Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Τι βγάζει όταν πατάς το join now ?

Σημεία και τέρατα !!!!!!!!

Δες εδώ, και μετά εδώ, όπου επιλέγεις συνδρομή. Είδα ότι άλλαξε τα ποσά :rolleyes:, 22 λίρες η μηνιαία και 70 η ετήσια. Εξακολουθώ να πιστεύω ότι δεν συμφέρει η μηνιαία. 22*12=264 λίρες !!!!!!!!!! Αντί για 70 λίρες !!!!! Εντάξει, το ξεπάτωσε λέμε. Και μην νομίζεις ότι μηναία σημαίνει οτι πληρώνεις έναν μήνα όποτε θέλεις εσύ να κάνεις αγορές. Τσου μαι λαβ ... Κάθε μήνα σου τραβάει 22 λίρες, με τίποτα εγώ. Ετήσια 70 λίρες και πάλι φέτος.

Αφού επιλέξεις συνδρομή, σε βγάζει στην σελίδα που καταχωρείς την κάρτα σου κλπ.

Όσο για τις αποδείξεις, δεν πιστεύω ότι θα γίνουν τρομερά θαύματα. Ίσα ίσα με τα νέα τεκμήρια, δεν θα συμφέρει να βάζεις πολλές αποδείξεις, λέω εγώ, αλλά θα δείξει αυτό.

Καλή χρονιά και πάλι !!!!!!!

ναι ρε... ειναι δυνατον να τραβαει μονο του τη μηνιαια συνδρομη? κ γω δε το πιστευω... αλλα μια ερωτηση δε βλαπτει! θα στειλω μαιλ!!!!

και η μηνιαια δεν ειναι 22 αλλα 12, απλα τη πρωτη φορα σου το βγαζει 22 γιατι ειναι κ 10 λιρες εφαπαξ......

Setup Fee (one time charge) - £10

Annual Subscription - £60 (thats £5 per month!)

or

Monthly Subscription - £12

λεω να διαλεξω τη μηνιαια παντως γιατι πανω απο 4 φορες το χρονο δε θα ψωνισω... οχι οτι δε θελω αλλα no money no honey.....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Chatzico μου φυσικά και είμαι σίγουρη... Έχω κάνει εγγραφή ένα χρόνο τώρα με μηνιαία συνδρομή. Απλά όποτε παραγγέλνω στο top up μου βάζουν τα μεταφορικά και την συνδρομή του μήνα...

αααααα αρα το ξερεις!

κ τι κανεις ακριβως? οκ τη πρωτη φορα πληρωνεις τα 22 για να παρεις διευθυνση κλπ (αληθεια ζητανε κατι αλλο εκτος απο πληρωμη? εγγραφα κλπ? αυτο ρωταγα τη χατζικο) και μετα.....? ψωνιζεις πχ 3 μηνες μετα χωρις να τους ειδοποιησεις και σε χρεωνουν μεταφορικα και μηνα?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, αν το δέχονται αυτό. Αυτό είχα καταλάβει και εγώ στην αρχή αλλά θυμάμαι ότι η Μινούλα μου είχε πει αυτό που έγραψα παραπάνω.

Ιριδάκι, με ένα μέιλ θα λυθεί η απορία και επίσημα. Αλλά αφού το κάνει η ravT, τότε γίνεται.

Είδα και εγώ αυτές τις τιμές και είπα λάλησε και ο ξάδερφος. Συγγνώμη για το λάθος βρε κορίτσια.

Ζητάνε σκαναρισμένα στοιχεία, τους είχα στείλει τον λογαριασμό κινητού και την ταυτότητα ή το διαβατήριο μου σκαναρισμένα. Μετά από κάνα 2-3 μέρες, ενεργοποιούν τον λογαριασμό σου.

Για τα υπόλοιπα που λες, δεν ξέρω. Έχω μηνιαία συνδρομή.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

και εγω εχω ετησια στο Mum αλλα αν ειναι ετσι καλυτερα στο τελος να την κανω μηνιαια, βλεπετε τα διαθεσιμα μπικικινια εχουν μειωθει οι πανες ελπιζω οσονουπω να ειναι παρελθον οποτε δεν χρειαζομαι τοσο πολυ τους Αγγλους.

Ασε που αν συνεχισει η πτωση του ευρω σε λιγο η Αγγλική αγορα θα ειναι απλησιαστη.


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια να σας πω και τον πονο μου...

εχω βαρεθει με την παλιοδουλεια δεν καταλαβαινω γιορτες τιποτα ολες τις γιορτες στην δουλεια βαρεθηκα,

απο την μια σκεφτομαι μιλας που εχεις και δουλεια, θα παρεις και τιποτα παραπανω που ειναι αργια, αλλα δεν μπορω αλλο φετος τα χριστουγεννα ηταν τραγικα μονο παραμονη και ανημερα Χριστουγεννων δεν δουλευα ολες τις αλλες μερες μεσα. τουλαχιστον ερχεται ενα τετραημερο τα ρεπο μου το επομενο ΣΚ αλλα δεν ειναι το ιδιο.

δεν πηγα μια βολτα καπου με τα μικρα μια εκδρονη κατι να καταλαβουμε γιορτες ουτε τα καλαντα δεν τα πηγαμε να πουνε στις γιαγιαδες την παραμονη της πρωτοχρονιας.

Αυτα τελος χρονου κλαιγομαι παλι και αργοτερα...


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από εμένα! Αν και αγορές κάνω εδώ και 3-4 χρόνια από UK δεν είχα υπόψη μου το MUM. Φοβερό και οικονομικό. Κι έχω ξετινάξει το ebay...

Βρίσκομαι σε φάση προμήθειας πρώτων υλών (κρεβατοκάμαρας σε πρώτη φάση). Αλλά το mothercare εδώ τα έχει πολύ ακριβότερα και το kiddicare.co.uk δεν στελνει ακόμα. Μήπως έχετε αγοράσει κάτι πιο ογκώδες από μικροαντικείμενα, για να με ενημερώσετε? Σκέφτομαι το set Jamestown που έχει το mothercare με 700 και κάτι λίρες. Και είναι πραγματικά πολύ φτηνότερο (εάν υπολογίσουμε ότι δεν υπάρχει κόστος αποστολή προς αγγλική διευθυνση), αλλά αν πληρώσω στα μεταφορικά τη διαφορα, τότε προφανώς δεν συμφερει...

υπαρχουν εταιριες που μπορουν να το παραλαβουν για σενα και να στο στειλουν ελλαδα και κανουν αποστολες σε ογκωδη αντικειμενα ετσι πηρα του αντρα μου εναν καναπε και ενα τραπεζακι για τον χωρο υποδοχης του γραφειου του εγω το εκανα με την imperio ψαξτο ετσι απλα θελουν το ακριβες βαρος και τις διαστασεις απο καθε κουτα!!!

Link to comment
Share on other sites

maria1976, υπομονή τι να σου πώ τώρα, παρόμοια κατάσταση και εγώ στην δουλειά, ωράριο ανύπαρκτο αλλά δόξα τω Θεώ, άλλοι δεν έχουν τίποτα.....

kelli79, για δώσε περισσότερες πληροφορίες. Δεν χρειάζομαι κάτι αλλά έτσι εγκυκλοπαιδικά βρε παιδί μου:rolleyes::rolleyes:

Η κατάσταση στην τσάντα μου έχει φθάσει στο απροχώρητο, πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένοι, προχθές χτύπησα αυτό, άντε να έρθει μπας και συμμαζευτώ, που γυρνάω με μια τσάντα αχταρμά κάθε μέρα. Θέλω να αλλάξω και τσάντα και φοβάμαι τι θα ξεχάσω και γυρνάω μονίμως με την ίδια. Εντάξει, no big deal, αλλά 2-3 τσάντες θα μπορούσα να τις συναλλάζω τον χειμώνα.

Μην χάνεστε !!!!!!!!!


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Η κατάσταση στην τσάντα μου έχει φθάσει στο απροχώρητο, πλίνθοι και κέραμοι ατάκτως ερριμμένοι, προχθές χτύπησα αυτό, άντε να έρθει μπας και συμμαζευτώ, που γυρνάω με μια τσάντα αχταρμά κάθε μέρα. Θέλω να αλλάξω και τσάντα και φοβάμαι τι θα ξεχάσω και γυρνάω μονίμως με την ίδια. Εντάξει, no big deal, αλλά 2-3 τσάντες θα μπορούσα να τις συναλλάζω τον χειμώνα.

Μην χάνεστε !!!!!!!!!

καλό είναι αυτό αν μπορείς να διατηρείς την τσάντα σου σε καλή κατάσταση να βάζεις δηλαδή ξανά τα πράγματα στην θέση τους :-D:grin:

έχω πάρει το ίδιο από το καλοκαίρι αλλά μετά την πρώτη χαρά ....:lol::lol: η τσάντα μου παραμένει στην ίδια άθλια κατάσταση με το μαραφέτι μέσα :lol::lol:

το λοιπόν πήγα σουπερ μάρκετ σήμερα, τι το ήθελα συγχύστηκα πάλι..............:lol::lol:

αυτό http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0044T22GI/ref=ox_ya_os_product τα 500 γρ στον σκλαβενίτη 5.98 ευρά νομίζω .........

ε..........τα 2 κιλά τα χτύπησα μόλις από τον αμαζόνα με 10.75 Ευρά στο καλό ποιά


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

τι κανετε????

περιμενω απο εβαυ ενα φορεμα που εσταλη 14/12

ακομα τιποτα.... εχω παει ελτα κλπ

τιποτις.........

του στειλα και μυνημα αυτουνου λεει το στειλε οντως 14.........

τι κανω? αναμενω?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσάκια σας έχασα...

έχω να ψωνίσω κι εγώ από το ίντερνετ...από το πάσχα...

με τόσα που συνέβησαν τον τελευταίο καιρό,τα ψώνια με μάραναν!!!

κι εδώ που είμαι πλέον (Σουηδία),αξίζουν οι αγορές από το ίντερνετ άραγε?

είπα να περάσω να σας πω καλή και όμορφη χρονιά!!!

ίριδάκι καλά είσαι???

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιιιιιιι καλε σουηδια εισαι? πως που τι εγινε? στειλε πμ

ολα καλα? εμεις μια χαρα............

κανουμε καμια αγορα αλλα οχι οπως περυσι σιγουρα..........


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλά είμαστε!!τα λέω κι εδώ...χιχι!!

από 12 δεκ πήραμε τα συμπράγαλα μας και την κάναμε για Σουηδία!!!

βρήκαμε σπίτι και τώρα ψάχνουμε δουλειά...

κι εγώ από εδώ πήρα μόνο ρούχα για πολύ κρύο...

μπουφάν και παπούτσια με γούνα.

έχει h&m σε κάθε γωνιά...χιχι

αν ξέρει κανείς από Σουηδία ας βοηθήσει...παιχνιδάδικα μεγάλα δεν έχει?βρήκα μόνο 2 μικρά...και οι τιμές δεν είναι και πολύ χαμηλές...

Link to comment
Share on other sites

μα πως προεκυψε η συκεκριμενη χωρα?

ελπιζω ολα να πανε τελεια! εχει κανα καλο ονλαιν σοπ να μας στελνεις παιδικα?????????????? για να ειμαι και ον τοπικ.......... χαχαχα


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

μας αρέσει σαν χώρα και αξίζει να μεγαλώσει το κοριτσάκι μας εδώ...

σε ευχαριστώ πολύ!!αυτό με τα online shops ακόμα το ψάχνω...γιατί και ο νονός της μικρής θέλει να πάρει δώρο για την μικρή και να πάμε να το παραλαβουμε...αν βρω κάτι θα σας πω...

δεν έχει mothercare γμτ!!beneton έχει,mexx δεν θυμάμαι να είδα,ακόμα τα ψάχνω κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...