Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

Εμπειρια απο μανικιουρ πεντικιουρ


Recommended Posts

Καλησπερα! Εχω παρει ενα κουπονι προσφορα απο το "ροζ νυχι" που ειναι στο Γουδι και στην Πανορμου..εχει καμμια κοπελα εμπειρια απο εκει γιατι δεν εχω ξαναπαει και μενω κ λιγο μακρια κ το σκεφτομαι..

Αν δεν θελει να μου πει εδω ας μου στειλει πμ.

Ευχαριστω:D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!μένω πολυ κοντα στο ροζ νυχι στους αμπελοκηπους(δεν ειναι στην πανορμου!).Ο΄χωρος του δειχνει καθαρός και περιποιημενος και μια φορα που μπηκα να ρωτησω τιμες η κοπελα μου φανηκε ευχαριστη και εξυπηρετικη.Δεν έχω κανει ομως χρηση των υπηρεσιων τους για να σου πω.Αυτο που ξερω παντως είναι οτι εχουν καποια χρονια παρουσιας ,δεν ειναι πρωταρηδες να πειραματιζονται πανω σου!Τωρα για αυτο που εγραψε η κοπελα απο πανω, οτι καπου αλλου με προσφορες δεν εγινε καλη δουλeια ,μου εχει τυχει και μενα!καπου στην ερμου...ξεπετα...και ψιλοαπατη...αλλα θελω να πιστευω οτι υπαρχουν και σωστοι επαγγελματιες!

αν το αποφασισεις και ρθεις στη γειτονια μου ,στειλε μου π.μ να παρεις και την τσαντουλα hunter μαζι να γλιτωσω και το στησιμο στην τραπεζα...στειλε μου π.μ αν ειναι να ερθω να σε βρω...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!μένω πολυ κοντα στο ροζ νυχι στους αμπελοκηπους(δεν ειναι στην πανορμου!).Ο΄χωρος του δειχνει καθαρός και περιποιημενος και μια φορα που μπηκα να ρωτησω τιμες η κοπελα μου φανηκε ευχαριστη και εξυπηρετικη.Δεν έχω κανει ομως χρηση των υπηρεσιων τους για να σου πω.Αυτο που ξερω παντως είναι οτι εχουν καποια χρονια παρουσιας ,δεν ειναι πρωταρηδες να πειραματιζονται πανω σου!Τωρα για αυτο που εγραψε η κοπελα απο πανω, οτι καπου αλλου με προσφορες δεν εγινε καλη δουλeια ,μου εχει τυχει και μενα!καπου στην ερμου...ξεπετα...και ψιλοαπατη...αλλα θελω να πιστευω οτι υπαρχουν και σωστοι επαγγελματιες!

αν το αποφασισεις και ρθεις στη γειτονια μου ,στειλε μου π.μ να παρεις και την τσαντουλα hunter μαζι να γλιτωσω και το στησιμο στην τραπεζα...στειλε μου π.μ αν ειναι να ερθω να σε βρω...

Καλα θα ηταν, να φτιαξω και λιγο το νυχι, να σου φερω και την τσαντουλα αλλα μετα απο το τρεξιμο που ριχνω τις τελευταιες μερες χλωμο το κοβω...Αν ομως αλλαξει κατι θα σε ειδοποιησω:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

À la PAX, la démonstration a eu lieu dans le cadre de l'acte III, qui était un acte visuellement impressionnant sur le PC."Sur la base de porte-parole de la police Micky Rosenfeld, police de Jérusalem a prévu une forte présence dans la région pour assurer la manifestation, qui devait attirer des milliers, ne dégénèrent en violence, comme il l'a fait à travers les femmes de la fonction mur Roch 'Hodech du mois dernier, ce qui entraîne des blessures et de nombreuses arrestations de haredim. Tous nos développeurs, designers, artistes ont tous une solide expérience de la console.

R4 gold ,Le mois dernier, United Torah Judaism députés coordonné l'arrivée sur le site d'un grand nombre d'adolescentes de séminaire en plus grand nombre d'ultra-orthodoxes plus jeunes de l'école indisciplinés, qui a été approuvé par le principal rabbin de votre planète ultra-orthodoxe ashkénaze , Aharon Leib Shteinman.

Ds r4 ,Malgré le fait que Jay Wilson a évolué dans l'équipe d'amélioration de Diablo III, il est rafraîchissant d'entendre vues franches de lui sur plusieurs des façons que Diablo III ne résidait pas jusqu'à il est vraiment possible à leur libération.

3ds r4 , Plusieurs des images originales, toutes répertoriées dans notre Diablo III sur PlayStation 3 et PlayStation guidage 4, utiliser le grand orbe de montrer les ressources d'un personnage et la barre horizontale représente la vie gauche.

3ds r4 , «La préoccupation est le fait que ce qui s'est passé le mois dernier venait à se répéter.

3ds r4 , «Quand légendaire gouttes, la question qui passe par l'esprit d'un joueur vraiment devraient en aucun cas être« est-ce un bon article? Il faut vraiment être «comment est-il génial?", "Day a écrit dans un billet de blog.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...