Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σκλαβενίτη πήρα σήμερα τη μεγάλη συσκευασία Babyllino Ν. 5 με -3.5 ευρώ και πήρανε και κουπόνι -4 ευρώ

Καλησπέρα! Επειδή απ'ότι έχω καταλάβει, οι προσφορές της babylino δεν αφορούν ολόκληρες αλυσίδες καταστημάτων, αλλά συγκεκριμένα καταστήματα ανα περιοχές, μπορείς να πεις σε ποιο Σκλαβενίτη είδες την προσφορά?


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σκλαβενίτη πήρα σήμερα τη μεγάλη συσκευασία Babyllino Ν. 5 με -3.5 ευρώ και πήρανε και κουπόνι -4 ευρώ

Και εγω! Ν.3 (Τερψιθέας 45 & Οδυσσέως, Π. Φάληρο), αλλα το στικερ δεν ειναι σε όλλες συσκευασιας!:shock:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικά ο βερόπουλος έχει active fit και baby dry οικονομικές συσκευασίες -30%, δέχονται και κουπόνια, όπως επίσης έχει και babylino μεγάλες στίκερ -3,5ε με αρχική 15,40 (επίσης δέχονται κουπόνια) και αφρόλουτρα-σαμπουάν proderm 1+1.

Περιοχή Ηλιούπολη Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες!

εχω μπρεδευτει δεν παει αλλο με τις προσφορες για τις πανες.

μενω καλλιθεα, τηλεφωνησα σε βεροπουλο κ σκλαβενιτη κ δεν εχουν στικερ στα babylino, αλλα ο σκλαβενιτης εχει -6€ στα libero μεγαλο + -3€ libero μικρο.

εαν καποια απο σας μενει καλλιθεα ας μου πει εαν εχει βρει babylino σε προσφορα.

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Σκλαβενίτη πήρα σήμερα τη μεγάλη συσκευασία Babyllino Ν. 5 με -3.5 ευρώ και πήρανε και κουπόνι -4 ευρώ

Κι εμεις το ιδιο στο Σκλαβενιτη στη Ν. Χαλκηδονα, η προσφορα ξεκινησε απο σημερα...


bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα σας, τα τελευταια κουπονια παμπερς ποτυ ειχα ελειγαν 31/03/12. απο τοτε δεν μου εστειλαν αλλα. ποτε σας εστειλαν τελευταια φορα??

Εμένα μου στείλανε κουπόνια που λήγουνε 31/5 και 30/6 σε δυο αποστολές.Αλλά επειδή έχω δίδυμα όταν ξεμένω τους παίρνω τηλέφωνο και μου στέλνουν.Πάρτους τηλέφωνο ή στείλε μαιλ στη σελίδα τους.


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτη την Κυριακη το πρωτο θεμα θα εχει δωροεπιταγη 35? για τ Καρφουρ

προχθες που πηγα καρφουρ ειχε τ παμπερσ μ στικερ -2,5 νομιζω,περιπου 14,95 τ ειχε ολα τα νουμερα

αυτο στο Smart Park σ αλλα καρφουρ δεν ξερω αν εχει


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites

αυτη την Κυριακη το πρωτο θεμα θα εχει δωροεπιταγη 35? για τ Καρφουρ

προχθες που πηγα καρφουρ ειχε τ παμπερσ μ στικερ -2,5 νομιζω,περιπου 14,95 τ ειχε ολα τα νουμερα

αυτο στο Smart Park σ αλλα καρφουρ δεν ξερω αν εχει

αυτο με την επιταγη 35ευρώ το ειδα και εγω αλλα δεν μπορεί θα πρεπει να αναφερει και καποιο ποσο αγορων που θα πρεπει να γινει για να την δεχτουν.νομιζω ομως οτι δεν αναφερανε, περιμενουν μαλλον να παρουμε την εφημεριδα για να το δουμε....

Link to comment
Share on other sites

http://www.protothema.gr/article/?aid=192798

ειναι κουπονια, που αν τα χρησιμοποιησεις ολα, κερδιζεις 35 ευρω, αν βεβαια χρειαζεσαι τα συγκεκριμενα προιοντα. δεν λεει ποια ειναι, φανταζομαι πρεπει να ανοιξεις την εφημεριδα για να το διαπιστωσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...