Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ααααχ!!! τι εχω παθςι, εδω κ 2 μερες δεν μπορω να πω στο φορουμ...

βρηκα τον κολπο τωρα κ απο την τελευταια σελιδα αυτου του θεματος μπαινω μια μια σελιδα αλλα με βαζει εως κ τη 2η, τι να κανω...

μου χετε γινει συνηθεια, θελω να μαθω νεακια απο σας...

θα δω τι θα κανω,

φιλια.


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιι τι εγινε καλε με το θεματακι μας? που πηγε η σελιδα 8?

πολυ καλα τα νεα μας απο την αυχενικη! αστραπιαια ηταν αλλα οκ ολα φυσιολογικα ειπε η ντοκτορεσα!

αντε κ ελπιζω να επανελθουμε!


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας και από εμένα στα γρήγορα!! Σημερα όλη μερα ασχολούμαι με το παρτυ του Κωσταντή. Μπουστισα χτες! Εφτιαξα ένα κεικ και μουσακα και ειμαι free απο μαγειρεμα. Τι θέμα και αυτό!

Βρε κορίτσια ειδικά εσεις που ειστε δευτερομανουλες, ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ! Ειναι λογικό να μην μπορώ να ανεβω ουτε τις σκαλες και να λαχανιάζω ,μόνιμα να είμαι χωμα, να μην μπορώ να βολευτώ από ΤΩΡΑ στο κρεβάτι? Η κοιλιά μου ήδη πετάει σαν 5 μηνων!! Αν από τώρα νιώθω ετσι μεχρι τον 9ο δεν θα μπορώ να παρω τα πόδια μου. Στον Κωσταντή θυμαμαι πηγαινα για δουλεια κανονικά ,μιλάμε για ενεργεια όχι αστεία.Και τώρα αμα μου κατσει κατι στο μυαλό θα το κανω αλλά με δόσεις και θα είμα χώμα για το υπόλοιπο της ημερας.

Τη Δευτέρα εχω ραντεβού με τον γιατρό και έχουν αρχίσει και με πιανουν τα αγχη μου. Ετσι προσπαθώ να ασχολουμαι με κατι να μην το σκεφτομαι.

Να οι προσκλήσεις για το παρτυ μας που παλευω όλη μερα

http://i405.photobucket.com/albums/pp131/PENY466/CIMG8829.jpg

Σας αρέσουν???


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιι τι εγινε καλε με το θεματακι μας? που πηγε η σελιδα 8?

πολυ καλα τα νεα μας απο την αυχενικη! αστραπιαια ηταν αλλα οκ ολα φυσιολογικα ειπε η ντοκτορεσα!

αντε κ ελπιζω να επανελθουμε!

Μπράβο Ίριδα!!:P:p


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από εμένα στα γρήγορα!! Σημερα όλη μερα ασχολούμαι με το παρτυ του Κωσταντή. Μπουστισα χτες! Εφτιαξα ένα κεικ και μουσακα και ειμαι free απο μαγειρεμα. Τι θέμα και αυτό!

Βρε κορίτσια ειδικά εσεις που ειστε δευτερομανουλες, ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ! Ειναι λογικό να μην μπορώ να ανεβω ουτε τις σκαλες και να λαχανιάζω ,μόνιμα να είμαι χωμα, να μην μπορώ να βολευτώ από ΤΩΡΑ στο κρεβάτι? Η κοιλιά μου ήδη πετάει σαν 5 μηνων!! Αν από τώρα νιώθω ετσι μεχρι τον 9ο δεν θα μπορώ να παρω τα πόδια μου. Στον Κωσταντή θυμαμαι πηγαινα για δουλεια κανονικά ,μιλάμε για ενεργεια όχι αστεία.Και τώρα αμα μου κατσει κατι στο μυαλό θα το κανω αλλά με δόσεις και θα είμα χώμα για το υπόλοιπο της ημερας.

Τη Δευτέρα εχω ραντεβού με τον γιατρό και έχουν αρχίσει και με πιανουν τα αγχη μου. Ετσι προσπαθώ να ασχολουμαι με κατι να μην το σκεφτομαι.

Να οι προσκλήσεις για το παρτυ μας που παλευω όλη μερα

http://i405.photobucket.com/albums/pp131/PENY466/CIMG8829.jpg

Σας αρέσουν???

Πένυ οι προσκλήσεις τέλειες, αξίζουν τον κόπο...Όσο για την κούραση, δεν έχεις κάποιον να σε βοηθάει λίγο σε κάποιες δουλειές?Η μαμά σου, ο άνδρας σου ?Εδώ εγώ που δεν έχω άλλο παιδάκι μόλις ξεχαστώ λίγο και κάνω κάτι παραπάνω απο τα συνηθισμένα, πέφτω ξερή λες και έσκαβα...


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα...ελπιζω να ειστε ολες καλα!! εγω ειμαι πολυ καλυτερα δεν εχω καθολου καφε αλλα ειμαι ακομα ξαπλα..το papp A βγηκε πολυ καλο και ειμαι ευτυχισμενη...περιμενω να τελιωσει ο μηνας για να παω στον γιατρο..!!!


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια καλησπερα...ελπιζω να ειστε ολες καλα!! εγω ειμαι πολυ καλυτερα δεν εχω καθολου καφε αλλα ειμαι ακομα ξαπλα..το papp A βγηκε πολυ καλο και ειμαι ευτυχισμενη...περιμενω να τελιωσει ο μηνας για να παω στον γιατρο..!!!

Γειά σου Ναταλάκι, μπράβο, όλα καλά θα πάνε λοιπόν;).Και εγώ έχω ραντεβού με την γιατρό την άλλη εβδομάδα, 3 εβδομάδες μετά την αυχενική και δεν σου κρύβω ότι ένα άγχος το έχω..


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

το αγχος δυστηχως δεν φευγει..ελπιζω να πανε ολα καλα!! προσπαθω να βαλω τικερακι..αλλα τα βρισκω σκουρα!!!

πάτα πάνω στο δικό μου, κάνε ένα ένα τα βήματα που σου βγάζει και στο τέλος πατάς (αν δεν κάνω λάθος) εκεί που λέει ΒΒcode και το αντιγράφεις στην υπογραφή σου


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...