Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Καλησπερα σας!Ειχα ελευθερη επαφη την 7η ημερα του κυκλου μου που δεν ανηκει στις γονιμες ημερες.Λετε να υπαρχει πιθανοτητας εγκυμοσυνης?Ειμαι 30 ετων με κυκλο 28 ημερων.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Ρεα93 είπε:

Μμ κριμα, γιατι καποιος μου ειπε οτι μεχρι και τσ 30 ετη, ειτε εισαι σε γονιμες ή μη γονιμες μερες μπορεις να μεινεις

Δεν μένεις έγκυος εκτός γόνιμων ημερών σε καμία ηλικία. Αυτό που μπορεί να συμβεί είναι αν η επαφή γίνει κοντά στις μέρες της ωορρηξίας  επειδή το σπέρμα ζει μέσα στον οργανισμό 2-3 μέρες μετά, να γονιμοποιηθεί το ωάριο άλλη μέρα από την επαφή. Εννοείται φυσικά ότι η ηλικία σου είναι σύμμαχος εάν προσπαθείς για παιδί αλλά και πάλι πρέπει να έχεις στο νου σου ποιες είναι οι γόνιμες μέρες και να προσπαθείς εκεί γύρω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...