Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      • Μου αρέσει 1

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Στα καρφούρ δεν υπάρχει καμία προσφορά για τις λίμπερο, πήγα το πρωί, δεν είχε καμία ενημέρωση στα ράφια, ούτε οι κοπέλες ήξεραν τίποτα, παρόλαυτά πήρα τις συσκευασίες στο ταμείο (μήπως και...) αλλά και εκεί χρεώθηκαν κανονικά χωρίς καμία έκπτωση...οπότε και τις επέστρεψα πίσω. Το μόνο που θα ρωτήσω είναι τι ημερομηνίες είχε το φυλλάδιο?

Άννα το έχουμε ξαναπεί (μην ξύνεις πληγές κλαψ λυγμ) μόνο στο καρφούρ της περιοχής σου (Καβάλα σωστά?) δέχονται τα κουπόνια μαζί με την δική τους προσφορά, στης Αθήνας όχι...αυτός είναι και ο λόγος που δεν πάω πια καρφούρ παρά μόνο αν έχει πολύ καλή προσφορά κα αποκλειστικά για αυτήν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Άννα το έχουμε ξαναπεί (μην ξύνεις πληγές κλαψ λυγμ) μόνο στο καρφούρ της περιοχής σου (Καβάλα σωστά?) δέχονται τα κουπόνια μαζί με την δική τους προσφορά, στης Αθήνας όχι...αυτός είναι και ο λόγος που δεν πάω πια καρφούρ παρά μόνο αν έχει πολύ καλή προσφορά κα αποκλειστικά για αυτήν!

δικη τους προσφορα εννοεις τ κουπονι απο τ θεμα η τ στικερ?

παντως μ τ κουπονι απο τ θεμα εμενα μου παιρνουν τ κουπονια μια χαρα


otB5p3.png
Link to comment
Share on other sites

εννοώ τα κουπόνια από babylino, pampers που στέλνουν οι εταιρείες και λέγοντας δική τους προσφορά αναφέρομαι π.χ. "από Δευτέρα εώς Σάββατο όλες οι πάνες babylino -50%". Εκείνο το χρονικό διάστημα δεν δέχονται τα κουπόνια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια, στα καινουρια κουπόνια babylino που μου στείλανε πάντως απο την εταιρεία αναφέρει επάνω οτι δεν ισχύουν σε συνδιασμό με άλλες προσφορες...

ενω τα προηγουμενα κουπόνια δεν ανέφεραν κάτι τέτοιο.

Προφανως ειναι γραμμή της εταιρείας ίσως να μην φταίνε τα καρφουρ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια, στα καινουρια κουπόνια babylino που μου στείλανε πάντως απο την εταιρεία αναφέρει επάνω οτι δεν ισχύουν σε συνδιασμό με άλλες προσφορες...

ενω τα προηγουμενα κουπόνια δεν ανέφεραν κάτι τέτοιο.

Προφανως ειναι γραμμή της εταιρείας ίσως να μην φταίνε τα καρφουρ.

στα κουπονια απο τα pampers παντως το αναγραφει με κοκκινα κιολας γραμματα οτι συνδιαζεται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα..στα αλλα σουπερμαρκετ γιατι δλδ τα δεχονται,ειναι πιο χαζοι :?


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

στα κουπονια απο τα pampers παντως το αναγραφει με κοκκινα κιολας γραμματα οτι συνδιαζεται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα..στα αλλα σουπερμαρκετ γιατι δλδ τα δεχονται,ειναι πιο χαζοι :?

Eγω πάντως σήμερα που μίλησα με babylino μου είπαν ότι τα κουπόνια τους πλεον δεν συνδιαζονται με άλλη προσφορα. Και μάλιστα μου είπαν τον Μαιο δεν θα αποστείλουν κουπόνια γιατι έχουν στικεράκια και προσφορες σε σουπερ μαρκετ. Αρα για την συγκεκριμένη εταιρεία είναι θέμα εταιρείας το ότι δεν δεχονται τα κουπόνια και όχι του εκάστοτε σουπερ μαρκετ

Link to comment
Share on other sites

Στα καρφούρ δεν υπάρχει καμία προσφορά για τις λίμπερο, πήγα το πρωί, δεν είχε καμία ενημέρωση στα ράφια, ούτε οι κοπέλες ήξεραν τίποτα, παρόλαυτά πήρα τις συσκευασίες στο ταμείο (μήπως και...) αλλά και εκεί χρεώθηκαν κανονικά χωρίς καμία έκπτωση...οπότε και τις επέστρεψα πίσω. Το μόνο που θα ρωτήσω είναι τι ημερομηνίες είχε το φυλλάδιο?

Άννα το έχουμε ξαναπεί (μην ξύνεις πληγές κλαψ λυγμ) μόνο στο καρφούρ της περιοχής σου (Καβάλα σωστά?) δέχονται τα κουπόνια μαζί με την δική τους προσφορά, στης Αθήνας όχι...αυτός είναι και ο λόγος που δεν πάω πια καρφούρ παρά μόνο αν έχει πολύ καλή προσφορά κα αποκλειστικά για αυτήν!

Εχει κι'ενα καλο η περιοχη μου. :D

Κι'εγω πηγα και ρωτησα για τις λιμπερο αλλα δεν ειχαν ιδεα. :?

Οχι τιποτ'άλλο, αλλα διαβασα κι'αυτο για το 50% και πηρα και καμποσα "θεματα" :lol::lol:

Δεν πειραζει, θα στοκαρω χυμους και δημητριακα που εχει 20%

Στις μικρες λιμπερο εχει 40%

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έλαβα κουπόνια babylino με ισχύ ως 30-7-12 και δεν αναφέρουν πουθενά ότι δεν συνδυάζονται με άλλη προσφορά. Σήμερα εξαργύρωσα το ένα στον Βασιλόπουλο, αγοράζοντας πακέτο με στίκερ. Τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έλαβα κουπόνια babylino με ισχύ ως 30-7-12 και δεν αναφέρουν πουθενά ότι δεν συνδυάζονται με άλλη προσφορά. Σήμερα εξαργύρωσα το ένα στον Βασιλόπουλο, αγοράζοντας πακέτο με στίκερ. Τι να πω...

σε ποια περιοχη ειναι ο βασιλοπουλος αυτος;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγω πάντως σήμερα που μίλησα με babylino μου είπαν ότι τα κουπόνια τους πλεον δεν συνδιαζονται με άλλη προσφορα. Και μάλιστα μου είπαν τον Μαιο δεν θα αποστείλουν κουπόνια γιατι έχουν στικεράκια και προσφορες σε σουπερ μαρκετ. Αρα για την συγκεκριμένη εταιρεία είναι θέμα εταιρείας το ότι δεν δεχονται τα κουπόνια και όχι του εκάστοτε σουπερ μαρκετ

Δηλ δεν θα δεχονται απο δω και περα κουπονια ουτε οταν εχει και τα στικερ -3,5 ε?με τα παλια κουπονια κουπονια δεν υπαρχει προβλημα υποθετω?οποτε να προλαβουμε καμια προσφορα μεχρι να μας ληξουν τα¨"παλια" κουπονια δηλ....


40N6p3.png

Vvc2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαι εμενα σήμερα στο Βασιλόπουλο μου πήραν κουπόνια babylino με στίκερ χωρις να μου που κάτι.

επίσης για όσες ενδιαφέροντια έχει 35% έκτπωση στο Ariel σκόνη.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.! Την προηγούμενη εβδομάδα έστειλα email στην babylino για κουπόνια babygo. Σήμερα μου ήρθανε κουπόνια για τις babygo που λήγουν τον Ιούλιο του 2012 και δεν γράφουν πουθενά ότι δεν εξαργυρώνονται αν υπάρχει και άλλη προσφορά ή sticker. Θα πάω να τα εξαργυρώσω και αν υπάρξει πρόβλημα θα ενημερώσω ξανά.


Αγάπη.... η χαραμάδα της αιωνιότητας..

Ernesto Cardenal

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.! Την προηγούμενη εβδομάδα έστειλα email στην babylino για κουπόνια babygo. Σήμερα μου ήρθανε κουπόνια για τις babygo που λήγουν τον Ιούλιο του 2012 και δεν γράφουν πουθενά ότι δεν εξαργυρώνονται αν υπάρχει και άλλη προσφορά ή sticker. Θα πάω να τα εξαργυρώσω και αν υπάρξει πρόβλημα θα ενημερώσω ξανά.

Δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα! Χθες εξαργύρωσα ήδη ένα στον Βασιλόπουλο.;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...