Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


καλημερα!!!

δεν ξερω εαν ειναι το σωστο σημειο

που βαζω αυτο που διαβασα.. :)

early learning centre: έως 31/5 αγοράστε 1 παιχνίδι άθλησης και πάρτε το 2ο στη 1/2 τιμή!

καλησπερα επειδη ο μπεμπης μου ειναι 3 μηνων και δεν εχω επισκεφτει ακομη αυτα τα μαγαζια ποια η εμπειρια σου και απο τιμες?

Link to comment
Share on other sites

οι πάνες carrefour που είναι πιο οικονομικές τις συστήνεται (καθώς και lidl?);

εμείς τώρα είμαστε για νούμερο 3 και οι άτιμες έχουν ακριβύνει πολύυυ

του lidl τις έχω δοκιμάσει, μια χαρά ήταν, για του καρφούρ δεν έχω δική μου άποψη, όμως έχω ακούσει αρνητικά σχόλια. Πάντως είναι πάντα καλύτερο να παίρνεις τηλέφωνο την babylino μια φορά τον μήνα να σου στέλνουν κουπόνια, και συνδυάζοντάς τα με υπάρχουσες εκπτώσεις (εκτός από προσφορές των καρφούρ) έρχονται πολύ φθηνότερα. Αν είσαι και τακτική πελάτισσα του λιντλ μπορεί να πετύχεις και προσφορά στις πάνες του, οπότε και αυτές έρχονται εξίσου οικονομικές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρονια μας πολλα μανουλες!!!!!

οσο για τα παιχνιδια elc που με ρωταει η κοπελα

λιγο πιο πανω δεν τα εχω παρει ποτε..

ξερω οτι ειναι καλα και εκπαιδευτικα,αλλα απο

τιμες δεν γνωριζω..εαν μπεις στο site της εταιρειας

μηπως εκει βρεις περισσοτερες πληροφοριες? :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα επειδη ο μπεμπης μου ειναι 3 μηνων και δεν εχω επισκεφτει ακομη αυτα τα μαγαζια ποια η εμπειρια σου και απο τιμες?

είναι λίγο ακριβούτσικα, αλλά η ποιότητά τους είναι πολύ καλή!εμένα με είχε βολέψει απίστευτα ένα παιχνίδι που είναι για παιδάκια 6 μηνών μέχρι να περπατήσουν...ουσιαστικά μια στράτα-τραπεζάκι χωρίς ροδάκια με παιχνίδια γύρω γύρω...πολύ καλό γιατί στέκονται όρθια και παίζουν και δεν χρειάζονται αγκαλιά!

Link to comment
Share on other sites

του lidl τις έχω δοκιμάσει, μια χαρά ήταν, για του καρφούρ δεν έχω δική μου άποψη, όμως έχω ακούσει αρνητικά σχόλια. Πάντως είναι πάντα καλύτερο να παίρνεις τηλέφωνο την babylino μια φορά τον μήνα να σου στέλνουν κουπόνια, και συνδυάζοντάς τα με υπάρχουσες εκπτώσεις (εκτός από προσφορές των καρφούρ) έρχονται πολύ φθηνότερα. Αν είσαι και τακτική πελάτισσα του λιντλ μπορεί να πετύχεις και προσφορά στις πάνες του, οπότε και αυτές έρχονται εξίσου οικονομικές.

καλημέρα! για να είσαι στο νούμερο 3 το μωράκι είναι μικρό ακόμα...δεν είναι καλύτερα να του παίρνεις επόνυμές? έτσι και αλλιώς βάζουν πολύ καλές προσφορές στα σούπερ μάρκετ, έχω βρι μέχρι και 50%. γιατί δεν παίρνεις και τη libero τηλέφωνο? ξέρω ότι σε κατευθύνουν σε καταστήματα που υπάρχουν προσφορέσ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...