Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Κορίτσια γνωρίζετε προσφορές για πάνες λίμπερο ή μπεμπιλίνο και για μωρομάντηλα παμπερς σε σουπερ μαρκετ της Βόρειας Ελλάδας?

εγώ πήρα λίμπερο για το πάσχα από το www.liberoclub.gr με 30% έκπτωση και δωρεάν μεταφορικά. επειδή όμως η προσφορά ήταν για αρκετά τεμάχια τα μοιράστηκα με μια ξαδέλφη μου. δες εάν σε βολεύει!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εμένα μου στείλανε κουπόνια που λήγουνε 31/5 και 30/6 σε δυο αποστολές.Αλλά επειδή έχω δίδυμα όταν ξεμένω τους παίρνω τηλέφωνο και μου στέλνουν.Πάρτους τηλέφωνο ή στείλε μαιλ στη σελίδα τους.

εμένα έληξαν τα κουπόνια μου το μάρτιο και πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως δε στέλνουν σε μωράκια άνω του έτους! βέβαια λαμβάνω τις επιθυμίες που έχει κάποια κουπονάκια μέσα αλλά δε φτάνουν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ πήρα λίμπερο για το πάσχα από το www.liberoclub.gr με 30% έκπτωση και δωρεάν μεταφορικά. επειδή όμως η προσφορά ήταν για αρκετά τεμάχια τα μοιράστηκα με μια ξαδέλφη μου. δες εάν σε βολεύει!

Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites

εμένα έληξαν τα κουπόνια μου το μάρτιο και πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως δε στέλνουν σε μωράκια άνω του έτους! βέβαια λαμβάνω τις επιθυμίες που έχει κάποια κουπονάκια μέσα αλλά δε φτάνουν!

.....ότι να ναι είναι μου φαίνεται!!!Οι δικές μου σε λίγες μέρες γίνονται 19 μηνών και μου στέλνουν κάθε μήνα.

......πάρε τηλέφωνο και πες τους ότι μετά το χρόνο εξακολουθούν τα μωράκια να κάνουν κακά και τσίσα στη πάνα, αν δεν το ξέρουνε...........


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα.! Στο Σκλαβενίτη στην Κασταμονής στη Ν.Ιωνία είχε σήμερα όλες τις babylino με sticker -3.50, -1.50 και τις babygo με -2.00 ευρώ.!


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα για δοκιμαστε και τις NANNYS (εγω τις δοκιμασα στα ΙΚΕΑ οπου σου προσφερουνε τη πανα δωρεαν μεσα στο χωρο αλλαγης) για εμας απο Αττικη, μας στις στελνουνε με courier με χρεωση 0,50 η αποστολη και το κοστος τους για 50 τμχ. με δωρο ενα πακετο υγρομαντηλα 10.32 για το Νο 3. Πιστευω οτι αξιζει και μονο η δοκιμη.

Τηλ. 2262071710-22602071711

www.linette.gr

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπερα για δοκιμαστε και τις NANNYS (εγω τις δοκιμασα στα ΙΚΕΑ οπου σου προσφερουνε τη πανα δωρεαν μεσα στο χωρο αλλαγης) για εμας απο Αττικη, μας στις στελνουνε με courier με χρεωση 0,50 η αποστολη και το κοστος τους για 50 τμχ. με δωρο ενα πακετο υγρομαντηλα 10.32 για το Νο 3. Πιστευω οτι αξιζει και μονο η δοκιμη.

Τηλ. 2262071710-22602071711

www.linette.gr

επειδη με ενδιαφερει,ειναι υπαρχει καποιο σαιτ να δω τα νουμερα?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

τα κουπονάκια του ΠΡΩΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ είναι αυτα,αν ενδιαφερει καποια κοπελα για να παει να το αγοράσει

1)για 10ευρω αγορασ φρουτολαχανικων, αφαιρεση -2ευρώ

2)4κουτάκια μπυρα φιξ, -2ευρώ

3)γιαουρτι στραγγιστο δωδωνη, -1,20

4)βεσελ βουτυρο, -1,20

5)2τεμ.μισκο μακαρονια νο10, -1ευρώ

6)ημισκληρο τυρι δοιράνη 400γρ, -1ευρώ

7)ηλιελαιο μινερβα 2λ, -0,80

:cool:συμπυκνωμένο μαλακτικο λενορ 750ml, -1ευρώ

9)5λιτρο αλτισ παραδοσιακο ή απαλο, -6ευρώ

10)ariel alpine σκονη 63δοσεις, -5ευρώ

11)πανες ακρατειασ τενα, -4ευρώ

12)σαμπουαν sunsilk 400ml, -2ευρώ

13)χαρτί υγείας σοφτεξ 8ρολα(6+2δωρο), -2ευρώ

14)αφρολουτρο lux 750ml, -2ευρώ

15)pampers actife fit ή easy up οικονομική συσκευασία, -5ευρώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...