Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Νάσια μου περαστικά και σε σένα και στην πεθερά σου!

Έχω τόσα νεύρα σήμερα!Με πήραν τηλέφωνο από την πρωτοβάθμια για να πάω για 4 ώρες την εβδομάδα στην Τρίπολη τρεις διαφορετικές μέρες...θα κάνω μάθημα τρία τέταρτα και για να πάω και να γυρίσω θέλω τρεις ώρες!!!και εννοείται ότι πληρώνουν όποτε το θυμηθούν...Φυσικά αρνήθηκα,με 1.80 τη βενζίνη που να πάω???

Το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι εδώ που μένω ούτε στο δημοτικό ούτε στο γυμνάσιο έχουν καθηγητή στην ειδικότητά μου και εμένα με στέλνουν αλλού...

Τι να πω πια,έχω απελπιστεί:evil:

υπομονη, τους το ειπες για τη περιοχη σου;


as1cCyI0g410000MDAwNjExMmR8NTYzMjYzb2R8dGlnZXIgbm8xIGVpbmFp.gif

as1cOEg0g410000Nzc3MTE1enw1NjFkfHRpZ2VyIG5vMiBlaW5haQ.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χαχα... κακούργα, εσύ το άρχισες το θέμα με το μωσα ΐκό και τα σουφλέεεεε... νομίζεις ξεχνάω;;; :tongue:

Η μικρή είναι 13 μηνών και έχει κανά 2μηνο το πολύ που βάλαμε παπούτσι (19αρι κικερς πήρα, λες να θέλει μεγαλύτερο σε λίγο; :confused:)

Βικ λέγε με ;) (Βικτωρία)

εχεις δικιο τι να πω εγω τωρα :oops::oops::oops:

τι να σου πωβρε κουκλα μου εμενα μου ανεβηκε σχεδπον τρια νουμερα απο τον αυγουστο ααλα ειναι και αγορι απο κοριτσια δε ξερω:rolleyes:

εχεις φεις??


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

γιωτα μου δυστυχως το εφαγα ολο μονη μου και ευτυχως πηρα μονο 200 γραμμ, ζυγιστηκα

βρε κοριτσια θελω μια κορη τι πρεπει να κανω?????η δολια μανα???

Βρε Χαρά εννοείς ότι έφαγες όλο το μωσαικό,ολόκληρο μόνη σου...:shock:

Αδυνατώ να το πιστέψω...:D

Να τον πιάσεις στον ύπνο ίσως???εμένα τα αδέρφια του άντρα μου έχουν αγόρια και υπήρχε μόνο ένα κοριτσάκι,όταν έμεινα έγκυος όλοι έλεγαν ότι ήταν αγόρι(και ο άντρας μου μαζί),τελικά ήταν κοριτσάκι και τους έλεγε ο άντρας μου ότι τον έπιασα στον ύπνο;)Βέβαια τώρα αν τον ρωτήσεις θέλει 2-3 κόρες ακόμα:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τιγράκι μου υπέροχο το δωμάτιο,τι μου θύμησες τώρα,πως πέρασε ο καιρός από τότε που φτιάχναμε το δωμάτιο της Δανάης...

Τους το είπα και μου είπαν ότι δεν έχουν ακόμη ώρες για εδώ...τι να πω εγώ μετά...


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

σα τον μικρο μου κανεις τωρα που του αρεσει το καλοκαιρι για τα μπανακια και μερα παρα μερα το θυμαται, αφου τον γραψαμε και κολυμβητηριο απο περυσι αλλα εκει αυτος θαλασσα:P

χτες μας ειπε οτι θελει να τον αφησουμε να γινει χειμωνας κολυμβητής :lol:

Τέλειο το δωμάτιο σας!!!

Ναι και εγώ μικρή είμαι :) μωρό παιδί!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε Χαρά εννοείς ότι έφαγες όλο το μωσαικό,ολόκληρο μόνη σου...:shock:

Αδυνατώ να το πιστέψω...:D

Να τον πιάσεις στον ύπνο ίσως???εμένα τα αδέρφια του άντρα μου έχουν αγόρια και υπήρχε μόνο ένα κοριτσάκι,όταν έμεινα έγκυος όλοι έλεγαν ότι ήταν αγόρι(και ο άντρας μου μαζί),τελικά ήταν κοριτσάκι και τους έλεγε ο άντρας μου ότι τον έπιασα στον ύπνο;)Βέβαια τώρα αν τον ρωτήσεις θέλει 2-3 κόρες ακόμα:P

και εγω στον υπνο τον επιασα αλλα εκανα γιους:rolleyes::rolleyes:

καλε ναι η γουρουνα αντε εφαγε και ενα κομματι ο μεγαλος μου:oops::oops::oops::oops:


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

σα τον μικρο μου κανεις τωρα που του αρεσει το καλοκαιρι για τα μπανακια και μερα παρα μερα το θυμαται, αφου τον γραψαμε και κολυμβητηριο απο περυσι αλλα εκει αυτος θαλασσα:P

χτες μας ειπε οτι θελει να τον αφησουμε να γινει χειμωνας κολυμβητής :lol:

χαχααα... ωραίος ο τσιπιρίκος σου! ;)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο τι να πω εγω τωρα :oops::oops::oops:

τι να σου πωβρε κουκλα μου εμενα μου ανεβηκε σχεδπον τρια νουμερα απο τον αυγουστο ααλα ειναι και αγορι απο κοριτσια δε ξερω:rolleyes:

εχεις φεις??

:shock::shock::shock::shock: 3 νούμερα σε ένα εξάμηνο;;; εμένα ευτυχώς η μεγάλη ανά εξάμηνο ανεβαίνει ένα νούμερο, και το καλοκαίρι μπορεί 1,5 -2, προλαβαίνουμε να τα φορέσουμε τουλάχιστον τα παπούτσια μας :tongue:

έχω φέις αλλά αν σου πω ότι δεν το πολυχρησιμοποιώ :tongue:, ακόμα δεν έχω κάνει "add" ούτε τον άντρα μου :rolleyes:


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites

Τιγράκι τέλεια τα χρώματα, και φωτεινό δωμάτιο! Μάλλον σε λιβάδι μου κάνει εμένα, παρά σε διάστημα !

Ειρήνη, τί ειδικότητα έχεις;

Χαρά, σε πόσες μέρες έφαγες το μωσαΐκό ; μια κι έξω αποκλείεται!!!!


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τιγράκι τέλεια τα χρώματα, και φωτεινό δωμάτιο! Μάλλον σε λιβάδι μου κάνει εμένα, παρά σε διάστημα !

Ειρήνη, τί ειδικότητα έχεις;

Χαρά, σε πόσες μέρες έφαγες το μωσαΐκό ; μια κι έξω αποκλείεται!!!!

βικ μου μακαρι να μπορουσα να το αποδειξω ειχα πολλες μερες να φαω γλυκο και λυσσαξα φαντασου οτι ξεκινησα να τρωω ενω το ειχα μονο 1,5 ωρα στο ψυγειο και δεν ειχε παγωσει ακομα:oops: τοσο τρελα με ειχε πιασει


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι και εγω!!λιγο κουρασμενη αλλα μεχρι να κοιμηθω το βραδυ εεεεεεχω ωρες ακομα..

Χαρα εφαγες ολο το μωσαικο?ουαου.....

Τιγρακι τελειο το δωματιο του μπεμπη,με το καλο να ερθει να το γεμισει..νομιζω οπως βλεπω τα χρωματα προς ζωακια καλυτερα..αχ ποσο γρηγορα περναει ο καιρος περισυ τετοια εποχη σκεφτομουνα για το δωματιο της μπεμπας χρωματα,διακοσμηση ,θεμα και τωρα ειναι μπροστα μου και παιζει με μια μπαλιτσα..

Ξεσκονισα ολο το σπιτι

επλυνα το μπανιο και αλλαξα πετσετες

επλυνα το μπαλκονι και ποτισα τα λουλουδακια μου

Σφουγγαρισα

ζυμωσα κιμα και εφτιαξα μπιφτεκακια και πατατουλες

ταισα τα φρουτα της μικρης

πηγαμε βολτουλα επ'ευκαιριας της καλης μερας

Ελουσα και εκανα μπανιο την κορη μου που ηρθε απο τον σταθμο

εστρωσα τραπεζι,φαγαμε

ταισα την μπεμπα

μαζεψα την κουζινα και εβαλα πλυντηριο πιατων

κοιμισα τα παιδια

σιδερωσα 2πλυντηρια

εκανα τα ολα τζαμια

τωρα πινω το καφεδακι μου και ομολογω οτι τα φτυσα..

μαζεψα την κουζινα και εβαλα ενα πλυντηριο πιατων

κ


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Αρετή, ξεπατώθηκες κι εσύ σήμερα.... καθε μέρε κάνεις πολλά, μπράβο σου, η μικρή δεν είναι πάνω σου βεντούζα ε; εμένα συνέχεια ήταν....:?

Εγώ με τη 2ωρη βόλτα σήμερα, μόνο τα βασικά κουζίνας, μπάνιου, ένα πλυντήριο τα ριχτάρια έβαλα, μετά στεγνωτήριο (δεν είχα καθαρά έξω τα σκοινια να τα πλώσω μπαλκόνι, κρίμα) και ένα ψευτοσκούπισμα με το σκουπάκι χειρός έκανα :cool::mrgreen:...

και δεν έχω και τη μεγάλη σήμερα, αποφάσισε να κοιμηθεί στη γιαγιά, "πάει και τελείωσε", όπως μου δήλωσε στο τηλ πριν λίγο :tongue:

Ειρήνη, γερμανικά, δύσκολη γλώσσα ε; μόνο το σπιρτόκουτο ξέρω να λέω :tongue:, αν και έπρεπε να μάθω γερμανικά, αντί των γαλλικών που έμαθα (και ξέχνάω φυσικά...)


ImnOp3.png p7gjp3.png

«Αν υπάρχει κάτι που επιθυμείς, θα υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις. Αν υπάρχει κάτι για το οποίο μετανιώνεις, θα υπάρχει κάτι που θυμάσαι.

Αν υπάρχει κάτι που θυμάσαι, δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις. Αν δεν υπήρξε τίποτα για το οποίο να μετανιώνεις, δεν υπήρξε τίποτα που να επιθυμείς».

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...