Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts

korina hah sorry που άργησα να σου απαντήσω αλλά είχα τη βάφτιση του μπέμπη προχθές και έτρεχα πανικόβλητη. Λοιπόν ο φωτογράφος λέγεται Χαλκιαδάκης Νίκος και έχει κατάστημα στην πλατεία Σινάνη. Αν σ'ενδιαφέρει ακόμα πες μου να σου πω το τηλέφωνό του. Αν πάλι μπορείς να περιμένεις πιστεύω ότι μέχρι τέλος της εβδομάδας θα έχω το βίντεο και τις φωτογραφίες για να δω και το αποτέλεσμα ούτως ώστε να σε πληροφορήσω καλύτερα.

Να σου ζησει το νεοφωτιστο!!!!!!!!!!

Δεν βιαζομαι,οποτε περιμενω εντυπωσεις μια και κανονιζω βαφτηση για του χρονου.

Σε ευχαριστω πολυ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

kanena koritsi den gnorizei ?????

Πριν 2.5 χρονια,γεννησε η νυφη μου στο βενιζελειο αλλα δεν της εκαναν επισκληρηδιο και μαλιστα η γιατρος της ειπε οτι ειναι και καλυτερα ετσι.

Περυσι μια φιλη μου γεννησε στο ΠΑΓΝΗ αλλα επισης δεν της εκαναν επισκληριδιο συν του οτι ο γυναικολογος που την παρακολουθουσε ηταν ειδικευομενος.

Στα δημοσια νοσοκομεια δεν κανουν επισκληριδιο γιατι χρειαζεται παρακολουθηση και δεν μπορουν να "αναλωνουν" το χρονο τους στις εγκυμονουσες οι οποιες μπορουν να γεννησουν φυσιολογικα (χωρις καισσαρικη) ενω εκρεμμουν καποια χειρουργεια στα οποια πρεπει να ειναι παροντες.

Νομιζω,χωρις να ειμαι σιγουρη,οτι αν επιμεινεις και πληρωσεις,μπορει να βρεις αναισθησιολογο να σου κανει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νομίζω ό,τι επισκληρίδιο κάνουν στα Δημόσια Νοσοκομεία μόνο εφόσον συντρέχει λόγος υγείας. Δηλαδή αν διατρέχει κίνδυνο το παιδί ή η μητέρα και πρέπει να επισπεύσουν τον τοκετό.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

θεμα για καταστηματα με ειδη βαφτισης εχει κι εδω

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=60354

αν βρω κι εγω κατι καλο,θα σας ενημερωσω.

κι εγω δεν ξερω να σας πω για δημοσιο νοσοκομειο,αλλα μου ειχαν πει οτι δεν κανουν επισκληριδιο.δεν ξερω τωρα αν εχει αλλαξει κατι.

να σας ρωτησω κι εγω κατι?ξερετε πληροφοριες για κρατικους βρεφικους σταθμους στο ηρακλειο?δηλαδη ποτε ξεκινανε οι εγγραφες,κι απο ποσο μηνων τα παιρνουν,κτλ?η κορη μου ειναι 16 μηνων τωρα και θελω απο σεπτεμβρη να την στειλω στον παιδικο,αλλα δεν ξερω ουτε που ειναι οι σταθμοι.ευχαριστω πολυ.φιλια!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο μηνα!

απο οτι ξερω για την ηλικια της κορης σου πρεπει να ψαξεις βρεφονηπιακο παιδικο σταθμο (δεν εχει βγαλει πάμπερς...ετσι δεν ειναι?) ξερω οτι εχει στο ΜΗΤΕΡΑ που ειναι στον ΑΓ.Ιωαννη στην λεωφ.Κνωσου απο πάνω κοντα στο γηροκομειο(εχει εκει τον παιδικο και λιγο πιο πανω τον βρεφονηπιακο) και νομιζω και στις πατελες στην Εθ.Αντιστάσεως...

τα εχουν με ονομασια ΚΕΠΑ Ηρακλειου...α εχει και η Αλικαρνασσος.

http://www.heraklion.gr/child/2751.html δες και εδω εχει τηλεφωνα....

παντως εμενα την κορη μου 19 μηνων δεν την ειχαν κανει δεχτει αλλα την επομενη χρονια ναι....

Φυσικα ομως πρεπει να δηλωσεις και οτι μενεις και κοντα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σ'ευχαριστω πολυ,με το καλο να βαφτισεις και το μικρο σου.

Τον στολισμο τον εκανα στην βενερη.δεν ξερω αν τα καταφερω αλλα αν

θελεις μπορω να προσπαθησω να σου στειλω φωτω του χωρου.

Θα το ήθελα αν μπορείς. Πήγα στην Βενέρη και είδα για στολισμούς αλλά σκεφτόμουν μήπως έκανα κάτι μόνη μου. Μπομπονιέρες πήρες από εκεί?

συγνωμη ξεχαστηκα τελειως και με το τρεξιμο μου εκανα καιρο να μπω για να δω οτι μου ειχες γραψει.και οι μπομπονιερεσ ηταν απο την βενερη.θα προσπαθησω τωρα να σου στειλω φοτο.sorry και παλι.


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites

female σου εχω στειλει μηνυμα.τελικα καταφερα και ανεβασα καποιεσ φωτω με τον στολισμο στο δικο μου προφιλ δες αν μπορεις να τις δεις.εχω και τισ μπομπονιερες.δυστηχως δεν εχω καμια που να φαινεται ολοσ ο χωρος του ιππικου πως ηταν αλλα ηταν παραγματικα πολυ ωραιος.ελπιζω να βοηθησα,οτι αλλο θες πες μου τωρα θα εχω το νου μου να τσεκαρω!!


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και καλο μηνα!

απο οτι ξερω για την ηλικια της κορης σου πρεπει να ψαξεις βρεφονηπιακο παιδικο σταθμο (δεν εχει βγαλει πάμπερς...ετσι δεν ειναι?) ξερω οτι εχει στο ΜΗΤΕΡΑ που ειναι στον ΑΓ.Ιωαννη στην λεωφ.Κνωσου απο πάνω κοντα στο γηροκομειο(εχει εκει τον παιδικο και λιγο πιο πανω τον βρεφονηπιακο) και νομιζω και στις πατελες στην Εθ.Αντιστάσεως...

τα εχουν με ονομασια ΚΕΠΑ Ηρακλειου...α εχει και η Αλικαρνασσος.

http://www.heraklion.gr/child/2751.html δες και εδω εχει τηλεφωνα....

παντως εμενα την κορη μου 19 μηνων δεν την ειχαν κανει δεχτει αλλα την επομενη χρονια ναι....

Φυσικα ομως πρεπει να δηλωσεις και οτι μενεις και κοντα.....

σ'ευχαριστω παρα πολυ!τωρα ειδα το μηνυμα σου.θα παρω απο δευτερα τηλεφωνο!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρει καμιά σας αποθήκη με είδη βάφτισης στο Ηράκλειο????????

Εγώ τα πήρα από το Mpomponieracenter www.mpomponieracenter.gr όταν είδα ότι ήταν Ηράκλειο, τρελάθηκα!!! Έχει τόση ποικιλία, που ξετρελάθηκα. Όλα βέβαια τα έφτιαξα μόνη μου , καθώς άξιζε το κόπο. Αν μπορέσω θα σας ανεβάσω και φωτογραφίες. Ρίξτε μια ματιά, αξίζει πραγματικά το κόπο... Έχω δύο αγοράκια και τα βάφτισα πριν μια εβδομάδα ! Και επί την ευκαιρία μιας και διάβασα τη συζήτηση παραπάνω , τον 1ο μου (τον γέννησα το Ασκλιπειίο) τον 2ο τον γέννησα στο Μητέρα. Δεν μπορώ να κάνω σύγκριση τα 2 μαιευτήρια γιατί μιλάμε για 2 διαφορετικά πράγματα! Στο Μητέρα, αισθάνθηκα πολύ καλύτερα από πολλές πλευρές! Βέβαια, τσιμπάνε οι τιμές τους περισσότερο αλλά οκ , χαλάλι. !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζουμπουλιά να σου ζήσουν τα αγοράκια σου!!! Αυτό το σάιτ το ξέρω αλλά σε σύγκριση με κάποια άλλα είναι ακριβότερο. Έχει και κατάστημα εδώ να πάω να ρίξω μια ματιά???

Και εγώ στο Μητέρα γέννησα και γενικά έμεινα ευχαριστημένη. Μόνο στον θηλασμό δεν με βοήθησαν, σχεδόν καθόλου.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ζουμπουλιά να σου ζήσουν τα αγοράκια σου!!! Αυτό το σάιτ το ξέρω αλλά σε σύγκριση με κάποια άλλα είναι ακριβότερο. Έχει και κατάστημα εδώ να πάω να ρίξω μια ματιά???

Και εγώ στο Μητέρα γέννησα και γενικά έμεινα ευχαριστημένη. Μόνο στον θηλασμό δεν με βοήθησαν, σχεδόν καθόλου.

Να σαι καλά να χαίρεσαι και εσύ τα παιδάκια σου! Στο θηλασμό δεν με βοήθησαν και εμένα καθόλου, αυτή είναι η αλήθεια αλλά από εξυπηρέτηση ήταν τέλειες. Όσο για τη σελίδα που σου πρότεινα, ξέρω τι λέω. Το έχω ψάξει πολύ το θέμα. Πρόσεξε σε άλλα site γιατί έχουν κρυφές χρεώσεις. Σου προσθέτουνε ας πούμε το ΦΠΑ , σου προσθέτουνε την εργασία (και καλά ότι δεν εμπεριέχεται στην τιμή) , ενώ στο Mpomponieracenter τα πράγματα είναι ξεκάθαρα. Κατά δεύτερον έχει τα πάντα από υλικά , εγώ όπως είχα πει και πριν πήρα υλικά και τα έφτιαξα μόνη μου, η κοπέλα είναι άκρως εξυπηρετική, και οι τιμές της δεν τις βρήκα πουθενά. Εύχομαι να περνάς καλά , αυτά από μένα και πίστεψέ με , έψαχνα πολλούς μήνες και έχω μιλήσει με πάνω από 10 site! Άσε που μου ζητούσαν και τρελλά ποσά στην αποστολή των πραγμάτων. Δεν νομίζσω ότι συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Zoumpoulia σε ευχαριστώ πολύ. Στον Βεκράκη που πήγα συνάντησα καλύτερες τιμές νομίζω και περισσότερη ποικιλία. Επειδή μίλησα με την συγκεκριμένη κοπέλα μου είπε ότι έχει ό,τι βλέπω στο σάιτ και αυτά δεν με καλύπτουν για το θέμα μου. Θα δω τι θα κάνω. Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα,μιας και εισαστε μανουλες Ηρακλειου θα ηθελα να μου δωσετε λιγο τα φωτα σας,οποια εχει γεννσει στο μητερα θα ηθελα να μου πει τη γνωμη της...δεν μου αρεσε αυτο που διαβασα λιγο παραπανω με το θηλασμο,ελπιζω να τους δωσω να καταλαβουν οτι θελω να το θηλασω..

και κατι ακομα ξερετε αν οι μαιες κανουν μαθηματα ανωδυνου τοκετου???και να ναι ξερετε ποσο κοστιζουν??

ευχαριστω εκ των προτερων...οτι μου πειτε θα με βοηθησει αρκετα...


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...