Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Ειρηνη μου μόνο για το Σάββατο προλαβαινω που ειναι???

ΘΕΛΩ ΘΕΛΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ...και εγώ ένα καλό θα σας πω...με το δοντι και με αυτα, ακομα πονάνε τα ουλα μου, δεν μπορώ να πολυφάω και ναι ετσι κάνω διαιτα!!! χα,χα

Μου φαινεται πρέπει να κάνω ποδηλατο 1 ωρα την εβδομάδα στανταρ!!!

Σου στέλνω prive μήνυμα.

Περαστικά με το δοντάκι... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αδερφουλες μου καλησπερα

τι μου κανατε???

νιτζοκατασταση βλεπω εε???

καλε βασια που εισαι σημερα???

λοιπον εγω εχτες κοιμηθηκα στις τρεις εκανα κουζινα σαλονι ειχαμε φαει και ψαρια και τα περασα ολα χλωρινη γιατι μου τη δινει μετα η μυρωδια ειχα μια υπερενταση εχτες το βραδυ αλλο πραγμα εκανα κουζινα ολα κομπλε ξεσκονησα το σαλονι εστρωσα ριχταρια και τιναξα και το πρωι εκανα τα εξης

αερισα ολο το σπιτι

αλλαξα σεντονια παντου

ξεσκονισα κρεβατοκαμαρα

εκανα το μπανιο

μαζεψα το δωματιο μετα παιχνιδια

ξεσκονισα το παιδικο

εβαλα πολυ καλη σκουπα σε ολο το σπιτι

αλλαξα κουρτινα στο σαλονι

εκανα τζαμια σε ολο το σπιτι

ζυμωσα κιμα να κανω ρολο

εβγαλα τα παιδια στη βεραντα που ειχε ηλιο να τα δει μπας και συνελθουν καλο τους εκανε ο καθαρος αερας

μολις εκανα καφε που δεν εχω πιει απο το πρωι και σας διαβαζω

και θελω ακομα να κανω

γυμναστικη

μπανιο

νυχια

μαλλια και φρυδια

αυτα

γιωτακι μου οταν εγραψα

χαρα-μωσαικο=1 εννοω οτι δεν υπαρχει ουτε ενα κομματακι ουτε ο αντρας μου δε προλαβε να φαει γι αυτο δε θελω να το φτιαχνω


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλε βασια που εισαι σημερα???

χαρα-μωσαικο=1 εννοω οτι δεν υπαρχει ουτε ενα κομματακι ουτε ο αντρας μου δε προλαβε να φαει γι αυτο δε θελω να το φτιαχνω

εδώ είμαι....με έχει πιάσει μια βαρεμάρα σήμερα!!! νυστάζω κιόλας και έχουμε και διάβασμα!! αχχχχ πότε θα έρθει το καλοκαιράκι!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα αγόρασα απο το amazon 2 βερμουδες puma του μικρου στις 3 λίρες η καθεμια!!!

Ευτυχως το αγοράκι μου ειναι απύρετο μέχρι στιγμής.

Α!!! Χτες παιξαμε λίγο με αυτα του sylvian families που σας ειπα ειναι σουπερ.

Πρέπει να δειτε την λεπτομερεια της τουαλέτας, έχει μέχρι και βουρτάκια και κουρτινα για την μπανιέρα!!!χα,χα

Link to comment
Share on other sites

αδερφουλες μου καλησπερα

τι μου κανατε???

νιτζοκατασταση βλεπω εε???

καλε βασια που εισαι σημερα???

λοιπον εγω εχτες κοιμηθηκα στις τρεις εκανα κουζινα σαλονι ειχαμε φαει και ψαρια και τα περασα ολα χλωρινη γιατι μου τη δινει μετα η μυρωδια ειχα μια υπερενταση εχτες το βραδυ αλλο πραγμα εκανα κουζινα ολα κομπλε ξεσκονησα το σαλονι εστρωσα ριχταρια και τιναξα και το πρωι εκανα τα εξης

αερισα ολο το σπιτι

αλλαξα σεντονια παντου

ξεσκονισα κρεβατοκαμαρα

εκανα το μπανιο

μαζεψα το δωματιο μετα παιχνιδια

ξεσκονισα το παιδικο

εβαλα πολυ καλη σκουπα σε ολο το σπιτι

αλλαξα κουρτινα στο σαλονι

εκανα τζαμια σε ολο το σπιτι

ζυμωσα κιμα να κανω ρολο

εβγαλα τα παιδια στη βεραντα που ειχε ηλιο να τα δει μπας και συνελθουν καλο τους εκανε ο καθαρος αερας

μολις εκανα καφε που δεν εχω πιει απο το πρωι και σας διαβαζω

και θελω ακομα να κανω

γυμναστικη

μπανιο

νυχια

μαλλια και φρυδια

αυτα

γιωτακι μου οταν εγραψα

χαρα-μωσαικο=1 εννοω οτι δεν υπαρχει ουτε ενα κομματακι ουτε ο αντρας μου δε προλαβε να φαει γι αυτο δε θελω να το φτιαχνω

καλε εσυ ξεπατωθηκες! μπραβο ενεργεια στις 3 το βραδυ, εγω το μονο που κανω στις 3 εκτος του να κοιμαμαι ειναι να παω καμια τουαλετα κ αυτο με κλειστα τα ματια!!!:tongue:

ολο το εφαγες βρε????:shock:

εγω παλι, ταισα την μικρη, την αλλαξα, λουστηκα απο την βαφη, εφτιαξα μαλλια, εκανα ενα ψευτοσχημα στα νυχια, εφτιαξα φασολαδα, επλυνα κατι πιατικα κ τωρα παω να φαω κ να ετοιμαστω για να παω δουλεια.

δεν εχει καθολου δουλεια ρε κοριτσια τις τελευταιες μερες, καλα οχι οτι τις αλλες ειχε, αλλα ηταν καλυτερα τα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια και απο μένα

επιτέλους σήμερα είμαι λίγο καλύτερα γιατί από την Κυριακή είμαι με ίωση γαστρεντερίτιδας οπότε καθώς καταλαβαίνεται δεν έχω κάνει τίποτα απολύτως εκτός από το να πάω σουπερ γιατί θα τρώγαμε τα ντουλάπια στο τέλος.Τελικά η πεθερά μου ανέβηκε Αθήνα και αφού της κάναμε εισαγωγή στο Σισμανόγλειο μας είπαν ότι το καρδιογράφημα έδειξε ότι είχε περάσει ένα ψιλοεφραγμα οποτε δεν μπορεί να κάνει πνευμονοσκοπηση(ήταν ο λόγος που μπήκε νοσοκομείο)και την βγάλανε για να πάμε να την κάνουμε στο ιατρόπολις αύριο οπότε αν δείξουν τα αποτελέσματα ότι όλα είναι καλά τότε την Κυριακή θα πρέπει να ξανακάνει εισαγωγή στο Σισμανόγλειο για να κάνει την πνευμονοσκόπηση αλλιώς θα πρέπει να πάει πρώτα σε καρδιολόγο να δεί το θέμα της καρδιάς και μετά στην πνευμονοσκόπηση και το υγρό στο πνεύμονα να συνεχίζει να βγαίνει.Καθώς καταλάβατε έχουμε μπλέξει και άσχημα και ταλαιπωρείται και η γυναίκα.Τί να πω απορώ στο νοσοκομείο της Πάτρας τί είδανε στο καρδιογράφημα.

Σήμερα λοιπόν μετά από τόσες μέρες θα πρέπει να καθαρίσω το σπίτι οπότε γυρνώντας στο σπίτι θα πρέπει να διαβάσω τον μεγάλο και να τακτοποιήσω και το σπίτι και φυσικά να μαγειρέψω για αύριο και δεν ξέρω τί να μαγειρέψω μάλλον κανένα χταποδάκι με μακαρονάκι.Τώρα είμαι στην δουλειά και δεν γουστάρω καθόλου,έχω τόσες δουλειές που εκκρεμούν και ταλαιπωριέμαι εδω μέσα άρε άτιμη κρίση...

Νάσια, περαστικά, άκουσα για αρκετους με γαστρεντερίτιδα αυτές τις μέρες... Υπομονή και για το θεμα της πεθεράς σου.


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Πως κι έτσι ησυχία σήμερα; Βολτάρετε με τη λιακάδα;

Εγώ βγήκα σημερα με τη μπουμπού, γυρνάγαμε 2 ώρες σχεδόν βόλτα. Πήγα να δω παντοφλάκια που δεν της έχω πάρει ακόμα (την ξεκίνησα με παπουτσάκι στο σπίτι, αλλά τώρα το πατάμε κι έξω και βαριέμαι να τα καθαρίζω συνέχεια), δεν βρήκα τπτ της προκοπής για τόσο μικρό νουμερο (19) και να είναι σταθερό... :?:cry: Λέω να ψάξω αμαζον τελικά Κάτι τέτοιο http://www.amazon.de/gp/product/B0080EI0PK/ref=s9_simh_gw_p309_d0_i3?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=1KNX3NZB88M37NNEE4DJ&pf_rd_t=101&pf_rd_p=463375173&pf_rd_i=301128

Μετά πήγαμε στο κοντινό πάρκο και μαζέψαμε ήλιο.. :D Τί κούνιες, τι τσουλήθρα, περπάτημα τρεχάλα πήγαινε κιόλας ο σπόρος :tongue:, το καταφχαριστήθηκε η μικρή, είχαμε και καιρό να πάμε πάρκο-κούνιες. Στο γυρισμό δε, ούτε να το συζυτήσει να μπει καρότσι :eek:, οπότε τη φορτώθηκα αγκαλιά ψιλοξαπλωτή-μπρούμητα (απορώ αν καταλάβατε) κι αυτή έσπρωχνε το καρότσι με τα 2 χεράκια...:D:D Έτσι γυρίσαμε 20 λεπτά δρόμος...στράβωσα :rolleyes:.

Α, και μετα τα ταίσματα, αλλάγματα, κλπ στην κουζίνα.... έκανα κι εγώ το έγκλημα :tongue:, έφτιαξα μωσαΐκό! Επειδή μου έπηξε γρήγορα έριξα και λίγο κρέμα γάλακτος να αραιώσει στο τέλος... τούρμπο έγινε!


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

γιωτα μου δυστυχως το εφαγα ολο μονη μου και ευτυχως πηρα μονο 200 γραμμ, ζυγιστηκα

Turwethiel καλε πως ειναι το ονοματακι σου?? γιατι εγω δε το θυμαμαι??αλτχαιμερ

και συ βρουτε με το μωσαικο??? τωρα που εφαγα βεβαια δε με νοιαζει τοσο. μικρο ποδαρακι το κοριτσακι σου ε??

βρε κοριτσια θελω μια κορη τι πρεπει να κανω?????η δολια μανα???


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

γειας σας ομορφες!!!καλα ειστε;

εγω ειμαι κουρελι αλλα χαρουμενη:P

τελειωσε το βαψιμο και ανεβασαμε και κουνια ,αλλαξιερα , καλαθουνα κλπ απο αποθηκη.

ηρθε η μαμα μου καθαρισε σχεδον μονη της ολο το σπιτι πωπω τι λυπηθηκα γιατι ειμαι και περιεργη:oops::?

αλλα τωρα ολα ειναι οκ και καθαρα μονο 3 πλυντηρια ασιδερωτα και ενα που πλενεται τωρα αλλα μπροστα στη καθαριοτητα του σπιτιου αυτα θα τα κανω εγω μαλλον αργοτερα που τα αγορια θα πανε κολυμβητηριο.

απο την αλλη εβδομαδα θα πρεπει να πλυνω και ολα τα ρουχαλακια σιγα σιγα να ειναι ετοιμα και ακομα θελουμε για το δωματιο 2 ρομαν εχει ενα παραθυρο και εχουμε και υαλοτουβλα για πιο πολυ φως αλλα επειδη ειναι μεσοτοιχια με το σαλονι το βραδυ θα εχει φως οποτε πρεπει να βαλουμε κατι και εκει.

και τελικα ετσι οπως το βαψαμε το πρασινο μου ταιριαζει και για γρασιδι οποτε δε ξερω τι αυτοκολητα θα παρουμε διαστημα ή ζωακια θα σκεφτουμε;)

ευχαριστω για τα καλα σας λογια για το ανθρωπακι μας:tongue:

χαρα καλε τοσες δουλειες και 2 μικρα παιδια μπραβο σου:shock::!:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιωτα μου δυστυχως το εφαγα ολο μονη μου και ευτυχως πηρα μονο 200 γραμμ, ζυγιστηκα

Turwethiel καλε πως ειναι το ονοματακι σου?? γιατι εγω δε το θυμαμαι??αλτχαιμερ

και συ βρουτε με το μωσαικο??? τωρα που εφαγα βεβαια δε με νοιαζει τοσο. μικρο ποδαρακι το κοριτσακι σου ε??

βρε κοριτσια θελω μια κορη τι πρεπει να κανω?????η δολια μανα???

Χαχα... κακούργα, εσύ το άρχισες το θέμα με το μωσα ΐκό και τα σουφλέεεεε... νομίζεις ξεχνάω;;; :tongue:

Η μικρή είναι 13 μηνών και έχει κανά 2μηνο το πολύ που βάλαμε παπούτσι (19αρι κικερς πήρα, λες να θέλει μεγαλύτερο σε λίγο; :confused:)

Βικ λέγε με ;) (Βικτωρία)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

εδώ είμαι....με έχει πιάσει μια βαρεμάρα σήμερα!!! νυστάζω κιόλας και έχουμε και διάβασμα!! αχχχχ πότε θα έρθει το καλοκαιράκι!

σα τον μικρο μου κανεις τωρα που του αρεσει το καλοκαιρι για τα μπανακια και μερα παρα μερα το θυμαται, αφου τον γραψαμε και κολυμβητηριο απο περυσι αλλα εκει αυτος θαλασσα:P

χτες μας ειπε οτι θελει να τον αφησουμε να γινει χειμωνας κολυμβητής :lol:


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites

Νάσια μου περαστικά και σε σένα και στην πεθερά σου!

Έχω τόσα νεύρα σήμερα!Με πήραν τηλέφωνο από την πρωτοβάθμια για να πάω για 4 ώρες την εβδομάδα στην Τρίπολη τρεις διαφορετικές μέρες...θα κάνω μάθημα τρία τέταρτα και για να πάω και να γυρίσω θέλω τρεις ώρες!!!και εννοείται ότι πληρώνουν όποτε το θυμηθούν...Φυσικά αρνήθηκα,με 1.80 τη βενζίνη που να πάω???

Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι εδώ που μένω ούτε στο δημοτικό ούτε στο γυμνάσιο έχουν καθηγητή στην ειδικότητά μου και εμένα με στέλνουν αλλού...

Τι να πω πια,έχω απελπιστεί:evil:


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...