Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Μην ανησυχείς...εγω την δικιά μου την είχα στο κρεβάτι μας μέχρι 19 μηνών...θήλαζα κιόλας ε δεν μπορούσα να ξενυχτάω κάθε βράδυ....ε λοιπον μια χαρά περάσαμε τα δύσκολα κ κοιμόμασταν σούπερ και όταν ήρθε η ώρα γύρω στους 20-22 μηνών μια χαρά πήγε στο δωμάτιό της και το ήθελε κ μόνη της...ό,τι σε βολευει καλή μου, μην ανησυχείς...

η βαπτηστηρα μου τωρα ξεκινησε να πηγαινει στο κρεβατι των γονιων της που ειναι 4, ανασφαλειες απο τον παιδικο που ξεκινησε. καπως ετσι καπως αλλιως θα κοιμηθουν καποια στιγμη μονα τους!

οπως καταλαβατε δεν ηρθε! μου φαινεται θα φαω μονη μου να δεν ερθει τα επομενα 10 λεπτα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οσο για τ θεμα του υπνου...υτυχως εμεις εχουμε μεγαλο κρεβατι -υπερδιπλο...χαχαχα

Η μικρη δινει μαχη καθε βραδυ για να μην κοιμηθει στο δικο της...αλλα τελικα κοιμαται. Τωρα αν ξυπνησει 6-7 το πρωι αντι 8 την παιρνουμε στο δικο μας γτ μια ωριτσα παραπανω υπνος ειναι μεγαλη υποθεση...δεν υπαρχουν αντοχες...

Το κοιμησου παιδι μου το διαβασα αλλα δεν μπορω να το εφαρμοσω. Νομιζω ειναι για πιο σοβαρες καταστασεις και γονεις που αντεχουν οριακα πλεον...


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

ποσα γραψατε παλι απο το πρωι βρε σεις?

στο θεμα του υπνου με τον μεγαλο κι εγω δοκιμασα να τον αφηνω να κλαιει, αλλα δεν ειδα αποτελεσμα εκτος απο σπασμενα νευρα(δικα μου) ουτε και στο κρεβατι μου τον επαιρνα για να μη "καλομαθει".

αλλα τωρα κανω ακριβως τα αναποδα! :rolleyes: δεν την αφηνω καθολου να κλαιει ετσι "επειδη". και τον τελευταιο μηνα που αρχισε να ξυπναει καμια φορα τη νυχτα, την θηλαζω και στο κρεβατι μαζι μας, και αμα δω οτι μολις την βαλω στην κουνια ξυπναει, την ξαναφερνω στο κρεβατι μας και κοιμομαστε ολοι μαζι δυστυχως ή ευτυχως.. :oops:

το ανθρωπακι εν ωρα εργασιας:tongue:

φοβερος ο μικρος! ;)


bgJGm7.pngHRPJm7.png7u3pm7.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορούλες μου, μπουρπουλήθρες, καλησπέρα!! :tongue:

Πρώτα-πρώτα να σας πω το εξής

I AM NOW A PROFESSIONAL NINJA! :mrgreen::lol::lol::lol: XAXAXAXAXA!!!

Ξεκίνησα κορούλες μου και νιώθω περίφημα!

Αύριο, θα είμαι σίγουρα καταπιασμένη αλλά το ευχαριστήθηκα! Μιλάμε για λιώσιμο προθέρμανση, διατάσεις κτλ και σήμερα ξεκινήσαμε ήδη με 2 ασκήσεις αυτοάμυνας! Είδαμε πως αντιδράμε αν κάποιος μας αρπάξει από πίσω και αν κάποιος μας πιάσει από το λαιμό, πάλι από πίσω.

Νιώθω περίφημα και αξίζει 100% τα 20? που τα θεωρώ λογικό και χαμηλό θα έλεγα, κόστος.

Επέστρεψα χαρούμενη, έπλυνα πιατικά και μάζεψα την κουζίνα μου, σιδέρωσα για μισή ωρίτσα, ετοίμασα τοστάκια για βραδινό και φάγαμε και έκανα ένα τέλειο μπανάκι και λούσιμο και τώρα θα χαλαρώσουμε..

Θέλω να ασχοληθώ με τα ποδαράκια μου, ήδη έτριψα φτερνούλες, θέλω να δώσω τέλειο σχήμα, να κόψω πετσάκια γιατί αύριο θέλω να τα βάψω να είναι και αυτά σε καλή κατάσταση... ;)

ΑΡΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ

Σου εύχομαι από καρδιάς, να είσαι ευτυχισμένη, να είσαι υγιής, δυνατή, αισιόδοξη, χαρούμενη και σου εύχομαι πάντα καλές στιγμές με την οικογένεια σου!

Οτι καλύτερο, χρόνια σου πολλα! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου, μπουρπουλήθρες, καλησπέρα!! :tongue:

Πρώτα-πρώτα να σας πω το εξής

I AM NOW A PROFESSIONAL NINJA! :mrgreen::lol::lol::lol: XAXAXAXAXA!!!

Ξεκίνησα κορούλες μου και νιώθω περίφημα!

Αύριο, θα είμαι σίγουρα καταπιασμένη αλλά το ευχαριστήθηκα! Μιλάμε για λιώσιμο προθέρμανση, διατάσεις κτλ και σήμερα ξεκινήσαμε ήδη με 2 ασκήσεις αυτοάμυνας! Είδαμε πως αντιδράμε αν κάποιος μας αρπάξει από πίσω και αν κάποιος μας πιάσει από το λαιμό, πάλι από πίσω.

Νιώθω περίφημα και αξίζει 100% τα 20? που τα θεωρώ λογικό και χαμηλό θα έλεγα, κόστος.

Μπραβο Ειρηνη μου! Θα σοου κανει πολυ καλο και ψυχολογικα (στην αυτοπεποιθηση , θα νιωθεις πιο σιγουρη) περα απο το σωματικο.


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ

ΧΑΡΑ-ΜΩΣΑΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΣΑ 1:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑΚΟΥΡΓΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

μ αρεσει που το μεσημερι εφαγα σολωμο με βραστα λαχανικα αααααααααααααααααααχχχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχχααχαχαχχαχχαχαχααχαχαχχαχαχ:evil::evil::evil::evil:


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εκανα το μπανακι μου και ηρθα να σας διαβασω!

Ειρηνη μου,πολύ χαιρομαι που σου αρεσε!!!!Αντε να γραφεις ,να μας παρακινεις και σε αυτο πλέον!

Αχ,κοριτσια και εγω το σκεφτομαι σοβαρα να κανω κατι.Η μονη πιθανη περιπτωση ειναι να κανω αεροβικη(που δεν συμπαθω πολύ ,μιας και ειναι η μονη με λίγα χρηματα.Εν τω μεταξυ επειδη όλα αυτα ειναι 10 χιλιόμετρα από το σπίτι πρεπει να συνυπολογιζω και τις βενζινες ,οπότε καταλαβαινετε...(Ολα αυτα τα σκετομουν τωρα στο μπάνιο ,καθως δεν μου αρεσε καθολου αυτο που εβλεπα)Καθε χρονο τετοια εποχη με πιανει τετοια μανια και μετα το ξεχναω πάλι....

Τιγρακι,τι καλλιτεχνης ειναι αυτος?????Να τον χαιρεσαι!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέχασα να σας πω

Έχω ανακαλύψει αυτήν την σελίδα στην οποία έχει ζωγραφιές απο παιδικά έργα ...διαλέγετε έργο που θέλετε και σαν ανοίγει ζωγραφιές για εκτύπωση!

http://www.coloring-book.info/coloring/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...