Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Δεν ήξερα ότι κάνου και εκπτώσεις στα σκόνη γάλατα!!! Που το είδες αυτό σε φυλάδιο;

Στο ραφι χτες.Αγόρασα 3 κουτιά:D

Φυσικά και κάνουν εκπτωση αν είναι έξυπνοι.

Παλιότερα είχε ο μασουτης το almiron -30%

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στο ραφι χτες.Αγόρασα 3 κουτιά:D

Φυσικά και κάνουν εκπτωση αν είναι έξυπνοι.

Παλιότερα είχε ο μασουτης το almiron -30%

Και πόσο το είχε τελική τιμή; Μέχρι πότε θα είναι η προσφορά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


κόριτσια οτι δειτε για εκπτωσεις σε babylino ενημερώστε γιατί έχω ένα σωρό κουπόνια που λήγουν 31/5

Στα καρφουρ έχει στικερ -3,50 στις μεγάλες και -1,50 στις μικρές συσκευασίες.Πήγα σήμερα.Είχα και κουπόνια και μου έβγαλαν την ψυχή για να τα πάρουν!Μέχρι που ζήτησα το όνομα της υπεύθυνης που ήρθε και μου ανέλυε πως δεν παίρνουν κουπόνια όταν υπάρχει προσφορά και ως δια μαγείας τα πήρε!!Μα πόσο απαράδεκτοι μπορεί να είναι;;;;;;;Α..και στο φυλλάδιο τους είδα πως από Δευτέρα θα έχουν 1+1 δώρο τα λίμπερο τζάμπο πακς!Από όσο είδα κάνουν 24 ευρώ οι 86 πάνες!Οπότε συμφέρει στα 1+1!


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγα και εγω σημερα στο γαλαξια και επεσα πανω σε μπειμπιλινο με στοκερ -3,50 ευρω στις μεγαλες και -1,50 στις μικρες. πηραν και τα κουπονια μια χαρα και βγηκε η μεγαλη συσκευασια ν3 7,78.

Link to comment
Share on other sites

...Α..και στο φυλλάδιο τους είδα πως από Δευτέρα θα έχουν 1+1 δώρο τα λίμπερο τζάμπο πακς!Από όσο είδα κάνουν 24 ευρώ οι 86 πάνες!Οπότε συμφέρει στα 1+1!

Για τα καρφουρ μιλας? Που το ειδες?

Link to comment
Share on other sites

Στα καρφουρ έχει στικερ -3,50 στις μεγάλες και -1,50 στις μικρές συσκευασίες.Πήγα σήμερα.Είχα και κουπόνια και μου έβγαλαν την ψυχή για να τα πάρουν!Μέχρι που ζήτησα το όνομα της υπεύθυνης που ήρθε και μου ανέλυε πως δεν παίρνουν κουπόνια όταν υπάρχει προσφορά και ως δια μαγείας τα πήρε!!Μα πόσο απαράδεκτοι μπορεί να είναι;;;;;;;Α..και στο φυλλάδιο τους είδα πως από Δευτέρα θα έχουν 1+1 δώρο τα λίμπερο τζάμπο πακς!Από όσο είδα κάνουν 24 ευρώ οι 86 πάνες!Οπότε συμφέρει στα 1+1!

το καρφουρ οντως το κανει αυτο κ ειναι πολυ κουραστικο..εχω κουπονια απο παμπερς κ παροτι πανω αναγραφει οτι συνδιαζεται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα δεν τα δεχονται ΠΟΤΕ!!! παω λοιπον κ εγω στον σκλαβενιτη κ κανω την δουλεια μου!!:evil:


1YG7p2.png 7biOp2.png
Link to comment
Share on other sites

το καρφουρ οντως το κανει αυτο κ ειναι πολυ κουραστικο..εχω κουπονια απο παμπερς κ παροτι πανω αναγραφει οτι συνδιαζεται με οποιαδηποτε αλλη προσφορα δεν τα δεχονται ΠΟΤΕ!!! παω λοιπον κ εγω στον σκλαβενιτη κ κανω την δουλεια μου!!:evil:

Μια χαρα μου τα πηραν εμενα τα κουπονια μαζι με το στικερ και το κουπονι απο το "θεμα". Εχει να κανει με το καταστημα και τον κάλο που κουβαλανε οι εκαστοτε υπαλληλοι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...