλαν την ίδια μέρα, μου επέστρεψαν τα μεταφορικά και η νέα παραγγελία ήρθε μέσα σε ένα πενθήμερο. Νομίζω με ταχυμεταφορές ελτά.

Έντιτ : 23 με 27 Μαΐου, δωρεάν μεταφορικά με αγορές πάνω από 35?.

πολυ γρήγορα, οσες φορές εχω παραγγειλει δευτερα, μεχρι την παρασκευή εχω παραλαβει.

Αδημονώ !!!!!

......και εγώ μία από τα ίδια είμαι, αλλά είπα να το ρισκάρω, είχα βαρεθεί να μην ξέρω πότε και που έκοψε ο καλός μου κρέας στους άλλους δίσκους κοπής οπότε μου έδωσαν αυτόν από το τεφλόν αγόρασα και τον γυάλινο(που φοβάται να κόψει κρέας μπας και τον σπάσει) :D:Dκαι γλύτωσα από ομηρικούς καυγάδες :tongue::tongue: μα γιατί οι άντρες δεν καταλαβαίνουν την έννοια της μεταφοράς μικροβίων :shock::shock:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

βρε κοριτσια εχω σκασει! μα γιατι δε μπορω να βρω ενα πεδιλακι νο 25 σε νορμαλ τιμη απο λοντον? τεινω να πιστεψω οτι ελλαδα θα βρω φθηνοτερα....... τι παθανε οι αγγλοι?

χατζικο εσυ που εχεις το μαστερ δε βοηθας? αλλιως το απογευμα θα παω εδω κ οοοοτι βρω.......... τι να κανω...........

θελω ενα καλο πεδιλακι ή κλειστο πισω ή με μεγαλο εστω λουρακι... ειναι μικρη η ζουζου....

Τι έκανες τελικά ?


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια εχω σκασει! μα γιατι δε μπορω να βρω ενα πεδιλακι νο 25 σε νορμαλ τιμη απο λοντον? τεινω να πιστεψω οτι ελλαδα θα βρω φθηνοτερα....... τι παθανε οι αγγλοι?

χατζικο εσυ που εχεις το μαστερ δε βοηθας? αλλιως το απογευμα θα παω εδω κ οοοοτι βρω.......... τι να κανω...........

θελω ενα καλο πεδιλακι ή κλειστο πισω ή με μεγαλο εστω λουρακι... ειναι μικρη η ζουζου....

Φετος πράγματι υπάρχει ένα θεμα με πεδιλάκια απο Αγγλια! Δεν υπάρχουν όσα άλλες χρονιές! Στην αρχή νομιζα πως ήταν ιδέα μου, όμως έτσι ακριβώς είναι! Οταν έψαξα το Φεβρουαριο ήταν καπως καλύτερα τα πράγματα!Όμως τώρα και εγώ δεν βρήκα και πήρα απο τα Srinders stores ωραιότατα και πολύ οικονομικά! Πάντως σ'αυτό το νούμερο το τα πέδιλα με κλειστή φτέρνα είναι ελάχιστα!

Link to comment
Share on other sites

Τι έκανες τελικά ?

Φετος πράγματι υπάρχει ένα θεμα με πεδιλάκια απο Αγγλια! Δεν υπάρχουν όσα άλλες χρονιές! Στην αρχή νομιζα πως ήταν ιδέα μου, όμως έτσι ακριβώς είναι! Οταν έψαξα το Φεβρουαριο ήταν καπως καλύτερα τα πράγματα!Όμως τώρα και εγώ δεν βρήκα και πήρα απο τα Srinders stores ωραιότατα και πολύ οικονομικά! Πάντως σ'αυτό το νούμερο το τα πέδιλα με κλειστή φτέρνα είναι ελάχιστα!

οπως ακριβως τα λετε ειναι...........

πηγα κ εγω εδω κ πηρα geox κλειστο πισω.οντως το 25 ειναι το τελευταιο νουμερο, δε βγαινει 26-κ μας ειναι ισα ισα περιπου αλλα τι να παιρνα 26? θα ταν τεραστιο..........

κ πηρα κ garvalin που το χε μιση τιμη 35ε, κανονικο πεδιλο αλλα χοντρο πισω (ειναι αυτο το σχεδιο με το ποτιστηρι-περσυνο θα ναι το εχω ξαναδει καπου)

κ τα δυο 75 ευρω! κ τελος για φετος............


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα, φέτος θα κάνουμε τα πρώτα μας μπάνια στην θάλασσα, τι έχετε να μας προτείνετε για σωσιβιο-κουλούρα, το οποίο θα είναι ασφαλές και καλο για 1 έτους. Μια φίλη, μου είπε για το swimming seat του mothercare, το γνωρίζετε;


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια,

Είμαι καινούργια στο φόρουμ αν και προσπαθώ να διαβάζω όποτε μπορώ. Ηθελα να με βοηθήσετε σε κάτι αν μπορείτε.Εκανα την πρώτη μου ιντερνετική αγορά από bce europe αντιηλιακά και σαμπουάν για τα παιδιά και όταν παρέλαβα είδα ότι έλειπαν 2 τεμάχια. Ενα αντιηλιακό και ένα σαμπουάν.Τους έστειλα το παρακάτω μήνυμα:

Dear suppliers,

I have just received the shipment of my order No. .............

Unfortunately, there were some products missing, namely Art No. 816838 (1 piece) and Art. No. 749968 (5 pieces instead of 6).

Your following letter was describing the right quantities I paid for, but the contained products were not consistent.

Please inform me about the situation.

Μου απάντησαν:

Hello ...............,

We are sorry should a product be missing in your parcel. We checked your order and the weight of the parcel of 2.58 Kg was correct for the products you ordered. The parcel must have been damaged or opened on the way before it was delivered. Please note that you ordered only 1x 816838. Please check again if something is missing.

Thank you.

Best regards

Cornel

και τους ξαναέστειλα:

Dear Cornel,

As you can probably see, I am not familiar with your quality control procedures or your relationship with your courier partners. I can ony verify that the quantity was not the one described and paid for. Please inform me if there are any procedures by your company for customer protection and quality assurance.

Regards,

Εχουν περάσει 4 ημέρες και δεν μου έχουν απαντήσει. Να θεωρήσω ότι το θέμα το έχουν κλείσει? Τα έχασα τα προιόντα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουτε εγω βλεπω κατι. Ενημερωσε μας σε παρακαλω γιατι ηθελα να παραγγειλω.

25% OFF your order at tesco.com/clothing. Enter the ecoupon: SHADES at the online Tesco clothing checkout after any on site promotional eCoupon. Offer excludes delivery charges that may apply. eCoupon expires midnight Friday 25th May 2012. One coupon per order. One per person.

:D:D:D


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα' date=' φέτος θα κάνουμε τα πρώτα μας μπάνια στην θάλασσα, τι έχετε να μας προτείνετε για σωσιβιο-κουλούρα, το οποίο θα είναι ασφαλές και καλο για 1 έτους. Μια φίλη, μου είπε για το swimming seat του mothercare, το γνωρίζετε;[/quote']

Εγω τους ειχα παρει αυτο και ενα παρομοιο γιατι δεν ηθελα καθολου τον ηλιο. Περιττο να σου πω οτι εκαναν σαν τρελα και τα 2 απ'τη χαρα τους. :D

http://www.amazon.co.uk/Purple-Yellow-Castle-steering-Steering/dp/B005ZWXU6O/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1337965650&sr=8-6

Link to comment
Share on other sites

25% OFF your order at tesco.com/clothing. Enter the ecoupon: SHADES at the online Tesco clothing checkout after any on site promotional eCoupon. Offer excludes delivery charges that may apply. eCoupon expires midnight Friday 25th May 2012. One coupon per order. One per person.

:D:D:D

Mακια θησαυρε μου :D

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους ειχα παρει αυτο και ενα παρομοιο γιατι δεν ηθελα καθολου τον ηλιο. Περιττο να σου πω οτι εκαναν σαν τρελα και τα 2 απ'τη χαρα τους. :D

http://www.amazon.co.uk/Purple-Yellow-Castle-steering-Steering/dp/B005ZWXU6O/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1337965650&sr=8-6

Καλησπέρα!

Εμείς από 10 μηνών χρησιμοποιούσαμε αυτό: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00118VVCQ/ref=oh_details_o02_s00_i00

Είναι άψογο!Και φέτος με αυτό θα σκάσουμε μύτη στην παραλία!

Σας ευχαριστώ, θα τα δείξω στον μπαμπά μας ώστε να αποφασίσουμε ποιό θα πάρουμε!!!!


nJ2dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...