Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      καλημερα κορίτσια! χρόνια πολλά στις Μανούλες! εγώ ξύπνησα με αίμα σήμερα στις 5 το χάραμα και ειμαι στο νοσοκομείο! μου βάζουν όρους αλλά δεν σταματάει η μήτρα τις συσπάσεις , το ράμμα και ο τράχηλος οκ ! ο γιατρός είπε ότι δε καμια ώρα θα μ πει αν θα πάμε για τοκετό η οχι επειδή αν δεν σταματήσουν δεν μπορεί να διακινδυνεύσει ! αυτά τα νέα μ! 

      Με τη βοηθεια του Θεου όλα θα πάνε καλά!!! Οι σκέψεις μας και οι ευχες μας είναι μαζί σου. 🙏

      On 8/5/2024 at 1:17 ΜΜ, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Σάββατο 28.40 Δευτέρα 68.10 Τετάρτη 227.60 Παρασκευή 732.40 Κυριακή 1957.20 η γιατρός είπε να μην κάνουμε άλλη αλλά ξέρεις από το άγχος μασ πήγαμε και  σήμερα Τετάρτη που βγήκε 5.127 λες να τα καταφέρουμε νομίζω ότι από τότε που βλέπεις θετικό έχεις περισσότερο άγχος εύχομαι να τα καταφέρουμε όλοι μασ αλήθεια. Έχουμε ραντεβού για υπέρηχο την Παρασκευή άντε να δούμε τ θα δούμε.Εσύ κορίτσι μου όλα καλά έκανες σήμερα;; Κάναμε μαζί εμβρυομεταφορα μαζί με την γυναίκα μου θα γεννάται 🥰🥰 άρα λες ότι δεν έχουμε κανένα θέμα με την προγεστερόνη για μια φορά που άργησε;;

      Η τελευταία βλέπω δεν έγινε*2 κάτι δεν μου αρέσει 

      @η ζωή είναι όμορφηΠως είστε? Κάνατε υπέρηχο? Ελπίζω να είναι όλα σούπερ 🙏

ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ...


TARA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αλήθεια, από το Υπουργείο Παιδείας δε βλέπουν τι υλικό δίνουν στα ελληνικά σχολεία για να διδαχθούν τα παιδιά μας;

Ή μήπως τελικά το βλέπουν πάρα πολύ καλά και κατόπιν προσεκτικής επιλογής πριν το δώσουν το Σεπτέμβριο;

Στο τέλος θα καταλήξουμε στο Κρυφό Σχολειό με αυτά που βλέπουμε κι ακούμε.

Δεν καταλαβα που αναφερεσαι Eviri. Παταω τους συνδεσμους που εβαλε η riniw αλλα δε μου βγαζουν συγκεκριμενο αρθρο.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ζωγραφια καλος ηρθες!κοριτσια μου καλημερα τι μου κανετε?

Ποια ειναι η ζωγραφια? Τι χανω παλι?:confused:

Καλα ειμαστε, εσυ? Πηγες καμια βολτα στην οδο Μαυρης Πετρας ή το σκεφτεσαι ακομη?:tongue:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περιμενω να ρθεις να παμε μαζιιιιιιιιιιιιι!!!η ζωγραφια ειναι συναδελφος πολυ πολυ καλο κοριτσι κ μανουλα 2 υπεροχων ζουζουνιων κ ανησυχο πνευμα!!!εμεις περασαμε προ ημερων μια γαστρεντεριτιδα αλλα οκ ημαστε τωρα ουφ!!!


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες λοιπον zwgrafia! Μας αρεσουν τα ανησυχα πνευματα!;)

Με μπερδεψες ρε κουφετακι, την καλωσορισες πριν εμφανιστει η κοπελα!

Γαστρεντεριτιδα? Το χειροτερο μου!!! Και κολλαει τοσο μα τοσο ευκολα...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν καταλαβα που αναφερεσαι Eviri. Παταω τους συνδεσμους που εβαλε η riniw αλλα δε μου βγαζουν συγκεκριμενο αρθρο.

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια.

Πραγματικά Τάρα, σήμερα που πατάς το σύνδεσμο σε βγάζει στην αρχική σελίδα εκείνου του μπλογκ και δεν εμφανίζεται απ' ευθείας το θέμα, ενώ την ημέρα που το δημοσίευσε η Ρηνιώ, μας έβγαζε κατευθείαν στο θέμα που είχε επιλέξει να αναρτήσει. Γι' αυτό το βάζω όλο εδώ να το διαβάσετε κι εσείς χωρίς να ψάχνετε.

Ζωγραφιά καλώς ήρθες στον ΚΑΦΕ ΤΩΝ ΜΥΣΤΗΡΙΩΝ και καλό διάβασμα.

Κουφετάκι μου, περαστικά σας. Ελπίζω να μην ήταν πολύ δυνατή η γαστρεντερίτιδα. Είναι από τις ασθένειες που μισώ περισσότερο κι εγώ σαν την Τάρα.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΡΟΠΑΓΑΔΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΡΑΓΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΤΗΣ 1ης ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ!!!! Katoxika

chip.jpg

ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΟΤΑΞΙΚΟ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΩΘΕΙ ΤΟ ΧΑΡΑΓΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ ΜΕ ΥΠΟΥΛΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΕΛΕΓΧΟΥ ΤΟΥ ΝΟΥ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.

ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΧΑΡΑΞΗ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΩΝ, ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΤΗΝ ΟΛΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΚΑΤΑΚΡΕΟΥΡΓΗΣΗΣ, ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΗΝΟΧΡΙΣΤΙΑΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΠΡΟΩΘΟΥΝ ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ ΤΟ ΧΑΡΑΓΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΟΥ.... Ο ΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ (15euro) ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΙΜΟ ΤΣΙΠΑΚΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΙΝΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟ, ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ. ΕΤΣΙ ΕΠΙΡΕΑΖΟΥΝ ΤΙΣ ΣΥΝΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΕΑ ΤΟ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ....

ΒΕΒΑΙΩΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΤΑΞΗΣ ΟΙ ΑΘΕΟΙ, ΑΠΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΝ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΔΕΧΤΟΥΝ ΤΟ ΤΣΙΠΑΚΙ ΚΙ ΕΠΕΙΤΑ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ....

ΔΕΙΤΕ (ΕΔΩ) ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΟ....

ΝΕΟΤΑΞΙΚΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΘΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΠΑΙ∆ΕΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΧΡΙΣΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ, ΠΟΛΥΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ.

ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΒΙΒΛΙΟ. (ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΕΔΩ)

ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΜΑΧΗ ΣΕΛΙΔΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΚΡΩΣ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΙΣΤΙΚΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.

tsiparisma.jpg tsiparisma-chip.jpg Για όσους δέν γνωρίζουν την αγγλική σας μεταφράζουμε το κείμενο....

" Μετα το σχολείο την Πέμπτη, εφαγα δύο ώρες στον γιατρό, περιμένοντας να μου εμφυτεύσει το καινούργιο μου μικροτσίπ. Αυτή η διαδικασία (μια γρήγορη ένεση στον αντίχειρα μου) πήρε μόνο λίγα δευτερόλεπτα και δεν πόνεσε σχεδόν καθόλου. Το μικροτσίπ μοιάζει με ενα μικρόσκοπικό σωλήνα και είναι πολλά αυτα που μπορεί να κάνει. Εκτός απο το οτι μπορεί να ξεκλειδώνει το σπίτι και το ποδήλατο μου. μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε όλους τους αναγνώστες κλειδιώνγια να ανοίξει πόρτες και να εχω πρόσβαση σε πράγματα του σχολείου., και επιπλέον εμπεριέχει όλους τους κωδικούς του υπολογιστή μου. Μπορώ να χρησιμοποιήσω το μικροτσίπ και σαν πιστωτική καρτα για να αγοράσω πράγματα, οσο η Μαμα και ο Μπαμπάς ανεβάζουν στην τσέπη μου χρηματα κάθε εβδομάδα"

Ειναι λοιπόν προφανές τί μήνυμα θέλουν να περάσουν στα παιδιά μας.

Πηγή: Κατοχικά νέα. http://www.katohika.gr/2013/02/vazoun-chip-sta-paidia.html

Link to comment
Share on other sites

ΗΔΗ ΣΕ ΕΞΕΛΙΞΗ (VIDEO)

Σχέδιο για παγκόσμια μείωση του πληθυσμού

depopulation1L.jpgΠολλοί είναι αυτοί που πιστεύουν ότι υπάρχει ένα οργανωμένο σχέδιο ελέγχου και μείωσης του παγκόσμιου πληθυσμού,και δικαίως. Στα παρακάτω βίντεο θα δείτε και θα καταλάβετε τι σχεδιάζει η παγκόσμια ελίτ για όλο τον κόσμο.

Και φυσικά ακολουθεί η θρυλική συνένετευξη του Vince Russo

Tα λεφτά δεν τους ενδιαφέρουν γιατί τα έχουν. Δημιουργούν από τον αέρα...όσα θέλουν δανείζουν τον κόσμο με αέρα κοπανιστό, και στην συνέχεια του παίρνουν ότι πραγματικό έχουν. Αυτό που ζητούν είναι ο απόλυτος έλεγχος πραγματικού πλούτου, όπως πηγές ενέργειας, ορυκτός πλούτος, στέγαση, τροφή, νερό, και φυσικά ο έλεγχος του μυαλού μας και του σωματός μας για να είναι σίγουροι ότι δεν θα αντιδράσει κανείς για όσο υπάρχει ο πλανήτης.

xoKQPIh70P0

Z-sJVfwXrGI

cFm9_K3NK38

Και φυσικά ακολουθεί η θρυλική συνένετευξη του Vince Russo

p6s5eivVJ5Y

Tα λεφτά δεν τους ενδιαφέρουν γιατί τα έχουν. Δημιουργούν από τον αέρα...όσα θέλουν δανείζουν τον κόσμο με αέρα κοπανιστό, και στην συνέχεια του παίρνουν ότι πραγματικό έχουν. Αυτό που ζητούν είναι ο απόλυτος έλεγχος πραγματικού πλούτου, όπως πηγές ενέργειας, ορυκτός πλούτος, στέγαση, τροφή, νερό, και φυσικά ο έλεγχος του μυαλού μας και του σωματός μας για να είναι σίγουροι ότι δεν θα αντιδράσει κανείς για όσο υπάρχει ο πλανήτης.

Τμήμα ειδήσεων defencenet.gr

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...