Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Angot είπε:

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      1 hour ago, Alex@ είπε:

      Πολλές γυναίκες αποφασίζουν να τους παρακολουθεί κ γιατρός σε δημόσιο νοσοκομείο, ώστε να υπάρχει φάκελος τους εκεί, παράλληλα με ιδιώτη έξω.

      Ρίσκο είναι κ στο ιδιωτικό κατα την γνωμη μου παντα, όλα τα σοβαρά τα στέλνουν στο δημόσιο.

      Κλείσε ένα ραντεβού ν δεις πως θα πάει κ αν ο γιατρός σου αποπνέει εμπιστοσύνη κ καλύπτει τις ανάγκες της κατάστασης σου.

      Όλα θα σου πάνε τέλεια!!❤️

       

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

Κάθισμα αυτοκινήτου 0-13 κιλα


Recommended Posts

Πουλάω βρεφικά καθισματα αυτοκινήτου -port bebe Baby Plus BEBE STARS 2 τεμάχια απο διδυμα μώρα σε πραγματικά άριστη κατάσταση με τιμή 30 ευρό έκαστο

Τα χρωματα ειναι το ένα πορτοκαλί-γκρι και το άλλο κόκκινο-γκρι

http://[url="http://www.agora.net.gr/index.php?[/img

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πουλάω βρεφικά καθισματα αυτοκινήτου -port bebe Baby Plus BEBE STARS 2 τεμάχια απο διδυμα μώρα σε πραγματικά άριστη κατάσταση με τιμή 30 ευρό έκαστο

Τα χρωματα ειναι το ένα πορτοκαλί-γκρι και το άλλο κόκκινο-γκρι

Αρχική τιμή 90 ?

_________________4bd60c819505c.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...