Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Εξωσωματική στο νοσοκομείο Ιωαννίνων


Faith13

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια μου γεια σας. Σήμερα είχα ραντεβού με το γιατρο στο Γενεσις αθηνων θεσσαλιας. Έμεινα πολύ ευχαριστημενη. Με κατευθύνει πλήρως για την περίπτωση μου τι θα κάνω. Κάποιες εξετάσεις κλπ δηλαδή που για μένα για να είμαστε σίγουροι πρέπει να τα κάνω. Το κόστος σαν εξωσωματικη μου φάνηκε βατό σε σχέση με άλλα που έχω ακούσει. Τώρα Εντάξει κάποιες έξτρα εξετάσεις που θα κάνω ,εγώ βέβαια παίρνω την απόφαση αν θα τις κάνω, τις πληρώνω έξτρα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 499
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

7 hours ago, domna1 said:

Λοιπόν κορίτσια μου γεια σας. Σήμερα είχα ραντεβού με το γιατρο στο Γενεσις αθηνων θεσσαλιας. Έμεινα πολύ ευχαριστημενη. Με κατευθύνει πλήρως για την περίπτωση μου τι θα κάνω. Κάποιες εξετάσεις κλπ δηλαδή που για μένα για να είμαστε σίγουροι πρέπει να τα κάνω. Το κόστος σαν εξωσωματικη μου φάνηκε βατό σε σχέση με άλλα που έχω ακούσει. Τώρα Εντάξει κάποιες έξτρα εξετάσεις που θα κάνω ,εγώ βέβαια παίρνω την απόφαση αν θα τις κάνω, τις πληρώνω έξτρα 

Καλησπέρα κορίτσι μου.. Καλή αρχή σου εύχομαι. Όλα να πάνε καλά. Θα μπορούσες να μοιραστείς μαζί μας το κόστος??

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, domna1 said:

Ευχαριστώ πολύ!!!ναι βεβαια είναι μαζί με την αμοιβή του γιατρού περίπου 2500 ευρω(+ 50) ο αναισθησιολογος. 

1700 το κέντρο δηλαδή και 800 ο γιατρος

Όντως είναι πολύ πιο οικονομικά από αλλά κεντρα της Αθήνας. Θα το έχω στο νου μου σε περίπτωση που δεν μένω ικανοποιημένη από το νοσοκομείο 

Link to comment
Share on other sites

Ο,τι θελήσεις θα μου πεις και θα πω κι εγώ το γιατρο. Του είπα είμαστε πολλά κορίτσια, να ξέρω να τους πω τιμές. Αλλά παιδιά πραγματικά ο ανθρωπος 2 ώρες έκατσε και μου κοίταξε τον φάκελο και μου ειπε με σειρά τι θελει. Βέβαια μου είπε αν θες εγώ σε ξεκινάω, αλλά για να κάνουμε σωστά τη δουλειά προτιμάω να κάνεις αυτά τα 2-3 πραγματα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 hours ago, domna1 said:

Προχθές μου είπε μια κοπέλα ότι μίλησε με το ζηκοπουλο και είπε δεν ξέρει ακόμα. Είπα μήπως είχαμε κανένα νεοτερο

Ακόμα δεν ξέρει??είχα μια ελπίδα μήπως γλιτώσω την Αθήνα. Αλλά τελικά δεν βλέπω φως. Απορώ πως δεν το ήξερε ότι θα συνταξιοδοτηθεί. Και δεν έκανε τις ενέργειες που έπρεπε νωρίτερα 

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι μου είπε η κοπέλα είναι θέμα της διοίκησης του πανεπιστημίου να μπουν οι υπογραφές. Η γραμματέας του είπε θα ανοίξουν σύντομα. Ο ίδιος είπε δεν ξέρει. Τώρα βρε κορίτσια τι ισχύει δεν έχω ιδεα. Ελπίζω να ανοιξει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 hours ago, domna1 said:

Απ ότι μου είπε η κοπέλα είναι θέμα της διοίκησης του πανεπιστημίου να μπουν οι υπογραφές. Η γραμματέας του είπε θα ανοίξουν σύντομα. Ο ίδιος είπε δεν ξέρει. Τώρα βρε κορίτσια τι ισχύει δεν έχω ιδεα. Ελπίζω να ανοιξει

Μακάρι να ανοίξει σύντομα για να μην ξεκινήσουμε πάλι από την αρχή🙏🙏🙏🙏

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Πήρα εγώ χθες... Τα ίδια, περιμένουν από μέρα σε μέρα😏😏 σκέτη απογοήτευση. Άσε που όταν μου λέει να ξαναπάρω με πιάνουν τα νεύρα μου.. Εντάξει δεν ξέρω εσείς πως νιώσατε αλλά εγώ νιώθω ότι με κορόιδεψε, με δεσμεύσε και με τα φάρμακα για να μην μπορώ να κάνω τπτ!!

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Natty είπε:

Καλημέρα!! Πήρα εγώ χθες... Τα ίδια, περιμένουν από μέρα σε μέρα😏😏 σκέτη απογοήτευση. Άσε που όταν μου λέει να ξαναπάρω με πιάνουν τα νεύρα μου.. Εντάξει δεν ξέρω εσείς πως νιώσατε αλλά εγώ νιώθω ότι με κορόιδεψε, με δεσμεύσε και με τα φάρμακα για να μην μπορώ να κάνω τπτ!!

Κορίτσι μου δίκιο έχεις και καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις!εγώ πήρα σήμερα τον εμβρυολογο και μου είπε ότι προχωράνε και ότι Πέμπτη με Παρασκευή θα έχει νεα

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Natty said:

Καλημέρα!! Πήρα εγώ χθες... Τα ίδια, περιμένουν από μέρα σε μέρα😏😏 σκέτη απογοήτευση. Άσε που όταν μου λέει να ξαναπάρω με πιάνουν τα νεύρα μου.. Εντάξει δεν ξέρω εσείς πως νιώσατε αλλά εγώ νιώθω ότι με κορόιδεψε, με δεσμεύσε και με τα φάρμακα για να μην μπορώ να κάνω τπτ!!

Καλησπέρα κορίτσι μου. Το ίδιο νιώθω και εγώ. Εφόσον ήξερε την κατάσταση, θα έπρεπε να μας ενημερώσει όταν πήγαμε στο ιατρείο του. Αλλά βλέπεις ήταν πολλά τα χρήματα της επίσκεψης.  Δεν ήθελε να τα χάσει. Συγνώμη για τον τόνο, αλλά και εγώ νιώθω απογοήτευση, έχασα χρόνο (σχεδόν 5 μηνες) και χρήματα. Γιατί δεν μένω και κοντά στα Γιάννενα 

3 hours ago, domna1 said:

Κορίτσι μου δίκιο έχεις και καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις!εγώ πήρα σήμερα τον εμβρυολογο και μου είπε ότι προχωράνε και ότι Πέμπτη με Παρασκευή θα έχει νεα

Εσύ κορίτσι μου τις έκανες τις εξετάσεις που ζήτησαν από το κέντρο?? Προχωράς?? 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλημέρα. Εγώ εχθές πήγα στο ραντεβού μου στο Παπαγεωργίου με τον Κολυμπιανακη είναι ο διευθυντής της μονάδας εκεί, η αλήθεια είναι είναι ότι μας έδωσε ένα εκατομμύριο εξετάσεις πάλι αλλά οκ έδωσε και κάποιες που δεν είχα κάνει. Θα μας πάρει λίγο χρόνο αλλά επειδή έχω ήδη τα φάρμακα θα με δρομολογήσει γρήγορα σχετικά . Το κλίμα και ο ίδιος πολύ καλός και βλέπουμε θα φανεί στο χειροκρότημα. Το κόστος της εξωσωματικής εκεί είναι 0 μόνο αν θες μικρογονιμοποιηση ζητάνε 1350. Αυτά .....ελπίζω να έχετε βρει άκρη και να κυλάνε τα πράγματα την αγάπη μου σε όλες..!!🥰🥰

22 ώρες πρίν, Natty είπε:

Καλημέρα!! Πήρα εγώ χθες... Τα ίδια, περιμένουν από μέρα σε μέρα😏😏 σκέτη απογοήτευση. Άσε που όταν μου λέει να ξαναπάρω με πιάνουν τα νεύρα μου.. Εντάξει δεν ξέρω εσείς πως νιώσατε αλλά εγώ νιώθω ότι με κορόιδεψε, με δεσμεύσε και με τα φάρμακα για να μην μπορώ να κάνω τπτ!!

Καλημέρα κορίτσι μου τι εννοείς σε δέσμευσε με τα φάρμακα..?? Εγώ εχτές που πήγα Παπαγεωργίου μου είπαν ότι θα πάμε με αυτά τα φάρμακα που έχω ήδη πάρει ..!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...