Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

Εγώ το είπα και στην κουτση τη Μαρία:lol::lol:. Μου αρέσει τόσο η έκφραση τους όταν λέω ότι περιμένω τρίτο και το σημαντικοτερο? Δεν μου έτυχε το προσπάθησα. Έτσι με κοιτάνε:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: χαχαχαχαχαχχαχα

κ το χειροτερο που καποιοι ξυπνιοι σου λενε ετυχε η το θελατε?εκεινη την ωρα μου ερχεται να σκοτωσω ανθρωπο..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κ το χειροτερο που καποιοι ξυπνιοι σου λενε ετυχε η το θελατε?εκεινη την ωρα μου ερχεται να σκοτωσω ανθρωπο..

Εγώ μόλις είπα σε μια γνωστή ότι είμαι έγκυος η απάντηση ήταν : θα το κρατήσεις? Όχι στ λέω να μου βρείς κανένα γιατρό να το πετάξω.:mad::x:x:x

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μόλις είπα σε μια γνωστή ότι είμαι έγκυος η απάντηση ήταν : θα το κρατήσεις? Όχι στ λέω να μου βρείς κανένα γιατρό να το πετάξω.:mad::x:x:x

απαραδεκτη!!! μονο που μου το ειπες μου αναψαν τα λαμπακια..για πολλα χαστουκια..αντε μην τα παρω..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτη!!! μονο που μου το ειπες μου αναψαν τα λαμπακια..για πολλα χαστουκια..αντε μην τα παρω..

χαχαχα ναι στο τρίτο οι περισσότεροι νομίζουν οτι θα τους το δώσεις να το μεγαλώσουν και παθαίνουν μια ταραχή.:lol:


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ακου κ αλλο.. ειμαι με την κοιλια τουμπανο κ ερχεται μια μακρινη συγγενής κ με ρωταει τι εχετε ?της λεω κοριτσακι κ μου λεει ε δεν πειραζει,αλλη φορα θα ειναι αγορακι.πως δεν την πατησα την κοντη δεν ξερω.ακομα κ τωρα την βλεπω κ θελω να την φτυσω..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αύριο θα κάνω και υπέρηχο. Ωχ και να ξέρατε πόσο πολύ τους φοβάμαι τους υπερήχους. Έχω κα΄θε φορά μια αγωνία να μου πεί ότι είναι όλα καλά και ακούγεται καρδούλα.


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

ακου κ αλλο.. ειμαι με την κοιλια τουμπανο κ ερχεται μια μακρινη συγγενής κ με ρωταει τι εχετε ?της λεω κοριτσακι κ μου λεει ε δεν πειραζει,αλλη φορα θα ειναι αγορακι.πως δεν την πατησα την κοντη δεν ξερω.ακομα κ τωρα την βλεπω κ θελω να την φτυσω..
και εμένα μου το έλεγαν. Και επιδή τα 2 πρώταέιναι το ίδιο φύλλο νομίζουν ότι κάνω το τρίτο για να πετύχω το αντίθετο. Σιγουρα θέω κάτι διαφορετικό αλλά δεν είναι και ο αυτοσκοπός. Έκανα τρίτο γιατι με γεμίζει μια μεγάλη οικογένεια με τα όποια προβλήματα της.

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

ακου κ αλλο.. ειμαι με την κοιλια τουμπανο κ ερχεται μια μακρινη συγγενής κ με ρωταει τι εχετε ?της λεω κοριτσακι κ μου λεει ε δεν πειραζει,αλλη φορα θα ειναι αγορακι.πως δεν την πατησα την κοντη δεν ξερω.ακομα κ τωρα την βλεπω κ θελω να την φτυσω..
Δηλαδή αν είναι πάλι κοριτσάκι το ρίχνεις και ξαναμένεις για να βρεις το αγοράκι.:lol::lol::mad::x

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μαλλον για καποιους αυτη ειναι η λυση..
Μην παραξενεύσαι καθόλου. Μια μακρινή συγγενής έμεινε έγκυος με εξωσωματική σε τετράδυμα. Της είπαν ότι δεν μπορόυν να ζήσουν και τα 4 οπότε θα έκαναν επέμβαση να πάρουν τα 2. Και είπε να ρίξουν τα αγόρια:shock::shock: Τελικά για κάποιους λόγους ,πιθανολογώ υγείας των παιδιών κράτησαν ένα αγόρι και ένα κορίτσι.

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Μην παραξενεύσαι καθόλου. Μια μακρίνη συγγενής έμεινε ε΄γκυος με εξωσωματικη σε τετράδυμα. της είπαν ότι δεν μπορόυν να ζήσουν και τα 4 οπότε θα έκαναν επέμβαση να πάρουν τα 2. Και είπε να ρίξουν τα αγόρια:shock::shock: Τελικά για κάποιους λόγους ,πιθανολγώ υγείας των παιδιών κράτησαν ένα αγόρι και ένα κορίτσι.

no comments...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...