Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

:lol:Καλησπερα κοριτσιααα!!

κουρευτηκα, χτενιστηκα, εφτιαξα νυχια, διοτι ξυπνησα χαλια κ δεν το αντεχα...

Νοιωθω πολυ καλυτερα... Αααχ! Σαββατο παλι σπιτι μαλλον θα μεινουμε... Εσεις θα πατε βολτιτσα?

Βαριεμαι πολυ σπιτι, ειπαμε μηπως βγουμε με φιλους αλλα ολοι εχουν παιδακια κ δεν ειναι ευκολο. Αααχ! αντε να κανουμε κ μεις το δικο μας να ασχολουμαστε μαζι του!!! Ισως παμε για καφεδακι, εδω κοντα!

Ανυπομονω να πανε ολα καλα!

Ανυπομονω να μαθω εαν ειναι αγορι ή κοριτσι!

Ανυπομονω να το παρω στην αγκαλια μου! Νομιζω οτι δεν θα το αφησω ποτε, θα το κρατησω σφιχτα για παντα!!!!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!Που χαθήκατε όλες καλέ?Τουλιπάκι και εγώ Σ/Κ μέσα, ως συνήθως..α και εγώ κουρεύτηκα και χτενίστηκα προχθές και πήρα λίγο τα πάνω μου:P


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ομορφες!!!!χαθηκα γιατι ειχα μαζεμενα ραντεβου με διαβητολογο κ αιματολογο αλλα ευτυχως ολα καλα,συνεχιζουμε με τις ιδιες αγωγες κ διατροφες!!!!!!

κατα τ'αλλα κρυο κ ετσι την βγαζω μεσα στο σπιτι,που θα παει θα φτιαξει ο καιρος θα βγουμε κ εξω!α εχω αρχισει κ το αισθανομαι,μαγικο φτερουγισμα που κυριως το καταλαβαινω με το χερι μου!!!!!αχ τελειαααααααααα!!!

φιλακια πολλαααααααα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

μπραβο νεραιδουλα, ετσι πρεπει να νοιωθουμε καλα με τον εαυτο μας!

Κι εγω σου λεω τα ιδια, το μονο που ακομα δεν μου παει καρδια να βαψω μαλλι, ουτε ανταυγειες εκανα, ευτυχως η ριζα μου δεν ειναι πολυ σκουρα...

Αννα τι ωραια που νοιωθεις το μωρο σου... εγω νοιωθω στην κοιλια κατι σαν νερο που ανακατευεται(!), αλλα μαλλον το εντερο ειναι...

Ανυπομονω να ερθει η Άλλη Δευτερα που θα παω για υπερηχογραφημα,

ωστε να μαθω ισως κ εγω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ τι μωρακι εχουμε...


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πανω που αραιωσαν οι εμετοι, υποφερω απο κεφαλαλγιες... Χθες κ προχθες με επιασε το απογευμα κ με το που εκανα εμετο, ηρεμησα κ ετσι κοιμηθηκα...

Σημερα ολη την ημερα ποναει το κεφαλι, λες κ θα εκραγει!!

Δεν θελω φαρμακα αλλα υποφερω!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Πανω που αραιωσαν οι εμετοι, υποφερω απο κεφαλαλγιες... Χθες κ προχθες με επιασε το απογευμα κ με το που εκανα εμετο, ηρεμησα κ ετσι κοιμηθηκα...

Σημερα ολη την ημερα ποναει το κεφαλι, λες κ θα εκραγει!!

Δεν θελω φαρμακα αλλα υποφερω!!!

περαστικά τουλιπάκι....μόνο εμείς οι δυο μείναμε μου φαίνεται, η ομάδα είναι πολύ πεσμένη


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Πένυ που είσαι καλέ??Άντε περιμένουμε νέα από τον γιατρό!!Σήμερα δεν ήταν το ραντεβού σου ή κάνω λάθος!Πές μας πόσο μεγάλωσε η μπουμπου!:P

Τουλιπάκι, βάλε τικεράκι και εσύ να το βλέπουμε να το καμαρώνουμε βρε παιδί μου!:tongue:πάντως αν δεν αντέχεις τον πονοκέφαλο ένα ντεπονάκι επιτρέπεται, φυσικά να ρωτήσεις και τον γιατρό σου!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ομορφες!!!!χαθηκα γιατι ειχα μαζεμενα ραντεβου με διαβητολογο κ αιματολογο αλλα ευτυχως ολα καλα,συνεχιζουμε με τις ιδιες αγωγες κ διατροφες!!!!!!

κατα τ'αλλα κρυο κ ετσι την βγαζω μεσα στο σπιτι,που θα παει θα φτιαξει ο καιρος θα βγουμε κ εξω!α εχω αρχισει κ το αισθανομαι,μαγικο φτερουγισμα που κυριως το καταλαβαινω με το χερι μου!!!!!αχ τελειαααααααααα!!!

φιλακια πολλαααααααα!!!

Έχω βαρεθεί αυτή την κλεισούρα βρε παιδί μου, αλλά που θα πάει θα φτιάξει ο καιρός και θα ξεθαρρέψουμε...Άντε να φτερουγίσει και εμάς η κοιλιά μας (και η καρδιά μας μαζι):D:D


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσακια...πως πατε?? εγω σημερα εκανα τις κλασσικες εξετασεις αιματος και πηρα και τα αποτελεσματα απο papp-Α...απο οσο μπορω να καταλαβω μου φαινονται καλα...εσεις πως ειστε..??


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμενα!!! Χτες το βράδυ γύρισα απο Αθηνα!!! Μπορώ να πω επεστρεψα ευτυχισμενη και ανανεωμενη!!! Η μπουμπου μου κολυμπαει ακομα!!!! Ολα πήγαν μια χαρά! Ειμαστε 126γρ και 10 πόντοι!! Και ο γιατρός μου είπε ότι και εκεινος νομίζει πως έιναι κοριτσι. Τη χαζευα στον υπέρηχο και δεν την χόρταινα. Αν με αφηναν ακομα εκεί θα ήμουν!!!Ψωνισα κιολας και ανανεώθηκα!! Σε λιγα μη εγκυμοσύνης ρουχα έμπαινα μεσα αλλά βρήκα καποια που να μου αρέσουν. Περιττό να σας πω πως τα ρουχα του mothercare είναι ΑΘΛΙΑ!! Λες και ήταν της εποχής της μανας μου!! Και πανακριβα, ακου 92? μια φουστα τζιν!!ΕΛΕΟΣ!!!Ευτυχώς έχω σταμπαρει μια στα benetton κα θα τη χτυπήσω μου φαίνεται. Δεν την βρήκα στην Αθηνα ελπίζω να μην έχει πουληθεί εδώ μέχρι να παω. Και του Λητώ είναι ακριβά αλλά όμορφα ρουχα και μεσα στη μόδα. Η μαια μου έδωσε την άδεια να βαψω τα μαλλια μου αλλά επειδή τώρα δεν εχω να παω και πουθενα θα το τρενάρω μεχρι αρχές του μηνα που έχω το παρτυ του γιου μου. Κατά τ άλλα οι εμετοι καλα κρατουν ακομα. Μπορώ να πω πως η διάθεσή μου έχει αλλάξει προς το καλύτερο!!!!!!!Εσεις πως πατε???


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...