Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια καλησπερα.μια απορια εχω!βρηκαμε ενα μαγαζι εδω που μενω εχει πολυ φθηνα πραγματα.πχ πηρα ενα λιτρο φερι 1,60 η το lenor 2,10.αυτα τα προιοντα ομως τα φερνουν απο βουλγαρια.ποια η γνωμη σας?ειναι τα ιδια οπως τα ελληνικα?εγω το φερι που δοκιμασα νομιζω ειναι σαν το κανονικο:confused:

καλησπερα..θεωρω οτι ειναι τα ιδια..δουλευω σε πολυ γνωστο πολυκαταστημα καλλυντικων κ πριν απο καποιους μηνες μας εφεραν πραγματα απο την βουλγαρια κ ρουμανια γιατι εκλεισαν τα καταστηματα εκει!!!!:tongue:


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

φαίη εγώ το τελευταίο τρίμηνο πηγαίνω στον βασίλαγα (σουπερ μαρκετ στη βόρεια ελλάδα που φέρνει ΜΟΝΟ προϊόντα εισαγόμενα από Βουλγαρία κ από ελληνικές βιοτεχνιες μικρές που δεν μπορούν να μπουν στα ράφια των καρτελ των άλλων σουπερ κτλ) μια χαρά είναι ολα τα προιόντα σε απιστευτα χαμηλές τιμές εως κ 60% κάτω από τα άλλα σουπερ κ έχω καταφέρει κ εξοικονόμησα 120ευρώ το μήνα περίπου από το σουπερ. Πχ παράδειγμα πηρα το βανισ για ασπρόρουχα 2.52ευρώ....ενώ στο κανονικό σουπερ πχ μασουτης αν θυμάμαι καλά θέλω 5 ευρώ

παρόμοιο super market έχει ανοίξει στην καλαμαριά, έξω απο τον φοίνικα. Τελευταία φορά που πήγα είχε τα pampers 11.70!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φαίη εγώ το τελευταίο τρίμηνο πηγαίνω στον βασίλαγα (σουπερ μαρκετ στη βόρεια ελλάδα που φέρνει ΜΟΝΟ προϊόντα εισαγόμενα από Βουλγαρία κ από ελληνικές βιοτεχνιες μικρές που δεν μπορούν να μπουν στα ράφια των καρτελ των άλλων σουπερ κτλ) μια χαρά είναι ολα τα προιόντα σε απιστευτα χαμηλές τιμές εως κ 60% κάτω από τα άλλα σουπερ κ έχω καταφέρει κ εξοικονόμησα 120ευρώ το μήνα περίπου από το σουπερ. Πχ παράδειγμα πηρα το βανισ για ασπρόρουχα 2.52ευρώ....ενώ στο κανονικό σουπερ πχ μασουτης αν θυμάμαι καλά θέλω 5 ευρώ

παρόμοιο super market έχει ανοίξει στην καλαμαριά, έξω απο τον φοίνικα. Τελευταία φορά που πήγα είχε τα pampers 11.70!!!

ωχ σοβαρά?? στη βόρεια ελλάδα εννοείς εκτός θεσ/νικης?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!

anastasia* δες εδω.. ;)

http://www.3bmarkets.gr/map/index.php

Δεν ειναι ενημερωμενη η ιστοσελιδα.

Δειχνει 5 καταστηματα ολα κι'όλα στη Θεσ/νικη ενω εχει πολυ ππερισσοτερα και αυτο της Καβαλας π.χ. δε συνεργαζεται πλεον.

:(

Δειτε στην τελευταια σελιδα του φυλλαδιου που τα αναγραφει ολα

http://www.3bmarkets.gr/index.php?option=com_flippingbook&view=book&id=40&Itemid=78〈=el

Link to comment
Share on other sites

να πω οτι πήρα τις προάλλες pampers με 11,70 από τον βασίλαγα, αλλά η ποιότητα δεν ήταν ακριβώς η ίδια. στα κριτσ κρτασ δεν είχε την ελαστικότητα που ε΄χουν τα κανονικα pampers. κατα άλλα ηταν μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καπου διαβασα αυτο και ειπα να το μοιραστω μαζι σας.. :)

Το κατάστημα Premaman στη Ν. Σμύρνη μετακομίζει σύντομα και προσφέρει υπέροχα είδη σε μοναδικές τιμές για λίγες μέρες ακόμα.

Μπλούζες από 2,20?, φορεματάκια από 5,90?, βρεφικά κρεβατάκια από 59?, ρούχα εγκυμοσύνης από 9,90? και πολλά ακόμα είδη σας περιμένουν να τα αποκτήσετε!

Premaman

Ομήρου 29

Ν.Σμύρνη

Τηλ.210 9370674

Link to comment
Share on other sites

Για πες που είναι?

Λέγεται Deal.

Είναι πάνω στην Εθνικής Αντιστάσεως, μετά τον 'Αγιο Παύλο, δίπλα στον σταθμό λεωφορείων.

'Aσχετο: ενώ πατάω άμεση ειδοποιήση μέσω email, γιατί δεν λαμβάνω ειδοποίηση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...