Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κλελίτσα, μια ματιά στο www.skroutz.gr ή/και στο www.apothema.gr για να δεις τιμές. Προσωπικά προτιμώ το πρώτο.

Από το αγγλικό ΑΜΑΖΟΝ έχουν παραγγείλει τηλεοράσεις. Δεν ξέρω για βαρύτερα πράγματα, δεν το νομίζω πάντως.

Σκέψου εσύ τι θες και θα ξαμολυθούμε στα μαγαζιά.

Τελικά το αποφασίσατε. Αν είναι καλύτερα για εσένα και την μικρή, ας τελειώσει γρήγορα και όσο το δυνατόν αναίμακτα.

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα μπαααααααααα!! Πού τέτοιες ανωτερότητες!! Gipsy King!

Στην τελική ας τα πάρει τα πράγματά του. Αφού ούτως ή άλλως δεν τα έφερε καινούρια!! Πέρα από την μία τηλεόραση, όοοοοοολα τα υπόλοιπα είναι 10ετίας. K μιλάμε για έναν άνθρωπο που έβγαζε 5000 τον μήνα και δεν είχε υποχρεώσεις κλπ. Γελάς ή κλαις εδώ?

Ναι, σωστά κατάλαβες! Ούτε καινούριο κρεβάτι δεν είχα σαν νιόπαντρη! Τουλάχιστον αγόρασε καινούριο στρώμα 2 χρόνια μετά τον γάμο (μπορείς να κάνεις εμετό ελεύθερα, τέσπα)! Αλλά επειδή είναι πανάκριβο το στρώμα, πιστεύω θα το ζητήσει. Έκανε 1500 ευρά το 2009, δεν θυμάμαι πώς λέγεται, είναι το ακριβότερο της αγοράς.

Chatziko κοπέλα μου, εγώ το είχα πάρει απόφαση, ο κύριος όμως τσου! Μπορείς να δεις τα ευτράπελα που βίωσα στο "Χωρισμένοι γονείς!" στο φόρουμ. Κ αυτά δεν είναι τπτ, φαντάσου ακόμα κ εκεί τα λέω κεκαλυμένα χωρίς πολλά αλάτια, έχω τον φόβο των Ιουδαίων!

Οκ θα κοιτάξω εκεί τιμές, απλά πρέπει να έχω υπόψη μου κάποιο συγκεκριμένο μοντέλο νομίζω για να μου βγάλει την πιο φτηνή τιμή, κ εγώ δεν ψάχνω κάποιο συγκεκριμένο. Οκ, δεν θέλω κάτι που θα κοστίσει 100 ευρώ κ θα χαλάσει σε 2 μήνες, αλλά κάτι φθηνό. Που δεν ξέρω ποιο είναι καλό, αλλά όχι πανακρίβου. Καταλαβαίνεις τι θέλω να πω.

Θα μελετήσω κ θα σας λέω.

Τουλάχιστον ας αποφασίσει να μου δώσει την λίστα των πραγμάτων του τώρα που έχουμε εκπτώσεις! Αλλιώς είναι αλητεία να μου πει τι θα πάρει τον Μάρτιο, που δεν θα έχουμε εκπτώσεις!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

τα σιγκ και μενα ειχανε καθυστερησει και ελεγα παει τα εχασα!!! αλλα ηρθανε 3-4 μερες μετα

Ναι ε??Μακάρι να μου ρθουνε τελικα:(

Καλησπέρα κ από εδώ!!

Παρακολουθώ το άλλο θέμα, σπανίως απαντάω, αλλά όταν κάποια βάζει link που μου αρέσει...τσουπ! Αγοράζω κ εγώ!

Λοιπόν γράφω εδώ (κ επί τη ευκαιρία θα παρακολουθώ ΚΑΙ αυτό το θέμα) διότι θέλω τα φώτα σας!

Εν όψει διαζυγίου (αμήν κ πότε Παναγία μου να ησυχάσω!) ο κύριος θέλει να πάρει κάποιες οικοσκευές. Οπότε θα χρειαστεί να αγοράσω. Προς το παρόν γνωρίζω για 2 τηλεοράσεις κ ένα ψυγειοκαταψύκτη. Τα υπόλοιπα οσονούπω θα τα μάθω και θα σας πω.

Τι να κάνω?

Υπάρχει κάποιο e-shop ελληνικό ή εξωτερικού που να μπορώ να αγοράσω βαριές οικοσκευές κ να με συμφέρει?

Ή μήπως θα μου πάει πιο φθηνά να πάω σε Κωτσόβολο, Ηλεκτρονική κλπ? Σκεφτόμουν να τους ζητήσω προσφορές, αφού ούτως ή άλλως δεν μιλάμε για 1 πράγμα.

Εσείς τι μου συστήνετε για πιο φθηνό? Κάποιο e-shop? Κάποιο ντόπιο δικό μας που να γνωρίζουμε ότι όντως τα πουλάει φθηνότερα από τα άλλα?

Τα φώτα σας... Και θα έχετε νέα μου διότι μπορεί να πάρει κ το κρεβάτι, οπότε πάλι θα σας ρωτάω για έπιπλα!

Καλά ξεμπερδέματα, ανώδυνα και πολιτισμενα!!

Θα σου ελεγα να κοιταξεις πρωτα για προσφορες σε φυσικα καταστηματα.

Ο αδερφος μου πηρε τα ηλεκτρικα του από Κωτσόβολο σε πολύυυυ καλες τιμες!!!!Το ψυγειο από 900+ του βγηκε 500 περίπου με εκπτωση και προσφορα ημέρας!!!!!!Αλλά θελει τωρα που ειναι εκπτωσεις ακόμα!

Δες και στο σαιτ του Κωτσόβολου. Στο αλλο θεμα απο κει ειχαν βαλει ενα λινκ με ηλεκτρικες συσκευες!Θα το ψάξω...

to βρηκα http://www.tsampas.gr/

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν απλα ειπα να σας πω οτι χτες το βραδυ παρα τριχα να βαλω φωτιά γιατι μπηκα στο φορουμ!!!! και ξεχασα το τηγανι πανω στο ματι ευτυχως που το pc ειναι διπλα στην κουζινα και το μυρισα και ευτυχως που ο αντρουλης μου ελειπε νυχτερινή βαρδια αλλιως τι θα ακουγα!!!!

Τωρα πως το εκανα αυτο δεν ξερω το τηγανι ηταν αδειο ειχαμε τελειωσει το φαγητο μια ωρα πριν τουλαχιστον τα παιδια τα ειχα κοιμησει τωρα πως ανοιξα το ματι δεν ξερω....


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και βεβαια η γκαντεμια συνεχιζεται, αργησα στην δουλεια ειχα ξεχασει τα κλειδια για το γραφειο, επεστρεψα σπιτι που δεν ειχα ουτε να μπω προσπαθησα να φωναξω τον αντρα μου αλλα δενμπορουσα χωρις να ξυπνησω τα μικρα (6 η ωρα και ειχε γυρισει απο την δουλεια στις 2:30) τελικα τα καταφερα με ακουσε μου εφερε τα κλειδια γυρισα στην δουλεια και απο εκεινη την ωρα εχω κανει απειρες βλακειες δεν ξερω τι να πω η καλη μερα απο το προηγουμενο βραδυ φαινεται μαλλον.


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ξερω οτι το τηγανι το αφησες στη φωτια γιατι ηθελες καινουργιο!!!!

ελα μολογα βαλε λινκ χεχεχεχεχχε

......στο καφε ειμαστε....να κανουμε και λιγη πλακα

......κλελια τα..μετα..... διατροφες κλπ κλπ απο του χρονου να φανταστω????

ουραιααααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Από του χρόνου?? Ναι! Άμα θέλει να τον βάλω 1 χρόνο μέσα κ να τον κάνω ρεζίλι στην δουλειά του άμα δώσω εντολή να του παίρνουν την διατροφή από τον μισθό του κάθε μήνα, ας το κάνει! Στο χέρι του είναι!

Άσε με κ μόλις του μίλησα κ βγάζω καπνούς! Του λέω να μου δώσει αυτή την ρημαδολίστα με τα πράγματα που θα πάρει όοοοοοοταν φύγει (στα τσακίδια!) αλλά να μου την δώσει τώρα, άντε σε μια εβδομάδα, να εκμεταλλευτώ τις εκπτώσεις! Κ μου είπε να μην του βάζω το μαχαίρι στον λαιμό :confused: !! ΕΓΩ?? Τι θα καταλάβει άμα με βάλει να αγοράσω τα πράγματα όταν τελειώσουν οι εκπτώσεις? Πέραν δλδ ότι θα αποδείξει το μέγεθος της αλητείας του!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Κρεβατοκάμαρα από πού να κοιτάξω για φθηνή μεν, όχι σκάρτη δε?

Να κοιτάξω ΙΚΕΑ?

Ή σε φυσικό κατάστημα?

Ή σε e-shop στυλ www.epiplonet.com?

Τι με συμφέρει?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Από ΙΚΕΑ ότι έχω πάρει 4,5 χρόνια με το παιδί δεν έχει ούτε γρατσουνιά ένα τραπεζάκι του σαλονιού καλό να μη σου πω πως έχει γίνει το σουρωτήρι είναι σε καλύτερη κατάσταση...Οπότε με μικρό παιδί ικεα με κλειστά μάτια και για είδη κουζίνας όσα έχω πάρει τα έχω ευχαριστηθεί....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, σας ευχαριστώ ΠΟΛΥ!!

Θα κοιτάξω αυτά που με συμβουλεύσατε, βέβαια άμα σας έρθει κάτι, μου το λέτε. Πιστεύω το άλλο σαβ/κο θα βγω να ρωτήσω/ψωνίσω.


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

shopοφρικια μου :-)

φανταστικές ιντερνετομαμαδες hola !

εκεί που ζαχάρωνα κατι ugg ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ !

ειδα τις λιστες σας και αγορασα απο εδω :http://www.glassesshop.com/

(τρέμει το φιλοκαρδι μου να έρθουν ... :-) )

πανε τα ugg pane ...!

Link to comment
Share on other sites

shopοφρικια μου :-)

φανταστικές ιντερνετομαμαδες hola !

εκεί που ζαχάρωνα κατι ugg ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΜΟΥ !

ειδα τις λιστες σας και αγορασα απο εδω :http://www.glassesshop.com/

(τρέμει το φιλοκαρδι μου να έρθουν ... :-) )

πανε τα ugg pane ...!

ωραίο site έχεις ξαναψωνίσει απο εκει?

Link to comment
Share on other sites

ωραίο site έχεις ξαναψωνίσει απο εκει?

oxi αλλα ειδα την λιστα οπτικών ειδών που εχουν τα κοριτσια στο parents

και ειπα ε !

για να το έχουν στην λίστα αυτές κατι θα ξέρουν :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...