Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Και εμένα έτσι μου είχαν πει την προηγούμενη φορά απλώς επειδή σκεφτόμαστε μήπως κάναμε ένα ταξίδι μετά την ετ μήπως ενοχλήσει το αεροπλάνο λόγω αναταράξεων ή στην προσγείωση που ταρακουνάει !!! Μην πάμε εμείς για καλό να ξεχαστούμε να περάσουν οι μέρες και στη τέλος κάνουμε χαζομάρα …

      Μόνο για τον έλεγχο ασφαλειας του αεροδρομίου με τον σαρωτη δε ξέρω...οι εγκυες ζητάνε σωματικό έλεγχο ώστε να μην περάσουν από εκεί αν και η ακτινοβολία είναι αμελητέα. Σκέψου μήπως πάρεις κάποια βεβαίωση ώστε να ζητήσεις σωματικό έλεγχο και να μην περάσεις από τον σαρωτή. Οι αναταράξεις και η προσγείωση δε θεωρώ ότι εινσι θέμα μόνο αν σου δημιουργήσουν στρες και άγχος που δε το θέλουμε.  Όλα τα κέντρα λένε να ταξιδεύεις άνετα μετά την εμβρυομεταφορα...εσύ επειδή θα το κάνεις 2-3 μερες μετά που θα γίνεται η εμφυτευση ρώτησε μήπως επηρεάζουν τα παραπάνω.

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλό είναι αυτό αν μπορείς να διατηρείς την τσάντα σου σε καλή κατάσταση να βάζεις δηλαδή ξανά τα πράγματα στην θέση τους :-D:grin:

έχω πάρει το ίδιο από το καλοκαίρι αλλά μετά την πρώτη χαρά ....:lol::lol: η τσάντα μου παραμένει στην ίδια άθλια κατάσταση με το μαραφέτι μέσα :lol::lol:

το λοιπόν πήγα σουπερ μάρκετ σήμερα, τι το ήθελα συγχύστηκα πάλι..............:lol::lol:

αυτό http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B0044T22GI/ref=ox_ya_os_product τα 500 γρ στον σκλαβενίτη 5.98 ευρά νομίζω .........

ε..........τα 2 κιλά τα χτύπησα μόλις από τον αμαζόνα με 10.75 Ευρά στο καλό ποιά

Mε γείωσες τώρα......... θα ελπίζω όμως :tongue::tongue:

Ρε μπας να κοιτάξω και για το υγρό απορρυπαντικό που παίρνω εγώ ? Ο καλός ο ΑΜΑΖΟΝΟΣ όλα τα έχει !!!!!

ΜΙΑΜΑΜΜΑ, σε ποιά πόλη πήγατε ? Γκέτεμποργκ έχω πάει και μου άρεσε, αν είστε Στοκχόλμη, θα πρέπει να είναι σούπερ !!!!!!!

Με την γλώσσα τι κάνετε ? Ελπίζω και για δουλειά γρήγορα!!!!!!

Το μάδερκεαρ δεν στέλνει εκεί ? Το ΝΕΧΤ νομίζω στέλνει.

Ότι καλό βρεις, σφύρα το !!!!!!

Ακόμα θυμάμαι τα χριστουγεννιάτικα τους στην Σουηδία ............


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

μια που λέτε για απορυπαντικά...δείτε εδώ...

έχω κουφαθεί με τις τιμές.

γενικά με το σούπερ μάρκετ έχουμε πάθει πλάκα.

http://malmo.matvaran.se/i_vara.asp?icaID=5413149319837

chatzico μου είμαστε στο Malmo,νότια κοντά στη Δανία.

γνωρίζουμε και οι 2 πολύ καλά αγγλικά,έχουμε αγγλικά πτυχία,και τα βασικά στα σουηδικά ο άντρας μου,αλλά όλοι οι Σουηδοί ξέρουν άπταιστα αγγλικά.

δουλειά ακόμα στο ψάξιμο...

δεν ξέρω αν στέλνει κάποιο,πρέπει να το ψάξω...

Link to comment
Share on other sites

Το ΝΕΧΤ στέλνει Σουηδία στάνταρ, ρε μπας και να μας κάνεις πέρσοναλ σόπερ για το ΝΕΧΤ ???????????????

Γατούλααααααααααα

Τα σουηδικά ταχυδρομεία είναι άραγε ακριβά ?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Καλά το απορρυπαντικό, σοκ !!!!!!!3,20 ευρώ τα 900μλ...............

Ααααααααααααααααααααααααχ

Καλή εγκατάσταση ΜΙΑΜΑΜΜΑ και να μην χάνεσαι :wink:


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα μάθω για το ταχυδρομείο τι τιμές έχει...όντως στέλνουν σουηδία τα αγγλικά καταστήματα...

κοριτσάκια εδώ γύρω θα είμαι αν θέλετε κάτι...

που να δείτε και τις τιμές στις πάνες!!!

Link to comment
Share on other sites

Mε γείωσες τώρα......... θα ελπίζω όμως :tongue::tongue:

Ρε μπας να κοιτάξω και για το υγρό απορρυπαντικό που παίρνω εγώ ? Ο καλός ο ΑΜΑΖΟΝΟΣ όλα τα έχει !!!!!

ΜΙΑΜΑΜΜΑ, σε ποιά πόλη πήγατε ? Γκέτεμποργκ έχω πάει και μου άρεσε, αν είστε Στοκχόλμη, θα πρέπει να είναι σούπερ !!!!!!!

Με την γλώσσα τι κάνετε ? Ελπίζω και για δουλειά γρήγορα!!!!!!

Το μάδερκεαρ δεν στέλνει εκεί ? Το ΝΕΧΤ νομίζω στέλνει.

Ότι καλό βρεις, σφύρα το !!!!!!

Ακόμα θυμάμαι τα χριστουγεννιάτικα τους στην Σουηδία ............

Εγώ το βρήκα ακριβό το αριέλ υγρό στο άμαζον σε σχέση με εδώ.

Αν δείτε κάτι πείτε!

Καλή χρονιά:D


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βρήκα ακριβό το αριέλ υγρό στο άμαζον σε σχέση με εδώ.

Αν δείτε κάτι πείτε!

Καλή χρονιά:D

Καλημέρα κοριτσάκι μου Καλή Χρονιά

Γενικώς είναι ακριβότερα από ότι εδώ αλλά κάνουν που και που κάποιες προσφορές που αξίζει νομίζω τον κόπο όπως π.χ το ενισχυτικό πλυσίματος που έβαλα παραπάνω μου βγήκε 2,5 ευρώ τα 500 γρ ενώ εδώ το αγοράζω κοντά στα 6 (νομίζω 5.98 κάτι τέτοιο)

επίσης αγόρασα και αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004K1BLXU νομίζω ότι η τιμή του είναι λίγο καλλίτερη από την Ελλάδα δεν θυμάμαι ακριβώς πόσο έχει εδώ αλλά είναι λίγο κάτω από τα 3 ευρώ τα 750 ml

(επίσης μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί στην Αγγλία τα 750 ml είναι για 21 πλύσεις ενώ στην Ελλάδα για 27?? 8-):cool: όπως όλα ??? καλά με το τίποτα δεν βγάζω 21 πλύσεις και ας το χρησιμοποιώ σύμφωνα με τις οδηγίες)

Τσεκάρω και αυτά

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003UU8E8M/ref=ox_sc_act_title_4?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0046U8IN6/ref=ox_sc_act_title_3?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00432JB9M/ref=ox_sc_act_title_10?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

αλλά επειδή με τις τιμές στο Ελλάδα δεν τα πάω καλά (γεράματα) ακόμα το ψάχνω να δω αν συμφέρει

επίσης είχα δει πολύ καλές τιμές και σε ταμπλέτες για πλυντήριο ρούχων και πιάτων κατά καιρούς (σε σκόνη η υγρό ποτέ ...η τιμή τους ήταν ακριβότερη από την Ελλάδα οι ταμπλέτες όμως μπορεί να συμφέρουν )


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites

και εγω μετα απο την χθεσινή επισκεψη στο σουπερ με χτυπησε εγκεφαλικο ολα απο αμαζον θα τα παιρνω..

miamama καλη εγκατασταση και καλή αρχη. Απο φιλους εχω ακουσει τα καλυτερα για την ζωή εκει.

και συμφωνω με την συμφοριτισσα chatziko μηπως να ξεκινησεις μεχρι να βρεις δουλεια να μας βοηθας στα ψωνια μας???


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια,

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας.

πρώτα περιμένω να βρει δουλειά ο άντρας μου γιατί έχω και την μικρή,που αλλιώς δεν την παίρνουν παιδικό.οπότε μέχρι τότε είμαι ελεύθερη...

ότι θέλετε εδώ είμαι...

γατούλα μου δεν κάνει πολύ κρύο,4-5 βαθμούς έχουμε,που και που 1-2,ακόμα δεν έχει χιονίσει για φέτος,βέβαια μένουμε νότια.με τα κατάλληλα ρούχα πάντως δεν κρυώνεις έξω,πήραμε παπούτσια με γούνα.στα σπίτια έχει απίστευτη ζέστη,τα καλοριφέρ δεν κλείνουν ποτέ και είναι στη τιμή του ενοικίου...όπως και όλου οι λογαριασμοί.

πλέον δεν μπορώ να κοιμηθώ με πυτζάμα,σκάω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...