Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

Annast μιλας για ΟΤΑΝ γυρισεις στην δουλεια σου ????

που θα αφηνεις 2 παιδια ????

το μικρο θα ειναι 9-10 μηνων , δεν θα παρεις 6μηνο οαεδ?η εχεις δικο σου μαγαζι κ θα επιστρεψεις συντομα?

συγγνωμη που ρωταω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πάω να φτιάξω 2 πίτσες:lol::lol::lol: και θα σας ρίχνω μια ματιά.

Και πείτε μου τι θα κάνω με το τσιγάρο που δεν μπορώ (δεν θέλω) να το κόψω.


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Annast μιλας για ΟΤΑΝ γυρισεις στην δουλεια σου ????

που θα αφηνεις 2 παιδια ????

το μικρο θα ειναι 9-10 μηνων , δεν θα παρεις 6μηνο οαεδ?η εχεις δικο σου μαγαζι κ θα επιστρεψεις συντομα?

συγγνωμη που ρωταω

οχι αγαπη μου γλυκια,εχουμε δικη μας επιχειρηση κ στην κορη μου γυρισα μετα απο 20 ημερες. δεν μπορω να λειψω σιγουρα πανω απο 1 μηνα..αυτο ειναι το προβλημα μου.... :-(


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάω να φτιάξω 2 πίτσες:lol::lol::lol: και θα σας ρίχνω μια ματιά.

Και πείτε μου τι θα κάνω με το τσιγάρο που δεν μπορώ (δεν θέλω) να το κόψω.

σε αυτο δεν μπορω να σε βοηθησω δυστυχως, δεν καπνιζω.. αλλα φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο.. αλλα σκεψου οτι καλο θα κανεις στο μωρο σου!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

ασε γιατι εγω ειχα εξαρτηση απο καφε, κ τωρα που ειμαι εγκυος, δεν μπορω ουτε καν να το μυρισω,κ ο αντρασ μου που πινει διπλα μου, θελω να φυγω γιατι ανακατευομαι....


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Annast ολα θα γινουν ! εχεις δικιο που ανχωνεσαι αλλα ολα θα γινουν .....

να ευχεσαι να εχετε ολοι υγεια, αγαπη κ να πηγαινει καλα κ η επιχειρηση σας (με τοσα που ακουμε)

μαντι μου κ γω καπνιζω , στον γιωργο το ειχα ελλατωσει στα 2-3 τσιγαρα την ημερα οταν δεν δουλευα , οσο δουλευα κανενα . τωρα παλι αρχιζω να το ελατωνω (κανω εναν καπνο 25αρι καθε 4 μερες φυσιολογικα) τωρα το αναβω κ ευτυχως κοντα στη μεση δεν το θελω κ το σβυνω .ελπιζω κ γω να το κοψω μια για παντα .το πιο συμαντικο ειναι η θεληση ομως


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Annast ολα θα γινουν ! εχεις δικιο που ανχωνεσαι αλλα ολα θα γινουν .....

να ευχεσαι να εχετε ολοι υγεια, αγαπη κ να πηγαινει καλα κ η επιχειρηση σας (με τοσα που ακουμε)

μαντι μου κ γω καπνιζω , στον γιωργο το ειχα ελλατωσει στα 2-3 τσιγαρα την ημερα οταν δεν δουλευα , οσο δουλευα κανενα . τωρα παλι αρχιζω να το ελατωνω (κανω εναν καπνο 25αρι καθε 4 μερες φυσιολογικα) τωρα το αναβω κ ευτυχως κοντα στη μεση δεν το θελω κ το σβυνω .ελπιζω κ γω να το κοψω μια για παντα .το πιο συμαντικο ειναι η θεληση ομως

καλα τα λες.συμφωνω μαζι σου!!!!

μαντυυυυυυυυ τι κανουν οι πιτσες σου??? σαν δεν ντρεπεσαι να λες για πιτσες μπροστα σε γκαστρωμενες γυναικες!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα τα λες.συμφωνω μαζι σου!!!!

μαντυυυυυυυυ τι κανουν οι πιτσες σου??? σαν δεν ντρεπεσαι να λες για πιτσες μπροστα σε γκαστρωμενες γυναικες!!!!

Η πρώτη είναι στον φούρνο και εγω απ έξω:lol: να την περιμένω με μεγάλη αγωνία.

Για αυτό λέω για τις πίτσες τώρα που είστε γκαστρωμένες και η δικαιολογία είναι καλή. Με τα δεν έχετε καμία. Φάτε τώρα που υπάρχει καλό άλλοθι.:tongue::tongue:


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Annast ολα θα γινουν ! εχεις δικιο που ανχωνεσαι αλλα ολα θα γινουν .....

να ευχεσαι να εχετε ολοι υγεια, αγαπη κ να πηγαινει καλα κ η επιχειρηση σας (με τοσα που ακουμε)

μαντι μου κ γω καπνιζω , στον γιωργο το ειχα ελλατωσει στα 2-3 τσιγαρα την ημερα οταν δεν δουλευα , οσο δουλευα κανενα . τωρα παλι αρχιζω να το ελατωνω (κανω εναν καπνο 25αρι καθε 4 μερες φυσιολογικα) τωρα το αναβω κ ευτυχως κοντα στη μεση δεν το θελω κ το σβυνω .ελπιζω κ γω να το κοψω μια για παντα .το πιο συμαντικο ειναι η θεληση ομως

Εχω κανονίσει μέχρι πια ημέρα θα καπνίζω μετά πείθω τον ευατό μου ότι με ενοχλεί. Το λεω σε όλους, φίλους, γνωστούς, συγγενείς.......Μετά ντρέπεσαι να το πάρεις πίσω και στην συνέχεια -θέλω να πιστεύω- ότι θα πιστέψω ότι με ένοχλεί. Και αφόυ είπα τις μπαρούφες μου πάω να κάνω ένα.:lol::lol::lol:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο πριν 8 μερες που ακουσαμε καρδουλα!

Εχω τρελη ορεξη για φαγητο!!!

Στην κορη μου το εκοψα για 2 χρονια, εγκυμοσυνη και θηλασμος 14 μηνες!

Ομως οταν το ξαναπιασα ενιωσα μια ηδονη απιστευτη!! Ουτε που ζαλιστηκα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι ναι :tongue::tongue:

ειδες που ειμαστε κοντα ?!

xaxa Πόσο μικρός ειναι ο κόσμος? και κοντινή ηλικία και τα 2 παιδάκια σας............Σαν να σας βλέπω στην Κοραή για καφέ.

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...