Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

εγω αυτο πηρα στο ισοφιξ

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004BKJWR2/ref=s9_simh_gw_p75_d0_g75_i4?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1TPCS66WN83F3WFNBCMG&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467128533&pf_rd_i=468294

ειναι πιο μαζεμενο γιατι πριν με τα 2 maxicosy tobi δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω αναμεσα (μονο πολυ αδυνατος η παιδι) τωρα νομιζω οτι ψιλοχωραω, αρα πιστευω και ενα μπουστερ χωραει ανετα (εχω τογιοτα κορολλα κλασσικο αυτοκινητακι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εκμεταλλεύτηκα το σέρβις του τουτού μου και πέρασα από τα ΝΕΧΤ στο ποτάμι.

Επιβεβαιώθηκα για άλλη μια φορά.

Τα μπεμπέ τους (μέχρι 3 ετών) είναι ασύγκριτα, δεν νομίζω να έχω δει πουθενά ομορφότερα και ποιοτικότερα.

Για τα άνω των 3 ετών παιδιά, άμα τα βλέπω λάιβ, δεν ψήνομαι. Άμα τα βλέπω ονλάιν, μου αρέσουν.

Θα γίνω καλά γιατρέ μου ή είναι μόνιμο?????????


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

εμας που θεωρητικα μας μπαινουν ακομα τα 2-3 , ξερεις τι αγωνα κανω να μη τα αγγιζω?????

και λαιβ μαρεσουν πολυ!

παντελονια και τζιν, μονο λαιβ! υπαρχουν θεοχοντρα και θεομαλακα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω Γατούλα, από κοντά δεν μου φαίνονται τόσο ..... σπουδαία, σαν σχέδια εννοώ.

Ενώ όταν ανοίγω το ονλάιν σοπ, εκεί χαζεύω..........

Αν είχε τα ίδια χρώματα και σχέδια και στα άνω των 3 ετών, θα ήμουν ψυχωτική.

Ίσως τα εδώ καταστήματα, δεν φέρνουν τόσο ωραία σχέδια όπως στην Αγγλία.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα για την μικρή πάντως όσα πήρα σαν ποιότητα τα βρίσκω ασύγκριτα με ότι έχω αγοράσει μπένετον,πρεναταλ,ορκεστρα,ζαρα κτλ. Της ψώνισα για του χρόνου και πραγματικά πήρα κάτι ρούχα τόσο όμορφα που τα φοράω και εγώ....Για τον γιο που του κάνει τώρα το 6αρι φουλ(στο μάκρος γιατί στη μέση πέφτει κιόλας) πήρα πάλι το 7αρι τους αλλά σαφώς λιγότερα μιας και δεν μου άρεσαν και μένα τόσο όσο τα μικρά....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.eimaimama.gr/2012/01/pikpa-pentelis.html

Το ΠΙΚΠΑ Πεντέλης φιλοξενεί 35 παιδάκια και έχει μεγάλη ανάγκη από διάφορα είδη και ειδικά ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ.

Επικοινωνήσαμε με το ΠΙΚΠΑ και όντως ισχύει.


O0hbp3.png

wqTBp3.png

Cwh6p3.png

Link to comment
Share on other sites

θα στο βρω αλλα απο δευτερα που θα ειμαι γραφειο αν θες παντως στισ πληροφοριες 11880 imperio cargo σχηματαρι θα σου ζητησουν διαστασεις των πακεταρισμενων κουτιων για την μεταφορα. Υπαρχουν και αλλες εταιριες που κανουν αυτη τη δουλεια βαλε στην αναζητηση μεταφορικες εταιριες και απο αγγλια για ελλαδα cargo companies uk to greecce θα βρεις μπολικες απλα εγω διαλεξα την συγκεκριμενη γιατι οι ιδιοκτητες ηταν πρωην ενοικιαστες μας και πλεον συνεργαζονται και με καποιους πελατες μας εεε και πληρωσα ξευτιλα τιμη!!!Για τιμες γενικα αν θελετε να περιμενε απο βδομαδα που θα επικοινωνησω μαζι τους μιας και η κουνιαδα αλλαζει ολο το σπιτι της και θα φερουμε τα παντα απο αγγλια μεχρι ψυγειο σαλονι τραπεζαρια φωτιστικα κλπ οποτε εκει θα μαθω και τις κανονικες τιμες

γενικα παντως ψιλοψαξτο και ο δελλατολας ισως κανει και απο uk www.forward3me.co.uk, www.nightfreight.co.uk, www.ukbrandsworldwide.com

Ευχαριστώ για την απάντηση! Η τρίτη διεύθυνση που μου έδωσες παίρνει 5% επί του συνολικού ποσού, και επιπλέον τα μεταφορικά γιατί λειτουργεί ως personal shopper. Καλή ιδέα αλλά δεν λέει για τα μεταφορικά, τα οποία είναι ένα θέμα εάν τελικά μου βγούν 100 ευρώ, ας πούμε.

Έπειτα πώς θα ξέρω τις διαστάσεις του δέματος, εφόσον στο mothercare δείχνει μόνο βάρος νομίζω και διαστάσεις επίπλων.

Περιμένω νέα σου από τις άλλες μεταφορές που κάνατε για λεπτομέρειες. Αααα, τώρα που το θυμήθηκα: Γίνεται μια μεταφορική να κάνει παραλαβή από το κατάστημα; Εννοώ, στην πράξη πώς γίνεται η παραλαβή και η προώθηση; Εσύ έχεις εντρυφήσει σε αυτά!


ugW3p2.png

zPYnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το εβαυ ειναι φουλ στις αποκριατικες!!! Εγώ αγόρασα αυτή: http://www.ebay.co.uk/itm/120839800565?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

7,50 λιριτσες!!!Με τα μετφ 10,50... Καλα είναι αν σκεφτείς οτι είναι και καινούρια!!!!

Ψάξτε το και όλο και κάτι θα βρείτε!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερούδια κόρες !!!

χθές τσίμπησα για την ανιψιά αυτά σε πολύ καλή τιμή νομίζω γενικώς ο γερμανός αυτή την φορά έχει καλές τιμές

http://www.javari.de/Puma-Axis-Trainer-185650-Unisex/dp/B004ZY26YA/ref=sr_1_5?ie=UTF8&cAsin=B00509BBCM&fromPage=search&sr=1-5&qid=1327479319929&asinTitle=Puma%20Axis%20Trainer%20V%20Kids%20185650%20Unisex%20-%20Kinder%20Sportschuhe&contextTitle=Suchergebnisse&clientPageSize=100&node=547302031&sort=relevancerank&keywords=puma&nodes=547302031&rnid=547302031

περιμένω από το αγγλικό javari αυτό που υποτίθεται θα είχε φτάσει χθές (ναι καλά) :mad:

http://www.javari.co.uk/dp/B004ZIOS60?ie=UTF8&ie=UTF8

επίσης στο site του narlis είδα (δεν αγόρασα όμως) πολύ φθηνές στολές για τα καμάρια μας αν και σήμερα που το ξανακοίταξα οι στολές για κοριτσάκια έχουν εξαφανιστεί από το σιτε τους ενώ στα αγορίστικα τις δείχνει κανονικά :idea::idea:


KbLyp3.png 4AByp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Εβαλα νέα παραγγελία στο Foto.com και επέλεξα χαρτί glossy και περιμένω να δω αν εχει διαφορά στην ποιότητα από το ματ, λέει πάντως οτι ειναι πιο βαρύ!

Ειχα βάλει παραγγελια στο αμαζον τις μπότες http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00474PWYY kai to pagoyri http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0030Z7LMC

Οι μποτες ηρθαν στην ωρα τους όλα καλά, το παγούρι άφαντο!

Εποικοινώνησα με το αμαζον μεσω τσατ και μου ειπαν οτι θα το ψαξουν κ θα μου απαντησουν σε 2 εργάσιμες δηλ μέχρι αυριο.

Τι γίνεται σ αυτες τις περιπτώσεις?Σας εχει τυχει?

Επίσης πολύ φθηνες στολες εχουν και τα ΜΑΧ εχουν και 20% μειον σε όλες τις στολές!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από εδώ!!

Παρακολουθώ το άλλο θέμα, σπανίως απαντάω, αλλά όταν κάποια βάζει link που μου αρέσει...τσουπ! Αγοράζω κ εγώ!

Λοιπόν γράφω εδώ (κ επί τη ευκαιρία θα παρακολουθώ ΚΑΙ αυτό το θέμα) διότι θέλω τα φώτα σας!

Εν όψει διαζυγίου (αμήν κ πότε Παναγία μου να ησυχάσω!) ο κύριος θέλει να πάρει κάποιες οικοσκευές. Οπότε θα χρειαστεί να αγοράσω. Προς το παρόν γνωρίζω για 2 τηλεοράσεις κ ένα ψυγειοκαταψύκτη. Τα υπόλοιπα οσονούπω θα τα μάθω και θα σας πω.

Τι να κάνω?

Υπάρχει κάποιο e-shop ελληνικό ή εξωτερικού που να μπορώ να αγοράσω βαριές οικοσκευές κ να με συμφέρει?

Ή μήπως θα μου πάει πιο φθηνά να πάω σε Κωτσόβολο, Ηλεκτρονική κλπ? Σκεφτόμουν να τους ζητήσω προσφορές, αφού ούτως ή άλλως δεν μιλάμε για 1 πράγμα.

Εσείς τι μου συστήνετε για πιο φθηνό? Κάποιο e-shop? Κάποιο ντόπιο δικό μας που να γνωρίζουμε ότι όντως τα πουλάει φθηνότερα από τα άλλα?

Τα φώτα σας... Και θα έχετε νέα μου διότι μπορεί να πάρει κ το κρεβάτι, οπότε πάλι θα σας ρωτάω για έπιπλα!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...