Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

δεν αγχώνομαι καθόλου Μυρτώ μου.ο κάθε ένας έχει τους ρυθμούς του και πράττει όπως νομίζει.Γιωτάκι φάε λίγο για να μην ψωμολυσσάς...

εφαγα ενδιαμεσα ψωμι με τζατζικι κ λιγες πατατουλες τηγανιτες:lol:

Ρε Γιωτα τωρα πεινασα και εγω.... Διαβαζω διαβαζω ολο πειναω ηρθε δεν ηρθε...με ξελιγωσες! Φαε κοριτσακι μου πως κρατιεσαι???????

χαχαχαχαχαχαχχχαα!!! αν σου πω οτι γελαω κανα τεταρτο τωρα????

τελικα ηρθε κ φαγαμε, τι φαγαμε σκασαμε!!!

Κορούλες μου, μπουρπουλήθρες, καλησπέρα!! :tongue:

Πρώτα-πρώτα να σας πω το εξής

I AM NOW A PROFESSIONAL NINJA! :mrgreen::lol::lol::lol: XAXAXAXAXA!!!

μπραβο μπραβο!!! καλη αρχη!!!

Μπράβο Ειρηνάκι.Χαίρομαι πολύ για σένα,γιατί και θα γυμναστείς αλλά και θα μπορείς να προστατεύεσαι...

ΦΙΛΆΚΙΑ πάω για καφέ με τον άντρα μου...

αχ τι ωραια!!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΗΛΩΣΩ ΤΟ ΕΞΗΣ

ΧΑΡΑ-ΜΩΣΑΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΣΑ 1:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

ΚΑΚΟΥΡΓΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

μ αρεσει που το μεσημερι εφαγα σολωμο με βραστα λαχανικα αααααααααααααααααααχχχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχχααχαχαχχαχχαχαχααχαχαχχαχαχ:evil::evil::evil::evil:

στειλε καλε κανα κομματι!!! θελω κ εγωωωωωωω!!!! δεν φτανει που το τρως μας το λες κιολας!!!

Μόλις εκανα το μπανακι μου και ηρθα να σας διαβασω!

Ειρηνη μου,πολύ χαιρομαι που σου αρεσε!!!!Αντε να γραφεις ,να μας παρακινεις και σε αυτο πλέον!

Αχ,κοριτσια και εγω το σκεφτομαι σοβαρα να κανω κατι.Η μονη πιθανη περιπτωση ειναι να κανω αεροβικη(που δεν συμπαθω πολύ ,μιας και ειναι η μονη με λίγα χρηματα.Εν τω μεταξυ επειδη όλα αυτα ειναι 10 χιλιόμετρα από το σπίτι πρεπει να συνυπολογιζω και τις βενζινες ,οπότε καταλαβαινετε...(Ολα αυτα τα σκετομουν τωρα στο μπάνιο ,καθως δεν μου αρεσε καθολου αυτο που εβλεπα)Καθε χρονο τετοια εποχη με πιανει τετοια μανια και μετα το ξεχναω πάλι....

Τιγρακι,τι καλλιτεχνης ειναι αυτος?????Να τον χαιρεσαι!

χρυσα τα μπιφτεκια ΤΕΛΕΙΑ!!! ξεπατωθηκαμε στο φαγητο

Κορίτσια ξέχασα να σας πω

Έχω ανακαλύψει αυτήν την σελίδα στην οποία έχει ζωγραφιές απο παιδικά έργα ...διαλέγετε έργο που θέλετε και σαν ανοίγει ζωγραφιές για εκτύπωση!

http://www.coloring-book.info/coloring/

αχ τα ειδα, τι ωραια!!!!

εγω κοριτσακια δεν εκανα παλι τιποτα εκτος απο νεροχυτη κ την μικρη, καναμε τα μπανακια μας κ χαλαρωνουμε!

καλο βραδυ

φιλια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λεμόνι και ζάχαρη ξέρω, λεμόνι και baby-oil επίσης για σώμα. Θα δοκιμάσω τη σόδα, σίγουρα θα λευκαίνει κιόλας αυτό

Βλακεία έγραψα... Ζάχαρη και baby-oil εννοούσα...:tongue:


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

πολλες φορες εχω πει θα κανω αυτο θα κανω εκεινο κ κανω τα αναποδα, γιαυτο δεν μιλαω!:tongue:

2-3 μηνων ηταν που τους καναν εκπαιδευση, οταν μου το ειπε, να εκπαιδευσω την μικρη να μην τρωει το βραδυ, του λεω γιατι κατοχη εχουμε κ δεν θα ταισω το μωρο? οσο θελει θα τρωει, θα σηκωνομαι να την ταιζω. βεβαια μου εκανε την χαρη κ 2 μηνων το εκοψε

Τρελή ατάκα του είπες!!! χαχαααα Σωστή!


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

ποσα γραψατε παλι απο το πρωι βρε σεις?

στο θεμα του υπνου με τον μεγαλο κι εγω δοκιμασα να τον αφηνω να κλαιει, αλλα δεν ειδα αποτελεσμα εκτος απο σπασμενα νευρα(δικα μου) ουτε και στο κρεβατι μου τον επαιρνα για να μη "καλομαθει".

αλλα τωρα κανω ακριβως τα αναποδα! :rolleyes: δεν την αφηνω καθολου να κλαιει ετσι "επειδη". και τον τελευταιο μηνα που αρχισε να ξυπναει καμια φορα τη νυχτα, την θηλαζω και στο κρεβατι μαζι μας, και αμα δω οτι μολις την βαλω στην κουνια ξυπναει, την ξαναφερνω στο κρεβατι μας και κοιμομαστε ολοι μαζι δυστυχως ή ευτυχως.. :oops:

φοβερος ο μικρος! ;)

Ευτυχώς, ευτυχώς να λες... ξέρεις τί είναι μια ώρα ύπνου παραπάνω;;; τώρα που μπορείς, μετά θα ξυπνάνε και εσύ θα θες να χουζουρέψεις, κι αυτά να παίξετεεεεε με την τσίμπλα στο μάτι ;):D:D


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου, μπουρπουλήθρες, καλησπέρα!! :tongue:

Πρώτα-πρώτα να σας πω το εξής

I AM NOW A PROFESSIONAL NINJA! :mrgreen::lol::lol::lol: XAXAXAXAXA!!!

Ξεκίνησα κορούλες μου και νιώθω περίφημα!

Αύριο, θα είμαι σίγουρα καταπιασμένη αλλά το ευχαριστήθηκα! Μιλάμε για λιώσιμο προθέρμανση, διατάσεις κτλ και σήμερα ξεκινήσαμε ήδη με 2 ασκήσεις αυτοάμυνας! Είδαμε πως αντιδράμε αν κάποιος μας αρπάξει από πίσω και αν κάποιος μας πιάσει από το λαιμό, πάλι από πίσω.

Νιώθω περίφημα και αξίζει 100% τα 20? που τα θεωρώ λογικό και χαμηλό θα έλεγα, κόστος.

Επέστρεψα χαρούμενη, έπλυνα πιατικά και μάζεψα την κουζίνα μου, σιδέρωσα για μισή ωρίτσα, ετοίμασα τοστάκια για βραδινό και φάγαμε και έκανα ένα τέλειο μπανάκι και λούσιμο και τώρα θα χαλαρώσουμε..

Θέλω να ασχοληθώ με τα ποδαράκια μου, ήδη έτριψα φτερνούλες, θέλω να δώσω τέλειο σχήμα, να κόψω πετσάκια γιατί αύριο θέλω να τα βάψω να είναι και αυτά σε καλή κατάσταση... ;)

ΑΡΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ

Σου εύχομαι από καρδιάς, να είσαι ευτυχισμένη, να είσαι υγιής, δυνατή, αισιόδοξη, χαρούμενη και σου εύχομαι πάντα καλές στιγμές με την οικογένεια σου!

Οτι καλύτερο, χρόνια σου πολλα! ;)

Τέλειαααααα!!! Ευτυχώς που δεν κυκλοφορώ στην περιοχή σου! :tongue:

Αν έχω κανά θέμα με κανέναν θα στον στείλω πακέτο εεεεε;;; ;):D:D:D


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηλιόλουστη καλημέρα κορούλες μου! ;)

Τι κάνουν τα κορίτσια μου? Ειναι καλά?

Το πόσο γελάω με τα σχόλια σας για το "ninja" μου... δεν λέγεται!!! :lol: Θα σας σχολιάσω μετά γι αυτά...! :tongue:

Ξυπνήσαμε, το φιογκάκι ακόμα βασανίζεται από τις μύξες, τον πήγα σχολείο, πήγα σούπερ να πάρω 2 πραγματάκια και επέστρεψα.

Εβαλα ήδη ένα πλυντήριο με μαύρα, που ξέχασα να προγραμματίσω την νύχτα... :| , και ξεκινάω δουλίτσες. Δεν θα κάνω πολλά σήμερα, μόνο μαγείρεμα, σκούπα και σιδέρωμα γιατί είναι ο άντρας μου με ρεπό.

Σας φιλώ και θα επανέλθω! :P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα !!!μα τι ηλιολουστη μερα ειναι αυτη?

Καταρχας να σας ευχαριστησω ολες για τις ευχες σας...

Ειρηνη σουπερ η πρωτη μερα..μπραβο και μονο 20ευρω οχι μονο καλα τρικαλα ειναι..ανεβαζει και την ψυχολογια και γυμναζει το σωμα..

Τιγρακι τι φοβερο το ανθρωπακι..πολυ γελιο..ωραιο χρωμα το πρασινο να μας βαλεις φωτο..

Χθες το απογευμα εφτιαξα πιτσα λουκανικοπιτα και σουφλε σοκολατας ,ηρθε η αδερφη μου μτα ανηψια μου και τον γαμπρο μου φαγαμε παιξανε τα παιδια και οταν φυγανε απλα εβαλα τα πιατα στο πλυντηριο και καναμε τα μπανια μας..Σημερα ετοιμασα την κορη μου για τον σταθμο και αφου εφυγε εστρωσα κρεβατια,τιναξα τα ριχταρια και τα ξαναεστρωσα καθαρισα την κουζινα και εβαλα σκουπα..τωρα θηλαζω την μπεμπα και θα συνεχισω μετα..θελω να κανω το παλκονι σημερα να απλωσω ενα πλυντηριο να πλυνω τα ριχταρια τα δευτερα και νακανω τα τζαμια..ειδομεν τι θα γινει..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα Μυρτούλα,

Καλημέρα Αρετούλα,

Καλημέρα Σοφάκι.

Έβαλα καλή σκούπα σε όλο το σπίτι, έφτιαξα τοστάκια και φάγαμε, έβαλα σε μία λεκάνη ζεστό νερό με χλωρίνη και λίγο απορρυπαντικό και βύθισα μέσα το αντιολοσθητικό πλαστικό που βάζουμε στην μπανιέρα όταν κάνουμε μπάνιο και ετοίμασα ακόμα μία σακουλίτσα για το παιδάκι από το tae. Διάλεξα ένα μεγάλο τζιπάκι, τηλεκατευθυνόμενο, που το φιοκάκι δεν το παίζει πια, ένα ηφαίστειο gormiti, ένα ακόμα καπελάκι καλοκαιρινό και ένα ζευγάρι παπούτσια που δεν μας κάνουν πια και τα έβαλα σε μία τσαντούλα, να τα πάει ο άντρας μου σήμερα γιατί εγώ δουλεύω το απόγευμα.

Πάει κι αυτό, σειρά τώρα έχει, από βδομάδα, τα 4 παιδιά στον Βόλο, να δούμε τι μπορούμε να στείλουμε.

Σας φιλώ προς ώρας... ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη μου τι ώρα ειναι τα τμήματα?

Τετάρτη 5 παρά 10 με 6 παρά 10 και Σάββατο 1.30.

Εγώ, είναι πιθανόν να μην μπορώ πάντα να πηγαίνω και τις 2 μέρες, ανάλογα τη δουλειά, το διάβασμα και κυρίως τα αγγλικά του μικρού που είναι Τετάρτη. Σίγουρα θα πηγαίνω και τις 2 μέρες όταν μπορώ και σίγουρα θα πηγαίνω την 1 φορά την εβδομάδα τουλάχιστον. Τις εβδομάδες που θα βλέπω πως δεν μπορώ να πηγαίνω 2η φορά, θα κάνω γυμναστική και κυρίως κοιλιακούς στο σπίτι...;)

Ψήνεσαι έστω για το Σάββατο?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέχασα να σας πω

Έχω ανακαλύψει αυτήν την σελίδα στην οποία έχει ζωγραφιές απο παιδικά έργα ...διαλέγετε έργο που θέλετε και σαν ανοίγει ζωγραφιές για εκτύπωση!

http://www.coloring-book.info/coloring/

Ωραιο για τα απογευματάκια μας!!!

Χα,χα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μυρτούλα,

Καλημέρα Αρετούλα,

Καλημέρα Σοφάκι.

Έβαλα καλή σκούπα σε όλο το σπίτι, έφτιαξα τοστάκια και φάγαμε, έβαλα σε μία λεκάνη ζεστό νερό με χλωρίνη και λίγο απορρυπαντικό και βύθισα μέσα το αντιολοσθητικό πλαστικό που βάζουμε στην μπανιέρα όταν κάνουμε μπάνιο και ετοίμασα ακόμα μία σακουλίτσα για το παιδάκι από το tae. Διάλεξα ένα μεγάλο τζιπάκι, τηλεκατευθυνόμενο, που το φιοκάκι δεν το παίζει πια, ένα ηφαίστειο gormiti, ένα ακόμα καπελάκι καλοκαιρινό και ένα ζευγάρι παπούτσια που δεν μας κάνουν πια και τα έβαλα σε μία τσαντούλα, να τα πάει ο άντρας μου σήμερα γιατί εγώ δουλεύω το απόγευμα.

Πάει κι αυτό, σειρά τώρα έχει, από βδομάδα, τα 4 παιδιά στον Βόλο, να δούμε τι μπορούμε να στείλουμε.

Σας φιλώ προς ώρας... ;)

Τι ηλικιάς ειναι το παιδάκι στο tae?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...