Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

Απαπα, μακριά αΠο μας :( εύχομαι να μην συμβεί ποτε Ποτε ξανα σε Καμία απο μας :( ποτε λες να πας στο γιατρό ;

θα το παρω να του πω ποσο ειναι η χοριακη μου και θα μου πει πιστευω συντομα εσυ αυριο ε????τυχερουλα;);)καλα να σου πω να γελασεις στο πρωτο μου οταν πηγα ηταν μια κουκκιδα και μου λεει τι βλεπεις τι κουκκιδιτσα αυτο ειναι το μωρακι σου εκανα μιση ωρα να το δω μα που ειναι του ελεγα εγω δε βλεπω τιποτα χαχαχαχολα κουκκιδες τα εβλεπα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα το παρω να του πω ποσο ειναι η χοριακη μου και θα μου πει πιστευω συντομα εσυ αυριο ε????τυχερουλα;);)καλα να σου πω να γελασεις στο πρωτο μου οταν πηγα ηταν μια κουκκιδα και μου λεει τι βλεπεις τι κουκκιδιτσα αυτο ειναι το μωρακι σου εκανα μιση ωρα να το δω μα που ειναι του ελεγα εγω δε βλεπω τιποτα χαχαχαχολα κουκκιδες τα εβλεπα

Χαχαχαχα είναι τόσο λογικό!!!! Και εγω όταν πήγα πρώτη φορά είχα άγχος και κοίταζα καλα καλα την οθόνη για να δώ την κουκιδα μου :))))

Link to comment
Share on other sites

Αnnast μην ανυσήχεις καθόλου. Ούτε εγώ έχω στο τοξόπλασμα. Θέλει λίγο παραπάνω προσοχή στο θέμα της διατοφής και το καλοκαίρι που θα πας στην παραλία. Εγω απέφευγα εντελώς το μαρούλι μιας και για να το φάω ήταν διαδικασία. Και όπως είδες έχω 2 παιδιά. Εσένα δεν στο είχαν πεί στην πρώτη εγκυμοσύνη? Και για να αποκτήσεις αντισώματα θα έπρεπε να είχες γάτα. Οπότε άστο, μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε.


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τη αλλη πεμπτη θα παω να δω το σπορακι μου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

Μακάρι να πάνε όλα τέλειαααα!!!!! Εύχομαι να δεις μια κουκίδα ΝΑ! με το συμπάθειο! χχαχαχαχαχααχ

Link to comment
Share on other sites

Αnnast μην ανυσήχεις καθόλου. Ούτε εγώ έχω στο τοξόπλασμα. Θέλει λίγο παραπάνω προσοχή στο θέμα της διατοφής και το καλοκαίρι που θα πας στην παραλία. Εγω απέφευγα εντελώς το μαρούλι μιας και για να το φάω ήταν διαδικασία. Και όπως είδες έχω 2 παιδιά. Εσένα δεν στο είχαν πεί στην πρώτη εγκυμοσύνη? Και για να αποκτήσεις αντισώματα θα έπρεπε να είχες γάτα. Οπότε άστο, μην αγχώνεσαι και όλα καλά θα πάνε.

ναι μαντυ μου,το ηξερα για αυτο κ μου ειπε να προσεχω.. τι να κανουμε υπομονη,κ για να ειναι καλα το μωρακι μου,ας μην φαω για την υπολοιπη ζωη μου το μαρουλι!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ μπραβο με το καλο να το δειτε και το ακουσετε

πηρα τη χοριακη και ηταν 822 απο 93 που ηταν τη πεμπτη αντε να παω και εγω να το δω το σπορακι μου. εμενα με εβαλε και εκανα ξανα επειδη ειχαμε τον οκτωμβρη μια.... φτου φτου ουτε να το πω δε θελω και μαλλον θελει να δει αν αναπτυσομαστε καλα γι αυτο μαλλον με εβαλε και ξαναεκανα

μπραβο χαρα μου!!!!!!!!!! τωρα ειδα οτι ηταν οι σημερινες μοναδες χοριακης!!μπραβο κοπελα μου,με το καλο να πας να ακουσεις το νινι...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μαντυ μου,το ηξερα για αυτο κ μου ειπε να προσεχω.. τι να κανουμε υπομονη,κ για να ειναι καλα το μωρακι μου,ας μην φαω για την υπολοιπη ζωη μου το μαρουλι!!!

Eδώ που τα λέμε δεν χάνεις και κανένα φοβερο μεζέ.:lol::lol::lol:


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μια από τις πρωτομανούλες!!! Οι υπόλοιπες ποιές είστε;;;; :)))))

Και εγώ η 2η....:P


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωω!!!! Πότε έχεις ΠΗΤ;;;

28/10/2012 Λίγο πρίν τα γενέθλεια του άντρα μου :tongue:

Θα πήξουμε στους Σκορπιούς!!!


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...