Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι αν δε φάω πράσινα και ιδίως μαρούλι, δε βλέπω να πηγαίνω τουαλέτα ποτέ!!! Ουφφφφ... όταν κάνω αντισώματα θα δούμε!


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι αν δε φάω πράσινα και ιδίως μαρούλι, δε βλέπω να πηγαίνω τουαλέτα ποτέ!!! Ουφφφφ... όταν κάνω αντισώματα θα δούμε!

Φάε δαμάσκηνα και πολλά δημητριακά φίλη μου!! Αλλά και μαρουλάκι πολύ καλά πλυμένο από εσένα δε νομίζω οτι είναι τόσο επίφοβο :/

Link to comment
Share on other sites

για θαλασσινα απ'οτι ξερω εχεις αλλα θεματα εκει,καποιοι ξυπνιοι βαζουν κατι χημικα,τυπου φορμωλη για να διατηρηθουν φρεσκα κ δεν ειναι κ οτι καλυτερο.τωρα τι να σου πω,δεν ξερω.


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

για θαλασσινα απ'οτι ξερω εχεις αλλα θεματα εκει,καποιοι ξυπνιοι βαζουν κατι χημικα,τυπου φορμωλη για να διατηρηθουν φρεσκα κ δεν ειναι κ οτι καλυτερο.τωρα τι να σου πω,δεν ξερω.

Ευτυχώς δηλαδή που δεν έφαγα και πολλά χθες!!!

Link to comment
Share on other sites

Φάε δαμάσκηνα και πολλά δημητριακά φίλη μου!! Αλλά και μαρουλάκι πολύ καλά πλυμένο από εσένα δε νομίζω οτι είναι τόσο επίφοβο :/

απο σενα ναι,αλλα εγω ειχα φοβηθει κ δεν ετρωγα.

παντως τοξοπλασμα κολλας απο οχι καλοψημενο κρεασ,αυτο ειναι το μονο σιγουρο..δεν ειναι απαρατητο να εχεις επαφες με γατες,εξαλλου δεν εχουν ολες οι γατες τοξοπλασμα...μπειτε στο parents στην ενοτητα με τοξοπλασμα να δειτε ποσε ςκοπελες κολλησανε απο γυρο..σιγουρα θελει προσοχη


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευτυχώς δηλαδή που δεν έφαγα και πολλά χθες!!!

εγω κ να ηθελα δεν μπορουσα,εφαγα βεβαια κ εγω θαλασσινα λογω ημερας..αλλα γενικα δεν εχω κ πολυ ορεξη για φαγητο,μεχρι κ νερο με ενοχλει να πινω..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

απο σενα ναι,αλλα εγω ειχα φοβηθει κ δεν ετρωγα.

παντως τοξοπλασμα κολλας απο οχι καλοψημενο κρεασ,αυτο ειναι το μονο σιγουρο..δεν ειναι απαρατητο να εχεις επαφες με γατες,εξαλλου δεν εχουν ολες οι γατες τοξοπλασμα...μπειτε στο parents στην ενοτητα με τοξοπλασμα να δειτε ποσε ςκοπελες κολλησανε απο γυρο..σιγουρα θελει προσοχη

Πωπω, τι τρώμε;;; Πολυ προσοχή χρειάζεται :/

Link to comment
Share on other sites

εγω κ να ηθελα δεν μπορουσα,εφαγα βεβαια κ εγω θαλασσινα λογω ημερας..αλλα γενικα δεν εχω κ πολυ ορεξη για φαγητο,μεχρι κ νερο με ενοχλει να πινω..

Εγω είμαι με τις ώρες μου:/ μια είμαι μια χαρα και τρώω τα πάντα και μια εκει που κάθομαι τρέχω στην τουαλέτα με τάση!!! Δύσκολα τα πράγματα όσο περνούν οι μέρες :/

Link to comment
Share on other sites

Εγω είμαι με τις ώρες μου:/ μια είμαι μια χαρα και τρώω τα πάντα και μια εκει που κάθομαι τρέχω στην τουαλέτα με τάση!!! Δύσκολα τα πράγματα όσο περνούν οι μέρες :/

καλa να ειναι τα μωρακια μας, κ αντεχουμε εμεις...:-)


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΡΙΤΗΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΤΣΑΚΙΣΑ ΤΑ ΘΑΛΛΑΣΙΝΑ ΕΧΤΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???

ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗ ΤΡΙΤΗΧΟΡΙΑΚΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΑΝΕΒΗΚΕ ΑΧ ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΤΣΑΚΙΣΑ ΤΑ ΘΑΛΛΑΣΙΝΑ ΕΧΤΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΦΗΣΑ

Με το καλο κοπέλα μου !!! Εγω βασικά μια έκανα και αφού ο γιατρός μου δεν μ είπε να ξανα κάνω τι άφησα :/ αύριο θα ξανα πάω να το δώ το μωρακι μου το γλυκό :) πως και πως το περιμένω :) εύχομαι να το δεις σύντομα και να είναι όλα καλα :))))

Link to comment
Share on other sites

για θαλασσινα απ'οτι ξερω εχεις αλλα θεματα εκει,καποιοι ξυπνιοι βαζουν κατι χημικα,τυπου φορμωλη για να διατηρηθουν φρεσκα κ δεν ειναι κ οτι καλυτερο.τωρα τι να σου πω,δεν ξερω.

Για αυτό μύριζαν οι γαρίδες "χώμα" και τις πετάξαμε λες????


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο κοπέλα μου !!! Εγω βασικά μια έκανα και αφού ο γιατρός μου δεν μ είπε να ξανα κάνω τι άφησα :/ αύριο θα ξανα πάω να το δώ το μωρακι μου το γλυκό :) πως και πως το περιμένω :) εύχομαι να το δεις σύντομα και να είναι όλα καλα :))))

αχ μπραβο με το καλο να το δειτε και το ακουσετε

πηρα τη χοριακη και ηταν 822 απο 93 που ηταν τη πεμπτη αντε να παω και εγω να το δω το σπορακι μου. εμενα με εβαλε και εκανα ξανα επειδη ειχαμε τον οκτωμβρη μια.... φτου φτου ουτε να το πω δε θελω και μαλλον θελει να δει αν αναπτυσομαστε καλα γι αυτο μαλλον με εβαλε και ξαναεκανα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

αχ μπραβο με το καλο να το δειτε και το ακουσετε

πηρα τη χοριακη και ηταν 822 απο 93 που ηταν τη πεμπτη αντε να παω και εγω να το δω το σπορακι μου. εμενα με εβαλε και εκανα ξανα επειδη ειχαμε τον οκτωμβρη μια.... φτου φτου ουτε να το πω δε θελω και μαλλον θελει να δει αν αναπτυσομαστε καλα γι αυτο μαλλον με εβαλε και ξαναεκανα

Απαπα, μακριά αΠο μας :( εύχομαι να μην συμβεί ποτε Ποτε ξανα σε Καμία απο μας :( ποτε λες να πας στο γιατρό ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...