Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα κι απο μενα κοριτσακια μου τι μου κανετε?? εγω ειμα καλυτερα δοξα το θεο που και που εχω τις ζαλαδες ξαφνικες και αποτομες αλλα ενταξει. εγω θα παω να ξαναδω το σπορακι τη αλλη βδομαδα τωρα ελπιζω να ακουσω και καρδουλα εντωμεταξυ και εμενα η κοιλια μου εχει φουσκωσει αρκετα δε ξερω αν φταιει το οτι ειναι δευτερη εγκυμοσυνη αλλα φαινομαι σαν 3 μηνων


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα κοριτσακια μου τι μου κανετε?? εγω ειμα καλυτερα δοξα το θεο που και που εχω τις ζαλαδες ξαφνικες και αποτομες αλλα ενταξει. εγω θα παω να ξαναδω το σπορακι τη αλλη βδομαδα τωρα ελπιζω να ακουσω και καρδουλα εντωμεταξυ και εμενα η κοιλια μου εχει φουσκωσει αρκετα δε ξερω αν φταιει το οτι ειναι δευτερη εγκυμοσυνη αλλα φαινομαι σαν 3 μηνων

καλημερα χαρα μου,χαιρομαι που εισαι καλυτερα!!!να προσεχεισ γιατι τωρα προεχει η υγεια σου κ του μωρου...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς ήρθες riniw!

Τι κάνετε κοριτσάκια?? Εγώ περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω για τον 1ο υπέρηχο και δεν περνάνε με τίποτα!!!!

Χαρά εχω διαβάσει ότι σε γυναίκες που είχαν ήδη μια εγκυμοσύνη η κοιλιά μεγαλώνει πιο πολύ και πιο νωρίς... τώρα αν είναι αλήθεια η όχι, θα μας το πεις εσύ στο τέλος!!!:P


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

kalws sas brika!!

symfwna me ton giatro perimenoume to prwto mas paidaki sta mesa Oktwbriou!!prwta o 8eos sto ATTIKO.

sygxwreiste mou ta greeklish alla o ypologistitis pou xrisimopiw auti ti stigmi den mporei na gyrisei to pliktrologio.

Καλώς ήρθες στην παρέα μας riniw..με το Καλο το μπεμπακι σας!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες riniw!

Τι κάνετε κοριτσάκια?? Εγώ περιμένω να περάσουν οι μέρες να πάω για τον 1ο υπέρηχο και δεν περνάνε με τίποτα!!!!

Χαρά εχω διαβάσει ότι σε γυναίκες που είχαν ήδη μια εγκυμοσύνη η κοιλιά μεγαλώνει πιο πολύ και πιο νωρίς... τώρα αν είναι αλήθεια η όχι, θα μας το πεις εσύ στο τέλος!!!:P

Αχ πόσο σε καταλαβαίνω, δεν περνάνε με τίποτα οι ατιμες...Εγω κοντευα να σκάσω,μέχρι να Πάω για το πρώτο υπερηχο, Όχι Ότι τώρα δεν έχω αγωνία κ θα Πάω στις 2/4.. Ουουουου... Μέχρι τοτε....


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε???

αχ δε ξερω παντως εμενα εχει μεγαλωσει αν και στο πρωτο ψιλοφαινομουνα απο νωρις αλλα αν θυμαμαι καλα οχι τοσο εντωμεταξυ μετρησα κοιλιτσα και ειναι 86 εκατοστα και να φανταστητε ημουν πλακα και 53 κοιλα οποτε μαλλον εχει φουσκωσει πολυ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου τι μου κανετε???

αχ δε ξερω παντως εμενα εχει μεγαλωσει αν και στο πρωτο ψιλοφαινομουνα απο νωρις αλλα αν θυμαμαι καλα οχι τοσο εντωμεταξυ μετρησα κοιλιτσα και ειναι 86 εκατοστα και να φανταστητε ημουν πλακα και 53 κοιλα οποτε μαλλον εχει φουσκωσει πολυ

καλημερα χαρα,αντε κ σε ακολουθω...αισθανομαι οτι ουτε ανασα δεν μπορω να παρω πια..

καλημερα κοριτσακια!!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Kαλημέρα και από εμένα και καλώς ήρθαν τα νέα μας μωράκια.

Εχτές πήγα στον γιατρό και με απέρριψε στα γρήγορα λόγω ότι είχα γεννήσεις ξανά στο ίδιο νοσοκομείο με αλλόν γιατρό. Βέβαια στο τέλος θα τον απέρριπατα και ε΄γω όχι γιατι δεν ήταν καλός, το αντίθετο πολύ καλός αλλά διάβσα ότι ζητάει φακελάκι και επειδή έχω θυμώσει απερίγραπτα με την κατάσταση αυτη, Να απευθύνεσαι σε γιατρο του δημοσίου και να σου κόβει ''κουστούμι'' θα έφευγα γιατι ήμουν συστημένη , αν δεν ήμουν μιλάω πολύ σοβαρά θα συνέχιζα και στην γέννα θα του έκανα καταγγελεία με προσημειώμενα. Έτσι αύριο έχω ραντεβού με εναν απο το ιασω που μάλλον θα καταλήξουμε εκεί. Προτιμώ να δώσω σε γιατρό ιδιωτικού νοσκομείου 1500 ε παρά σε δημοσίου 3 ευρω, αν και έμαθα ότι οι τιμές ξεκινούν 1.200 με 1.800 σε ΔΗΜΟΣΙΟ.


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα και από εμένα και καλώς ήρθαν τα νέα μας μωράκια.

Εχτές πήγα στον γιατρό και με απέρριψε στα γρήγορα λόγω ότι είχα γεννήσεις ξανά στο ίδιο νοσοκομείο με αλλόν γιατρό. Βέβαια στο τέλος θα τον απέρριπατα και ε΄γω όχι γιατι δεν ήταν καλός, το αντίθετο πολύ καλός αλλά διάβσα ότι ζητάει φακελάκι και επειδή έχω θυμώσει απερίγραπτα με την κατάσταση αυτη, Να απευθύνεσαι σε γιατρο του δημοσίου και να σου κόβει ''κουστούμι'' θα έφευγα γιατι ήμουν συστημένη , αν δεν ήμουν μιλάω πολύ σοβαρά θα συνέχιζα και στην γέννα θα του έκανα καταγγελεία με προσημειώμενα. Έτσι αύριο έχω ραντεβού με εναν απο το ιασω που μάλλον θα καταλήξουμε εκεί. Προτιμώ να δώσω σε γιατρό ιδιωτικού νοσκομείου 1500 ε παρά σε δημοσίου 3 ευρω, αν και έμαθα ότι οι τιμές ξεκινούν 1.200 με 1.800 σε ΔΗΜΟΣΙΟ.

τον αχρηστο.. μου την σπαει οταν κανουν κ επιλογες.κ απο που κ ως που ενας γιατρος δημοσιου να ζηταει το φακελακι,το καθηκον τους κανουν..αλλα σε αυτο φταιμε κ εμεις λιγο.τους εχουμε μαθει ετσι..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

τον αχρηστο.. μου την σπαει οταν κανουν κ επιλογες.κ απο που κ ως που ενας γιατρος δημοσιου να ζηταει το φακελακι,το καθηκον τους κανουν..αλλα σε αυτο φταιμε κ εμεις λιγο.τους εχουμε μαθει ετσι..
Ναι το έχει σαν αρχή να μην αναλαμβάνει ασθενή αλλού γιατού ακόμα και αν η ίδια η ασθενής είναι δυσαρεστημένη απο τον γιατρο. Δεν έχουν όμως αρχή να μη ζητούν φακελάκια.

Ότι φταίμε έμεις έιναι σίγουρο αλλα παλαιότερα που οι ιδιωτικές ήταν στα ύψη έλεγες ας δωσω 1500 στο Αττικο παρά 5.000 στο Ιασω. Τώρα όμως που οι τιμές έπεσαν οι διαφορές δεν είναι μεγάλες εκτός ότι σε κάποια δημόσια νοσοκομεία πχ Έλενα δεν κάνουν ακόμα επισκληρήδιο :shock:και γεννάς με 200 ειδικευόμενους πάνω απο το κεφάλι σου.:mad:


Τι καλύτεο να είσαι μαμά δύο παιδιών?

Να είσαι μαμά τριών παιδιών!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το έχει σαν αρχή να μην αναλαμβάνει ασθενή αλλού γιατού ακόμα και αν η ίδια η ασθενής είναι δυσαρεστημένη απο τον γιατρο. Δεν έχουν όμως αρχή να μη ζητούν φακελάκια.

Ότι φταίμε έμεις έιναι σίγουρο αλλα παλαιότερα που οι ιδιωτικές ήταν στα ύψη έλεγες ας δωσω 1500 στο Αττικο παρά 5.000 στο Ιασω. Τώρα όμως που οι τιμές έπεσαν οι διαφορές δεν είναι μεγάλες εκτός ότι σε κάποια δημόσια νοσοκομεία πχ Έλενα δεν κάνουν ακόμα επισκληρήδιο :shock:και γεννάς με 200 ειδικευόμενους πάνω απο το κεφάλι σου.:mad:

ο χριστος κ παναγια...τι πραγματα ειναι αυτα????????????? καλα κ γιατι ο κυριος δεν αναλαμβανει γυναικες αλλου γιατρου?για να μην υπαρξει σύγκριση? υποπτο μου φαινεται..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...