Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Τις πάνες NANNYS τις πωλούν και στα Τζάμπο, Ματίλντα.

ΧΘες Σκλαβενίτης Αργυρούπολης είχε: pampers μεγάλη -2ε , babylino μεγάλη -3,5ε, libero νούμερα 6,7 μόνο -6ε οι μεγάλες και οι μικρές νούμερα 5,6,7 -3ε, μόνο σαμπουάν προδέρμ 1+1, αριέλ υγρό το μεγάλο 4+ λίτρα -5ε(δεν θυμάμαι πολύ καλά όμως), λενόρ 1,5 λίτρο -1ε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Χτες το βράδυ πήρα από Βερόπουλο και έχει ακόμα την προσφορά τη μεγάλη συσκευασία -3,5.

Πήρα όμως και μικρές συσκευασίες με -1,5, έδωσα και τα κουπόνια των 2 ευρώ. Σε όλα τα σουπερ μάρκετ από ότι κατάλαβα έχει την προσφορά. Μόνο που στα Καρφουρ κάνουν 15,3 και στο Βερόπουλο 15,5 αρχική τιμή.

Link to comment
Share on other sites

επειδη με ενδιαφερει,ειναι υπαρχει καποιο σαιτ να δω τα νουμερα?

www.linette.gr

οπως ειπε και μετα η κοπελα τις πουλανε στα jumbo αλλα με τη courier ερχεται πιο φθηνα και σου στελνουνε και ενα πακετο μωρομαντηλα σ'αυτη τη τιμη 10.32 νουμερο 3 50τμχ. και αποτι μου ειπε η κοπελα αμα παρεις μεγαλυτερη ποσοτητα μεγαλωνει και το δωρο. ζητζ να σου στειλουνε τιμοκαταλογο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


www.linette.gr

οπως ειπε και μετα η κοπελα τις πουλανε στα jumbo αλλα με τη courier ερχεται πιο φθηνα και σου στελνουνε και ενα πακετο μωρομαντηλα σ'αυτη τη τιμη 10.32 νουμερο 3 50τμχ. και αποτι μου ειπε η κοπελα αμα παρεις μεγαλυτερη ποσοτητα μεγαλωνει και το δωρο. ζητζ να σου στειλουνε τιμοκαταλογο.

της βρηκα κ στην προμηθευτικη 9,48 τα 46 η 48 τμχ.δεν θυμαμαι.δεν μπορω να ανοιξω τις σελιδες στο σαιτ γιατι εχω ενα θεμα με το λαπτοπ.αν τους τηλ θα μου στειλουν καταλογο λες?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

της βρηκα κ στην προμηθευτικη 9,48 τα 46 η 48 τμχ.δεν θυμαμαι.δεν μπορω να ανοιξω τις σελιδες στο σαιτ γιατι εχω ενα θεμα με το λαπτοπ.αν τους τηλ θα μου στειλουν καταλογο λες?

Παντως η κοπελια που μιλησα και πολυ εξυπερετικη ηταν και μου ειπε αμεσως για τις τιμες και επισης μου ανεφερε οτι μου στελνουν τη πρωτη παραγγελια χωρις να ειμαι υποχρεωμενη να συνεχισω να παραγγελνω!Ανθρωπινο περιβαλλον !!Παντως οπως ανεφερα πηρα τη πρωτη παραγγελια 10.32 ευρω 50 πανες,1 πακετο μωρομαντηλα και ενα αρκουδακι για να βαλω τη φωτο του μπεμπη μου.Τα μωρομαντηλα τα χρησιμοποιω εδω και χρονια αλλα στα s/m βγαινουν ακριβα φοβερα με ενα μαντηλη κανεις τη δουλεια σου!

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πότε;

Από 3 μέχρι 5/5.

Είναι το μοναδικό σουπερ μαρκετ που μέχρι να κλείσει το Σάββατο το βράδυ θα έχει πάνες σε όλα τα νούμερα σε αντίθεση με το καρφουρ που ισχύει για ότι έχει στο ράφι και μετά από 2 ώρες δεν βρίσκεις τίποτα άσχετα αν η προσφορά είναι για μέρες....................


uOsmp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...