Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κ απο μενα κ καλο σαβ/ακο σε ολες!

δεν ειχα ιντερνετ γιαυτο κ χαθηκα

εχτες ειχα παει σε γιατρο του ικα κ καναμε υπερυχο κ ακουσα κ ειδα το σπορι !

ολα καλα!

ανακατοσουρες ομως πολλες


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες πολλές και από μένα!!

Υπέροχος καιρός σήμερα, πήρα τον άντρα μου και το σκύλο και περπατήσαμε στο βουνό με τα κοντομάνικα φυσικά!!!:tongue:

Μύρισε άνοιξη, λουλούδια παντού... είναι υπέροχα!!!!:D


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Ωραία νέα διάβάζω. Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό, να το γνωρίσω και να δω αν μου κάνει αλλιώς έφυγα για άλλον. Πρέπει να βρώ σύντομα γιατί σε λίγο θα κάνουμε και την αυχενική. Την 10η νομίζω γίνεται ή την 12η εβδομάδα? Εγώ δεν έχω ούτε ανακατωσούρες ούτε τίποτα μόνο που λόγο 3ης εγκυμοσύνης έχει μεγαλώσει η κοιλιά μου και ξέκινησα το π΄ρωτο παντελόνι μεγαλύτερου μεγέθους απο το κανονικό μου.

Σκέφτηκα τώρα που είναι αρχή του μήνα να βλέπουμε και την διαφορά να μετράμε τις κοιλίτσες μας. μεζουρα και κούμε πόντους.:lol::lol::lol:

Εγώ είμαι 76 εκατοστά με μ΄τρηση απο τον αφαλό.:D


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια. Ωραία νέα διάβάζω. Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό, να το γνωρίσω και να δω αν μου κάνει αλλιώς έφυγα για άλλον. Πρέπει να βρώ σύντομα γιατί σε λίγο θα κάνουμε και την αυχενική. Την 10η νομίζω γίνεται ή την 12η εβδομάδα? Εγώ δεν έχω ούτε ανακατωσούρες ούτε τίποτα μόνο που λόγο 3ης εγκυμοσύνης έχει μεγαλώσει η κοιλιά μου και ξέκινησα το π΄ρωτο παντελόνι μεγαλύτερου μεγέθους απο το κανονικό μου.

Σκέφτηκα τώρα που είναι αρχή του μήνα να βλέπουμε και την διαφορά να μετράμε τις κοιλίτσες μας. μεζουρα και κούμε πόντους.:lol::lol::lol:

Εγώ είμαι 76 εκατοστά με μ΄τρηση απο τον αφαλό.:D

Μακάρυ να σου "κάτσει" ο γυναικολόγος και να είναι της προκοπής! Σε καταλαβαίνω γιατί κι εγώ άλλαξα 4 σε 1,5 χρόνια...

Όσο για τις κοιλίτσες μάλλον θα αρχίσω να τη μετράω πολύ αργότερα ;)


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα κ καλο σαβ/ακο σε ολες!

δεν ειχα ιντερνετ γιαυτο κ χαθηκα

εχτες ειχα παει σε γιατρο του ικα κ καναμε υπερυχο κ ακουσα κ ειδα το σπορι !

ολα καλα!

ανακατοσουρες ομως πολλες

Ritaki,Χαίρομαι για το σπορακι σου!!! Όσο για ανακατωσουρες σε νιώθω..ελπίζω να περάσουν σύντομα!!!!:wink:


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες πολλές και από μένα!!

Υπέροχος καιρός σήμερα, πήρα τον άντρα μου και το σκύλο και περπατήσαμε στο βουνό με τα κοντομάνικα φυσικά!!!:tongue:

Μύρισε άνοιξη, λουλούδια παντού... είναι υπέροχα!!!!:D

Καραμελενια, να προσεχείς μην κρυωσεις, Γιατί είναι υπουλος ο καιρός.. Εγω την άρπαξα ήδη..:-(


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια. Ωραία νέα διάβάζω. Αύριο έχω ραντεβού με τον γιατρό, να το γνωρίσω και να δω αν μου κάνει αλλιώς έφυγα για άλλον. Πρέπει να βρώ σύντομα γιατί σε λίγο θα κάνουμε και την αυχενική. Την 10η νομίζω γίνεται ή την 12η εβδομάδα? Εγώ δεν έχω ούτε ανακατωσούρες ούτε τίποτα μόνο που λόγο 3ης εγκυμοσύνης έχει μεγαλώσει η κοιλιά μου και ξέκινησα το π΄ρωτο παντελόνι μεγαλύτερου μεγέθους απο το κανονικό μου.

Σκέφτηκα τώρα που είναι αρχή του μήνα να βλέπουμε και την διαφορά να μετράμε τις κοιλίτσες μας. μεζουρα και κούμε πόντους.:lol::lol::lol:

Εγώ είμαι 76 εκατοστά με μ΄τρηση απο τον αφαλό.:D

Τώρα που το λες, κ Εγω έχω Κάνει ήδη κοιλιτσα, νόμιζα Ότι είναι η ιδέα μου, Αλλά μάλλον μεγάλωσε λιγάκι, Ασε που δεν μπορω να κοιμάμαι πια μπρουμητα...Ασε εμένα δεν συμφέρει να μετραω Γιατί είχα κ μια κοιλιτσα κ πριν, απλά τώρα έχω κ μια δικαιολογία..χιχι..

Marikious, ΕΣΥ γενικά πως αισθάνεσαι;

Μαριαλενα;;; ek31;; Χαρα μου πως είσαι;;


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Αννα, καλα αισθανομαι μονο που κουραζομαι ευκολα , εχω και την κορακλα μου, που ειναι παιδι της αγκαλιας, και το βραδυ κοιμαμαι με στασεις.

Ξερεις πιπι, διψα, πονος στο στηθος κτλ!!!

Εσυ εχεις ενοχλησεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου Καλημέρα!!!! (πρωινή πρωινή σήμερα :tongue: )

Είμαι πολύ νωρίς στην εγκυμοσύνη αλλά κατάφερα να χάσω ένα κιλό!!!

Δε μπορώ να πω ότι δε χαίρομαι γιατί εδώ και κάποιους μήνες έχω πάρει 8 επιπλέον και δε μου κάνουν τα ρούχα μου έτσι και αλλιώς!!!

Όσο για τα κρυώματα προσέχω να μη με κολλήσουν οι άλλοι που είναι ο συνηθέστερος τρόπος να κολλήσω. Σε υπηρεσίες και σούπερ μάρκετ είμαι με μάσκα για καλό και για κακό:rolleyes:


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Καλημέρα!!!! (πρωινή πρωινή σήμερα :tongue: )

Είμαι πολύ νωρίς στην εγκυμοσύνη αλλά κατάφερα να χάσω ένα κιλό!!!

Δε μπορώ να πω ότι δε χαίρομαι γιατί εδώ και κάποιους μήνες έχω πάρει 8 επιπλέον και δε μου κάνουν τα ρούχα μου έτσι και αλλιώς!!!

Όσο για τα κρυώματα προσέχω να μη με κολλήσουν οι άλλοι που είναι ο συνηθέστερος τρόπος να κολλήσω. Σε υπηρεσίες και σούπερ μάρκετ είμαι με μάσκα για καλό και για κακό:rolleyes:

Εγώ έχασα μισό ολόκληρο κιλό!!!! Μπράβο μας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με προειδοποίησε μια φίλη, μάνα 2 αγοριών ότι από τον 6ο και μετά θα πάρω 5 κιλά στα καπάκια και ότι το ελάχιστο είναι 7 στο σύνολο οπότε... καλά το πάμε!!!


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Αννα, καλα αισθανομαι μονο που κουραζομαι ευκολα , εχω και την κορακλα μου, που ειναι παιδι της αγκαλιας, και το βραδυ κοιμαμαι με στασεις.

Ξερεις πιπι, διψα, πονος στο στηθος κτλ!!!

Εσυ εχεις ενοχλησεις;

Καλησπέρα Κορίτσια!!!! Marikious Εγω αισθάνομαι σαν άρρωστη, όλα μου μυρίζουν, όλα με ενοχλούν, το στήθος μου πονάει, ανακατευομαι όλη μέρα, κ γενικα σερνομαι...ενώ στην κόρη μου δεν είχα τίποτα απο αυτα, μόνο που μέχρι τον 6 μήνα δεν Μπορούσα να φάω ψάρι κ κρέας.Υπομονη... Πιστεύω κανά μηνΑ ακομα...

Μαριαλενα μου, Καλα είμαστε, ΕΣΥ πως είσαι;;;

Miss caramel, Εγω στην Πρώτη εγκυμοσύνη μέχρι τον 4 εχανα συνέχεια κιλά, μετα μόνο στον 9 πήρα σχεδόν 10, k σύνολο πήρα 20 κιλά, κ το μωρο ήταν 4 kg,.κ να πω Ότι τα ευχαριστηθηκα κ έφαγα του σκασμου, να πω οκ, Αλλά πρόσεχα κιόλας. Κ δεν είχα κ σχεδόν καθόλου κοιλιά,σαν 5 μηνών κοιλιά ήταν.. Ευτυχώς που δεν διαρκει η εγκυμοσύνη 10 μήνες, θα είχα πάρει 40...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...