Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Blue Velvet said:

      Είπε ότι θέλει να αποκλείσει ακόμα και αυτη την μικρη πιθανότητα,γι αυτό και πρέπει να κάνω αύριο πάλι χοριακη.Δεν έκανε διάγνωση.Απλα υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο δυστυχώς..Μακαρι να πάω και να έχει μηδενιστεί,έχω κουραστεί..

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

Μελλουσα νονα ψαχνει


Recommended Posts

ακόμα για να διαλέξεις αναμεσα σε 2 ονοματα να σκεφτεις κάποιο που γιορτάζει μακρια από τα γεννέθλιά του για να παίρνει το παιδι ποιο πολλά δώρα ;), και όχι χριστούγεννα ή Πάσχα.

Τέλος καλό είναι να μην είναι κατακαλοκαιρο η γιορτή για να μπορεί να κάνει καμια γιορτή και να το θυμούντε οι συμμαθητές του.

Ναι σωστα!Θα γεννηθει Ιουλιο οποτε πρεπει να κοιταξουμε για χειμωνιατικο ονομα ;) Σαν ονοματα περισσοτερο κλινω στο Εμμελεια,Σαββινα(πληρει και τις προυποθεσεις χιχι),Ζωη,Ελπιδα,Μακρινα,Αλικη(εμαθα οτι ειναι το ελληνικο του Αδελαιδα),Αικατερινη και το Θεοδωρα μπηκε στο τραπεζι απο την νονα του πρωτου παιδιου.:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι σωστα!Θα γεννηθει Ιουλιο οποτε πρεπει να κοιταξουμε για χειμωνιατικο ονομα ;) Σαν ονοματα περισσοτερο κλινω στο Εμμελεια,Σαββινα(πληρει και τις προυποθεσεις χιχι),Ζωη,Ελπιδα,Μακρινα,Αλικη(εμαθα οτι ειναι το ελληνικο του Αδελαιδα),Αικατερινη και το Θεοδωρα μπηκε στο τραπεζι απο την νονα του πρωτου παιδιου.:P

εκτώς από τα Μακρινα,Αικατερινη, Θεοδωρα όλα τα άλλα είναι πολύ όμορφα


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστα!Θα γεννηθει Ιουλιο οποτε πρεπει να κοιταξουμε για χειμωνιατικο ονομα ;) Σαν ονοματα περισσοτερο κλινω στο Εμμελεια,Σαββινα(πληρει και τις προυποθεσεις χιχι),Ζωη,Ελπιδα,Μακρινα,Αλικη(εμαθα οτι ειναι το ελληνικο του Αδελαιδα),Αικατερινη και το Θεοδωρα μπηκε στο τραπεζι απο την νονα του πρωτου παιδιου.:P

όχι στο εορτολόγιο λέει για το Αλίκη ότι ήταν το βαπτιστικό της Αγίας Αλεξάνδρας (αυτοκράτειρα Αλεξάνδρα Φεοντόροβα)....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α!κ να συμπληρώσω κ το δικό μου αν σ' αρέσει: Πολυξένη! κ με φωνάζουν Ξένια! έχει κ γιορτή!

Να το χαιρεσαι το ονοματακι σου,εμενα μου αρεσει πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο γκαλοπ σε γνωστους,συγγενεις και φιλους και φυσικα με την πολυτιμη βοηθεια σας αποφασισα................. Εμμελεια!Ευχομαι και σε εκεινη να αρεσει τοσο οταν μεγαλωσει.Σας ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ....να ναι καλά κ το αγγελούδι με τέτοιο φωτεινό ονοματάκι...!πάντα άξια που λένε...!!!:D
Σε ευχαριστω πολυ πολυ!Κι εσυ οτι επιθυμεις!!
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...