Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Στο Γερμανικό ebay έχει. Αυτός έχει με 9,90? και 9,90? τα μεταφορικά. Αν Θέλεις παραπάνω χρώματα μήπως να επικοινωνήσεις μαζί του για έκπτωση έτσι κι αλλιώς μεγάλο βάρος δεν έχουν. Έχει και στο αγγλικό αλλά δεν γράφει για αποστολή στο Ελλάντα.

τι ακριβώς είναι αυτό βρε κορίτσια? Το βλέπω που το βάζετε σήμερα αλλά δεν έχω καταλάβει..


eNortjKzUjI0Nza2tFSyBlwwFawC3Q,,57.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κοπέλες!

Εχει ψωνίσει καμιά σας από το lightinthebox.com κάτι άλλο εκτός από φορέματα;

Ψαχνω να βρω εναν οικονομικό τρόπο να μιλάμε με την γιαγιά μας μέσω skype ή εστω μεσω μειλ και ψαχνω ενα tablet.

Εχει καποια φτηνά και δεν ξερω αν πρέπει να το τολμήσω..

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα υλικό που έχει ξετρελάνει την κόρη μου.

http://www.amazon.com/gp/product/B002IJKWMM/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&m=AWQ7X4ZBQF6K8

Το βρήκα σε φυσικό κατάστημα 40 ευρώ:shock:

Στο αμερικάνικο Άμαζον είναι πολύ φθηνότερο αλλά δεν το στέλνει.

Στο αγγλικό, δεν είναι το άμαζον πωλητής.

Καμιά ιδέα καλά μου ψαχτήρια?

:):):)

εγώ πάλι δεν βλέπω για ποιο λόγο να μην πάρεις από πωλητή του Αγγλικού Αμαζον εφόσον έχει καλό ρειτινγκ, στέλνει Ελλάδα και η τιμή μαζί με τα μεταφορικά του είναι σε σύνολο φθηνότερα από αυτά που μπορείς να βρεις κάπου αλλού

Επίσης να πω ότι πολλοί πωλητές στο άμαζον διατηρούν μαγαζάκι και στο ebay οπότε αν τον βρείς στο ebay τον προτιμάς αν σε συμφέρει ;)


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοπέλες!

Εχει ψωνίσει καμιά σας από το lightinthebox.com κάτι άλλο εκτός από φορέματα;

Ψαχνω να βρω εναν οικονομικό τρόπο να μιλάμε με την γιαγιά μας μέσω skype ή εστω μεσω μειλ και ψαχνω ενα tablet.

Εχει καποια φτηνά και δεν ξερω αν πρέπει να το τολμήσω..

Εγώ το φοβάμαι για τελωνείο το συγκεκριμένο κατάστημα και μια φορά που προσπάθησα να επικοινωνήσω με live chat μαζί τους δε μπορέσαμε να συνενοηθούμε. Ήθελα να αγοράσω ένα ζευγαρι παπούτσια και ενώ έλεγε 30 % εκπτωση όταν πήγαινα να πληρώσω είχα 15 % εκτωση και αυτή που μίλησα δεν μπορούσε να μου πει γιατί γίνεται αυτό είπε θα μου στείλει e-mail και άλαν νταλον μου έλεγα και στο μαιλ. Αυτά απο τη δική μου επαφή με το εν λόγω κατάστημα!

Εγώ έχω άλλη άσχετη ερώτηση. Συμφέρει περισσότερο να ψωνίζουμε παιδικά απο το αγγλικό ή το αμερικάνικο ebay? Εγώ έχω την ταση να ψωνίζω απο το αγγλικό όμως τώρα τελευταία βλέπω πως δε συμφέρει. Εσείς τι γνώμη έχετε???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ το φοβάμαι για τελωνείο το συγκεκριμένο κατάστημα και μια φορά που προσπάθησα να επικοινωνήσω με live chat μαζί τους δε μπορέσαμε να συνενοηθούμε. Ήθελα να αγοράσω ένα ζευγαρι παπούτσια και ενώ έλεγε 30 % εκπτωση όταν πήγαινα να πληρώσω είχα 15 % εκτωση και αυτή που μίλησα δεν μπορούσε να μου πει γιατί γίνεται αυτό είπε θα μου στείλει e-mail και άλαν νταλον μου έλεγα και στο μαιλ. Αυτά απο τη δική μου επαφή με το εν λόγω κατάστημα!

νομίζω πως με έπεισες...(δεν ήθελα και πολύ βέβαια).

σ' ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Στο Γερμανικό ebay έχει. Αυτός έχει με 9,90? και 9,90? τα μεταφορικά. Αν Θέλεις παραπάνω χρώματα μήπως να επικοινωνήσεις μαζί του για έκπτωση έτσι κι αλλιώς μεγάλο βάρος δεν έχουν. Έχει και στο αγγλικό αλλά δεν γράφει για αποστολή στο Ελλάντα.

Πάρα πολλά μεταφορικά και δεν κάνει έκπτωση. Τον κρατώ τελευταίο γιατί προσπαθώ να αποφεύγω τους Γερμανούς :)

τι ακριβώς είναι αυτό βρε κορίτσια? Το βλέπω που το βάζετε σήμερα αλλά δεν έχω καταλάβει..

Είναι ένα υλικό που πηλό δεν το λες, πλαστελίνη δεν το λες, αφρό δεν το λες αλλά φτιάχνεις εκπληκτικά πράγματα, δε λερώνει, δε στεγνώνει, είναι μη τοξικό και η κόρη μου παίζει με αυτό σε ένα εικαστικό εργαστήρι και έχει ενθουσιαστεί

Κοίτα εδώ το βιντεάκι

εγώ πάλι δεν βλέπω για ποιο λόγο να μην πάρεις από πωλητή του Αγγλικού Αμαζον εφόσον έχει καλό ρειτινγκ, στέλνει Ελλάδα και η τιμή μαζί με τα μεταφορικά του είναι σε σύνολο φθηνότερα από αυτά που μπορείς να βρεις κάπου αλλού

Επίσης να πω ότι πολλοί πωλητές στο άμαζον διατηρούν μαγαζάκι και στο ebay οπότε αν τον βρείς στο ebay τον προτιμάς αν σε συμφέρει ;)

Δεν έχω ψωνίσει ποτέ από πωλητή στο Άμαζον γιατί φοβάμαι μη γίνει καμία στραβή. Θα το σκεφτώ όμως και θα κοιτάξω μήπως τον βρω και στο ebay.

Πολλά ευχαριστώ κορίτσια !!!!!!!!


QnL8p2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ξερετε τα καταστηματα bozikis? εχει Online καταστημα το www.bozikis.gr και απο τιμες αρκετα χαμηλες αλλα απο ποιοτητα;

Μία από τα ίδια, αν δεν απατώμαι στις εκπτώσεις καταλήγουν σε πολύ χαμηλές τιμές της τάξης των 9.90ε. Τέτοια καταστήματα με την αντίστοιχη ποιότητα υπάρχουν παντού σε όλη την Ελλάδα. Κατά την δική μου κρίση, απευθύνεται κυρίως σε νέες κοπέλες που θέλουν να πάρουν κάτι σε χαμηλή τιμή. Αυτά.

(πάντως καθημερινά έχει πολύ κόσμο μέσα, αναφέρομαι στο κατάστημα στο κέντρο της Αθήνας)

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να παραγγείλω κάποια κομμάτια, δωράκια που θέλω, αν και τελευταία σκέφτομαι να στραφώ προς Gymboree μεριά, αν και με φοβίζει ο τελώνης ...

Είναι εξίσου καλά με next ή madco θεωρείς, στα adams αναφέρομαι, γιατί δεν έχω αγοράσει ποτέ αυτή την μάρκα.

Επειδή το ξανθό έχει ποτίσει και εσωτερικά ( της καλής μου αδερφούλας ατάκα...) κάνοντάς καλάθι 70 λίρες έχει 20 λίρες έκπτωση ;

επίσης, είδα καλά έχει δωρεάν μεταφορικά;;;

Ναι εχει δωρεαν μεταφορικα

Απο ποιοτητα καλη και ανθεκτικα για το ανταρτακι μου. Next εχω δοκιμασει απο Ελλαδα μονο και μου αρεσαν πολυ. Mandco δεν εχω ψωνισει οποτε δεν μπορω να πω και αποψη. Τωρα τελευταια δοκιμασα και απο fresco απο τα οποια σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενη χωρις να μπορω να πω οτι ολα τα ρουχα του ειναι της ιδιας ποιοτητας...τα επωνυμα που εχει (με captain america,συγκροτηματα κλπ.)ειναι καλα , τα υπολοιπα λιγο λεπτα σαν υφασματα αλλα δεν επαθαν τιποτα στο πλυντηριο . Επισης αγορασα αρκετα σετακια απο allouette shop που ειχε εκπτωσεις σε καποια περσινα κομματια που τα ειχε με 40% και πανω σε αυτη την τιμη εκανε ενα επιπλεον 25% και ηταν ολα εξαιρετικα ως συνηθως !!!!

Δεν ξερω αν βοηθησα....Θα παρω ξανα τωρα απο ADAMS και θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα.Μηπως ξέρετε που μπορώ να βρω τα lelli kelly σε τιμή κάτω των 60 ευρώ?Θέλω να πάρω την κόρη και την ανηψιά μου,οπότε και δεν μου περισσεύουν τα 120. Ή τουλάχιστον κάτι παρόμοιο.Ενδιαφέρομαι για κάτι κλειστό και με χριτσ χρατσ.Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

www.adams.co.uk -10λιρες για αγορες ανω των 35λιρων κ δωρεαν μτφ........ κωδικος PRM512 ισχυει μεχρι παρασκευη μεσημερι!!!!!!!!!!!!

δυστυχως υπεπεσα στο πειρασμο.....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ξερετε τα καταστηματα bozikis? εχει Online καταστημα το www.bozikis.gr και απο τιμες αρκετα χαμηλες αλλα απο ποιοτητα;

Αν θελεις να πάρεις καμια σαγιοναρούλα είναι ΟΚ. Θα κανεις το κομμάτι σου και δεν θα κλαις τα λεφτά σου αν χαλάσει. Εγω έχω παρει αρκετα καλοκαιρινά από εκει, που παραδόξως δεν έπαθαν ποτε κάτι, αλλά για παραδειγμα μποτες που είχα κοιταξει παλιότερα ήταν χαλια, δεν ήταν δερμα εννοείται.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...