Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλησπέρα! Μετα την παλινδρομη που ειχα βγηκε το αποτελεσμα του καρυοτυπου του εμβρυου και δειχνει οτι χρωμόσωμικα δεν ειχε καποια ανωμαλια, ηταν υγιες και αγορι.. επειδη στειλαμε μονο εμβρυικα στοιχεια ο γιατρός μου υποστηριζει οτι μπορει να ειχε καποιο προβλημα αλλα να μην κατάφεραν να το δουν απο το δείγμα που στειλαμε.. δεν ειχα φυσικη αποβολη, ο σακος μου μεγαλωνε απλως δεν υπηρχε εμβρυακι απο ενα σημειο και μετα,πραγμα που εμενα με ανακουφιζε οτι οντως υπηρχε θεμα με το εμβρυο .. περα απο το βασικο πακετο εξετασεων για θρομβοφιλια που βγηκε καθαρο, τωρα πρεπει να κανω το πακετο "12 παραγοντων" μου ειπε και να μιλησω με αιματολογο που μου συστησε. Στεναχωρηθηκα πολυ.. υπαρχει περίπτωση να ηταν υγιες και απλως να ηταν τυχαιο γεγονος; Φοβαμαι ότι ξεκιναει νεα αγνωστη μαχη πριν τη δεύτερη εξωσωματικη! Και αν βρεθει κατι σε αυτές τις εξετασεις εχω ελπιδες να κρατησω μωρακι; Θα παιρνω απλως αντιπηκτικες;; Ή Είναι πιο περίπλοκο,; Συνεβη σε καμία, αλλα να τα καταφερε τελικα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων

      • Δύναμη! 3

H Polixenia έγινε μανούλα...!!!!!!


NADIMOR

Recommended Posts

Σήμερα το πρωί έλαβα ένα μήνυμα στο κινητό που μου έφτιαξε τη μέρα...

η Polixenia μας, γέννησε λίγες ώρες νωρίτερα απ'το προγραμματισμένο ραντεβού..Έσπασαν τα νερά το πρωί στις 4 και στις 5 ήταν ήδη στο μαιευτήριο. Γέννησε τα αγοράκια της που ζυγίζουν 2.750 και 2.510 γρ....

Polixenaki μου, συγχαρητήρια για τα νέα σας ονόματα "μαμά" και μπαμπά"!!! Να σας ζήσουν τα παλικαράκια σας...!!!:D:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Polixenia να σου ζησουν τα αγορακια σου!!!

Γερα,δυνατα,καλοτυχα κ με καλες νυφες.....!!!!:P:tongue::P

Καλο σαραντισμο να εχεις κοριτσι μου κ με το καλο να πατε οι 4 στο σπιτακι σας.....καλη αρχη στην νεα σας ζωη!!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ σας ζήσουν τα αντράκια σας....

Τι ωραία ολοκληρώθηκε η οικογένεια!!!!!!

να τα χαίρεστε,πάντα γερά και καλότυχα....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυξένια μου, να σου ζησουν τα αντράκια σου. Καλό σαραντισμό και με το καλό να επιστρέψετε στο σπιτάκι σας. Να ειστε παντα καλά και ευτυχισμένοι. Σε περιμένουμε στο καφέ μας , μολις μπορέσεις. Τα φιλιά μου


XEMUp2.png

xIp9p2.png

Ih5yp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

[color="RoyalBlue"][font="Comic Sans MS"][size="4"][b][b][b][b]Polixenia μου να σας ζήσουν τα αντρακια σας!!!τι αντρακια δηλαδη ολόκληροι άντρες βγηκανε!!!να ειναι γεροι και εκείνοι και ΕΣΥ ΜΑΝΟΎΛΑ γιατί έχεις αγώνα αύριο...πολλα φιλακια στα πατουσινια!!![/b][/b][/b][/b][/size][/font][/color]


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

667106lhpwxlnwlw.gif

Nα ευχηθώ όπως ακριβώς αξίζει.... χαρούμενα γενέθλια και στη μαμά και στους γιούς!!!!!

και..........

61587rqxsw025ss.jpg

Να σας ζήσουν τα παλικαράκια σας πάντα γερά και καλότυχα!!!!

τέλος....

229619gzhuxw98fj.gif

Φιλάκια πολλά πολλά!!!!


lRZRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Polyxenia μου να σας ζήσουν τα αντρακια σας!!!τι αντρακια δηλαδη ολόκληροι άντρες βγηκανε!!!να ειναι γεροι και εκείνοι και ΕΣΥ ΜΑΝΟΎΛΑ γιατί έχεις αγώνα αύριο...πολλα φιλακια στα πατουσινια!!!


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακι μου να ζησουν τα αντρακια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γερα και καλοτυχα να ειναι παντα στην ζωη τους!!!!!

Εισαι επιτελους ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ..............το ονειρο εγινε πραγματικοτητα!!!!

Απολαυσε την καθε στιγμη και ευχομαι καλη αρχη στην νεα σας ζωη!!!!!!!!!

φιλακια πολλα......σ αγαπω πολυ!!!!!:D


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...