Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

Σίγουρα θα έχει νωρίτερα ραντεβού, απ ότι κατάλαβα δεν έχουν αναμονή μεγάλη. Κι εκεί μου είπαν ότι είναι ουσιαστικά ομάδα γιατρών, δεν πας με κάποιον συγκεκριμένα, μπορεί να είναι άλλος στον υπέρηχο άλλος στην εμβρυομεταφορα αν κατάλαβα καλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

23 ώρες πρίν, domna1 είπε:

Ναι κορίτσι μου εννοείται ενημέρωσε μας, με ενδιαφέρει. Ψάχνω κι εγώ τώρα που να πάμε. Πες μας για το Παπαγεωργίου. Τελικά Faith13 μίλησες με το ελενα?

Καλησπέρα κορίτσια μου ελπίζω να είστε λίγο καλύτερα όλες..!! Εγώ σήμερα έκλεισα στο Παπαγεωργίου στη Θεσσαλονίκη στις 14 Νοεμβρίου με τον διευθυντή της μονάδας εκεί έχω ακούσει τα καλύτερα οπότε θα σας πω τι θα γίνει και πόσο αναμονή θα έχει..!!

  • Καλή τύχη! 2
Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο!ενημέρωσε μας! Κοριτσια εγώ θα ακυρώσω μάλλον στις 7 Νοεμβρίου στο Αρεταιειο , θέλει κάποια να πάει? Να σας πω τι ώρα θα παρω να πάρει κάποια αμέσως μετα

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δυστυχώς δεν με βολεύει αυτή η ημερομηνία 😏Που σκέφτεσαι να κλείσεις? Εγώ θα ξαναπάρω στο ελενα μήπως έχει απογευματινο ραντεβού πιο σύντομο.Και θα πάρω και στο αρεταιειο,να δω που θα καταλήξω. Αλλά θα προσπαθήσω να βρω την δεύτερη εβδομάδα του Νοεμβρίου 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Εμένα δυστυχώς δεν με βολεύει αυτή η ημερομηνία 😏Που σκέφτεσαι να κλείσεις? Εγώ θα ξαναπάρω στο ελενα μήπως έχει απογευματινο ραντεβού πιο σύντομο.Και θα πάρω και στο αρεταιειο,να δω που θα καταλήξω. Αλλά θα προσπαθήσω να βρω την δεύτερη εβδομάδα του Νοεμβρίου 

Βρήκα μια άκρη σε ιδιωτική κλινική στη Λάρισα, στο Γενεσις Αθηνών Θεσσαλίας και αν ισχύουν οι τιμές που μου είπαν με συμφέρει να πάω εκεί από τον να πηγαίνω Αθήνα. Αλλά το Σάββατο έχω ραντεβού πρώτα ο Θεός τότε θα δω αν ισχύουν

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, domna1 είπε:

Βρήκα μια άκρη σε ιδιωτική κλινική στη Λάρισα, στο Γενεσις Αθηνών Θεσσαλίας και αν ισχύουν οι τιμές που μου είπαν με συμφέρει να πάω εκεί από τον να πηγαίνω Αθήνα. Αλλά το Σάββατο έχω ραντεβού πρώτα ο Θεός τότε θα δω αν ισχύουν

Αν θέλεις ενημέρωσε μας και εμάς για αυτή την κλινική ενδιαφέρον ακούγεται. Αφού πας βέβαια.....🥰🥰

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδη η τιμη ειναι παρα πολυ βατη σε σχεση με αλλα που μου ειπε(βεβαια εγω παω μεσω της γυναικολόγου μου που είναι γνωστός της) , εγώ θα κάνω μια ερώτηση αν θέλετε, θα του πω την κατάσταση ότι είμαστε πολλά κορίτσια που περιμένουμε, να μας πει κάποια τιμή να έχουμε ιδέα. Επίσης μου είπε ότι και τα φάρμακα που μου είχε δώσει ο ζηκοπουλος δεν υπάρχει θέμα θα χρησιμοποιήσουμε αυτα

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, domna1 said:

Επειδη η τιμη ειναι παρα πολυ βατη σε σχεση με αλλα που μου ειπε(βεβαια εγω παω μεσω της γυναικολόγου μου που είναι γνωστός της) , εγώ θα κάνω μια ερώτηση αν θέλετε, θα του πω την κατάσταση ότι είμαστε πολλά κορίτσια που περιμένουμε, να μας πει κάποια τιμή να έχουμε ιδέα. Επίσης μου είπε ότι και τα φάρμακα που μου είχε δώσει ο ζηκοπουλος δεν υπάρχει θέμα θα χρησιμοποιήσουμε αυτα

Α ωραία τέλεια. Όταν πας με το καλό και μάθεις, ενημέρωσε μας και εμάς αν μπορείς 🥰

Link to comment
Share on other sites

Εγω είχα κλείσει στο Έλενα για αρχές Δεκεμβρίου και επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε,πήρα και έκλεισα απογευματινό ραντεβού για μέσα Νοεμβρίου. Έχουν περάσει 4,5 χρόνια προσπαθειών και νόμιζα ότι είχαμε μπει σε μια σειρά. Και τελικά είμαστε πάλι στο μηδέν. Θα ήθελα να δω πως θα παει αυτό το ραντεβού. Αν δεν με καλύψει ο γιατρός, θα κοιτάξω αλλού. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


12 ώρες πρίν, Faith13 είπε:

Εγω είχα κλείσει στο Έλενα για αρχές Δεκεμβρίου και επειδή δεν μπορώ να περιμένω μέχρι τότε,πήρα και έκλεισα απογευματινό ραντεβού για μέσα Νοεμβρίου. Έχουν περάσει 4,5 χρόνια προσπαθειών και νόμιζα ότι είχαμε μπει σε μια σειρά. Και τελικά είμαστε πάλι στο μηδέν. Θα ήθελα να δω πως θα παει αυτό το ραντεβού. Αν δεν με καλύψει ο γιατρός, θα κοιτάξω αλλού. 

Κι εμείς τόσα χρόνια έχουμε και τώρα που είπα να πάω να βάλω τα άλλα 2 έκλεισε η μονάδα. Πάλι από την αρχή δηλαδη

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, domna1 said:

Κι εμείς τόσα χρόνια έχουμε και τώρα που είπα να πάω να βάλω τα άλλα 2 έκλεισε η μονάδα. Πάλι από την αρχή δηλαδη

Τώρα πιστεύω ότι θα μας ξεκινήσουν μετά τις γιορτές. Πολύ δύσκολα να μου πουν νωρίτερα. Εσύ όμως, αν μείνεις ικανοποιημένη με το ραντεβού στην κλινική,μπορεί να σου πουν άμεσα για εμβρυομεταφορα 🙏

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα επιδιώξω να κάνω από την αρχή εξωσωματικη αν ισχύει το κόστος που μου είπαν. Γιατί για να τα μεταφέρω και να κάνω εμβρυομεταφορα είναι 1600 ευρώ. Αν ισχύει το κόστος που μου είπαν να κάνω από την αρχή, τότε θα επιλέξω αυτο

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, domna1 said:

Εγώ θα επιδιώξω να κάνω από την αρχή εξωσωματικη αν ισχύει το κόστος που μου είπαν. Γιατί για να τα μεταφέρω και να κάνω εμβρυομεταφορα είναι 1600 ευρώ. Αν ισχύει το κόστος που μου είπαν να κάνω από την αρχή, τότε θα επιλέξω αυτο

Έχεις δίκιο. Είναι υψηλό το κόστος 😏. Και εγώ αναρωτιέμαι πόσο να είναι στο Έλενα. Δεν το ρώτησα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...