Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

και οκ και εμενα η πεθερα μου το κραταει τωρα αλλα εγω σκεφτομουνα να τον στειλω παιδικο το καλοκαιρι μπας και αποκτησει λιγα αντισωματα γιατι ελεγα και εγω να το στειλω σεπτεμβρη αλλα σκεφτηκα μηπως ειναι μπαμ το σεπτεμβρη και ξεκινησει ακι κολλαει αβερτα της αρρωστιες και κολλησει και το μωρο και δε ξερω τι να κανω εχω μπαρδευτει και με αυτο:(

εχεις κ καποιο δικαιο σε αυτο..αλλα καλοκαιρακι δεν μου παει η ψυχη να την στειλω παιδικο...κ αν αρρωστησει,που θα αρρωστησει σιγουρα,θα την κραταω σπιτι μεχρι να γινει καλα... τι να πω δεν ξερω..στην πραξη θα δειξει...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η παιδιατρος του γιου μου μου ειπε να μην τον στειλω παιδικο.γιατι θα νιωσει οτι τον διωχνω απτο σπιτι για να μεινω με το μωρο κ θα κολλαει αρρωστιες κτλ . οποτε η συμβουλη της ηταν να το καθυστερησω λιγακι.

ηδη θα δεχτει πολλες αλλαγες μεσα στο καλοκαιρι (θα αλλαξει κρεββατι θα προσπαθησουμ να κοψουμε την πανα)

κ εγω το εχω σκεφτει αυτο,αλλα της το λεμε απο τωρα οτι θα παει σχολειο κ φαινεται να της αρεσει η ιδεα.. εξαλλου αν παει σεπτ παιδικο,θα προλαβει να προσαρμοστει πριν ερθει το μωρο.τωρα αν δουμε δυσκολια στην προσαρμογη,την κραταμε κ την μικρη σπιτι κ καπως θα τα βολεψουμε..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλως σας βρηκα κοριτσια μου και καλημερα

πως παμε??? εχω ενω ειχα ξεκινησει με πολλες ανακατωσουρες απο προχτες που λυποθυμησα μου περασαν δυο μερες νιωθω τελεια

αχ βρε κοριτσια εχω πολυ αγχος για το αν θα τα καταφερω οταν με το καλο γεννησω με δυο παιδια και σπιτι δε ξερω πως θα ειναι στο πρωο οταν εμεινα εγκυος ημουνα ανυπαντρη ακομα και μεναμε στη μαμα μου και ηταν καλα ουτε δουλειες κλπ τωρα εχω αγχος μεχρι να γεννησω πως θα κανω δουλειες πως θα ειναι τα πραγματα μετα κπλ

εγω γιατρο δεν εχω παει ακομα εκανα χοριακη τη τριτη και ηταν 33 και τη πεμπτη 93 θα κανω ξανα τη τριτη και μετα θα παω γιατρο σε ενα σαιτ μου βγαζει πητ 2/11/12 δε ξερω αν ειναι σωστο ομως

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα με τον παιδικο και με νεογέννητο στο σπίτι αλλά ευτυχώς όλα καλά πήγαν. Απλά εγώ θεωρώ λίγο κακό ταιμινγκ να παέι ενα παιδάκι σχολείο όταν έρχεται στην οικογένεια κάποιο άλλο. Μην θεωρήσει ότι ''φεύγει'' γιατι ήρθε ο ''καινούριος''. Αν έχεις κάποια άλλη εναλλακτική λύση θα σου πρότεινα αυτή. Τώρα άν δεν υπάρχει χείρα βοηθείας ...............

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω το εχω σκεφτει αυτο,αλλα της το λεμε απο τωρα οτι θα παει σχολειο κ φαινεται να της αρεσει η ιδεα.. εξαλλου αν παει σεπτ παιδικο,θα προλαβει να προσαρμοστει πριν ερθει το μωρο.τωρα αν δουμε δυσκολια στην προσαρμογη,την κραταμε κ την μικρη σπιτι κ καπως θα τα βολεψουμε..
Της αρέσει γιατί δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι κάποιος άλλος θα περνάει χρόνο με την μαμά:lol:. Θέλει πολύ δουλειά και υπομονή.:wink:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Της αρέσει γιατί δεν έχει καταλάβει ακόμα ότι κάποιος άλλος θα περνάει χρόνο με την μαμά:lol:. Θέλει πολύ δουλειά και υπομονή.:wink:

εχεις δικαιο.. για αυτο λεω θα δουμε κ εμεισ πως θα γινει..απλως εγω ηθελα να παει για να κοινωνικοποιηθει..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω κ γω με την μαντι , χωρις να θελω να λεω μεγαλη κουβεντα γιατι ποτε δεν ξερεις:rolleyes:

αλλα κ γω ειχα σκοπο να το στειλω πριν μαθω για το σπορι , τωρα θα το αναβαλλω γιατι οπως ειπα θα δεχτει πολλες αλλαγες


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

εχεις δικαιο.. για αυτο λεω θα δουμε κ εμεισ πως θα γινει..απλως εγω ηθελα να παει για να κοινωνικοποιηθει..
Θα κοινωνικοποιηθεί μην σε αγχώνει. Μωράκι είναι ακόμα, μια ζωη θα πηγαίνει σχολείο άστο να ευχαριστηθει λιγό την μαμάκα της και το αδερφάκι της. Θα ξυπνάει συνεχώς πρωΐ άφησε την λίγο στην ενεμελειά της.

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

τι να πω κοριτσια, θα δουμε κ εμεις..ισως κ εμεις να την καθηστερησουμε..εχετε δικαιο σε αυτο που λετε κ συμφωνω, αλλα σκεφτομαι κ την πεθερα μου.πως θα τα βγαλει περα με 2 παιδια, η μαλλον 1 παιδι κ ενα μωρο..γιατι εγω δουλευω ωρες καταστηματων κ καταλαβαινετε οτι οι ωρες μου ειναι περιορισμενες..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω κ γω με την μαντι , χωρις να θελω να λεω μεγαλη κουβεντα γιατι ποτε δεν ξερεις:rolleyes:

αλλα κ γω ειχα σκοπο να το στειλω πριν μαθω για το σπορι , τωρα θα το αναβαλλω γιατι οπως ειπα θα δεχτει πολλες αλλαγες

Βέβαια..... ''μεγάλη μπουκιά φαε, μεγάλη κουβέντα μην λες'' δεν λεεί ο λάος?Αν δεν είχα άλλη λύση κει εγώ παιδικο θα το έστελνα .


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι να πω κοριτσια, θα δουμε κ εμεις..ισως κ εμεις να την καθηστερησουμε..εχετε δικαιο σε αυτο που λετε κ συμφωνω, αλλα σκεφτομαι κ την πεθερα μου.πως θα τα βγαλει περα με 2 παιδια, η μαλλον 1 παιδι κ ενα μωρο..γιατι εγω δουλευω ωρες καταστηματων κ καταλαβαινετε οτι οι ωρες μου ειναι περιορισμενες..
Ε....εδώ θα φανεί η αξία της:lol::lol: Θα φήσει να κολλήσει το μωράκι 100 ιώσεις????? Κρίμα. Ας έρθουν με το καλό και τις βρίσκουμε τις λύσεις σε μια νύχτα.:wink:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

παρε κουραγιο απο μενα

που η πεθερα μου με βοηθαει ελαχιστα επειδη ηδη φροντιζει 2 παιδακια

κ η μανα μου δουλευει οποτε δεν εχει χρονο κ κουραγια

κ ο αντρας μου θα ειναι μπαρκαρισμενος!

βοηθεια μονο απο την νονα του γιωργη οτι θα εχω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

παρε κουραγιο απο μενα

που η πεθερα μου με βοηθαει ελαχιστα επειδη ηδη φροντιζει 2 παιδακια

κ η μανα μου δουλευει οποτε δεν εχει χρονο κ κουραγια

κ ο αντρας μου θα ειναι μπαρκαρισμενος!

βοηθεια μονο απο την νονα του γιωργη οτι θα εχω

Και εμένα το ίδιο. Μένουμε όλοι μακρία και δεν υπάρχει βοήθεια. Πιστεύω όμως πολύ στο πρόγραμμα. Αν βάλεις τα πράγματα σε τάξη, τα καταφέρνεις μια χαρά και στο τέλος πίνεις και το καφεδάκι σου:wink:

Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Ε....εδώ θα φανεί η αξία της:lol::lol: Θα φήσει να κολλήσει το μωράκι 100 ιώσεις????? Κρίμα. Ας έρθουν με το καλό και τις βρίσκουμε τις λύσεις σε μια νύχτα.:wink:

ελα ντε...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

παρε κουραγιο απο μενα

που η πεθερα μου με βοηθαει ελαχιστα επειδη ηδη φροντιζει 2 παιδακια

κ η μανα μου δουλευει οποτε δεν εχει χρονο κ κουραγια

κ ο αντρας μου θα ειναι μπαρκαρισμενος!

βοηθεια μονο απο την νονα του γιωργη οτι θα εχω

αν ημουν εγω στο σπιτι δεν θα με ενοιαζε.. αλλα δεν ξερω αν μπορει να ανταποκρηθει η πεθερα μου.. θα δειξει κ αυτο..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...