Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ψαχνω οικονομικό νυφικό


Recommended Posts

Γεια σας! Ψάχνω για να νοικιάσω οικονομικό νυφικό. Μου έχουν πεί οτι στην Βουλγαρία με τα ίδια λεφτά που εδώ νοικιάζουμε εκεί αγοράζεις και σου μένει κιόλας. Ισχυει ? έχει αγοράσει κάποια κοπελιά απο Βουλγαρία ή κάπου αλλού? Αξίζει ή δεν είναι πολύ καλά ποιοτικά(Να νοικιάσω απο Θεσ/νκη)?


MAROUSO:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! Ψάχνω για να νοικιάσω οικονομικό νυφικό. Μου έχουν πεί οτι στην Βουλγαρία με τα ίδια λεφτά που εδώ νοικιάζουμε εκεί αγοράζεις και σου μένει κιόλας. Ισχυει ? έχει αγοράσει κάποια κοπελιά απο Βουλγαρία ή κάπου αλλού? Αξίζει ή δεν είναι πολύ καλά ποιοτικά(Να νοικιάσω απο Θεσ/νκη)?

κοπελα μου η ωρα η καλη...

οντως η βουλγαρια ειναι πιο οικονομικα κ με τα ιδια λεφτα το αγοραζεις απλως μετα θα θελεις μια μοδιστρα για να κανεις την προβα κ αν βαλεις τα εξοδα που θα κανεις κ χωρια μοδιστρα θα σε βγουν τα ιδια λεφτα...

εγω ειμαι απο θεσνικη κ το νυφικο μου το νοικιασα απο την ευα krystel στον ευοσμο καραολη δημητριου..εχει παρα πολλα νυφικα για να επιλεξεις...με 750ευρω νοικιαζεις το νυφικο παιρνεις ολα τα αξεσουαρ της νυφης κ 3 παρανυφακια..ελπιζω να σε βοηθησα εκτος αν θελεις ακομα πιο οικονομικο..λενε στα κουφαλια εχει φθηνα κ καλα..


τα καλυτερα ερχονται

72oYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλα π.μ

Γεια σας! Ψάχνω για να νοικιάσω οικονομικό νυφικό. Μου έχουν πεί οτι στην Βουλγαρία με τα ίδια λεφτά που εδώ νοικιάζουμε εκεί αγοράζεις και σου μένει κιόλας. Ισχυει ? έχει αγοράσει κάποια κοπελιά απο Βουλγαρία ή κάπου αλλού? Αξίζει ή δεν είναι πολύ καλά ποιοτικά(Να νοικιάσω απο Θεσ/νκη)?
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

Koritsaki καλησπερα,

εχω το νυφικο μου που λογω εγκυμοσυνης δεν το εβαλα τελικα.

Ολοκαινουριο απο οικο της Αγγλιας (οχι Κινεζικο, αγγλικη ραφη, Αγγλικο υφασμα) σε εντελως ξεφτιλα τιμη.

Ειναι λιτη γραμμη, οχι στυλ τουρτας και μεγαλο μεγεθος .

Παρτο οσο θελεις αν σε βολευει γιατι δεν εχει νοημα να το κραταω στην ντουλαπα. Αν σ'ενδιαφερει πες μου να βαλω φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Koritsaki καλησπερα,

εχω το νυφικο μου που λογω εγκυμοσυνης δεν το εβαλα τελικα.

Ολοκαινουριο απο οικο της Αγγλιας (οχι Κινεζικο, αγγλικη ραφη, Αγγλικο υφασμα) σε εντελως ξεφτιλα τιμη.

Ειναι λιτη γραμμη, οχι στυλ τουρτας και μεγαλο μεγεθος .

Παρτο οσο θελεις αν σε βολευει γιατι δεν εχει νοημα να το κραταω στην ντουλαπα. Αν σ'ενδιαφερει πες μου να βαλω φωτο.

εμενα με ενδιαφερει annagrig1980. Μπορεις να βαλεις φωτο?ποσο το δινεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Εχω εγω αν σε ενδιαφερει, το δινω 100 ευρω.ειναι αφορετο και τοχα παρει απο Βουλγαρια σε ταξιδι οταν ειχαμε παει..Αν θες στειλε μου ενα πμ να σου πω που το εχω αφησει σε μια φιλη που εχει μαγαζι με ειδη γαμου στον Πειραια.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...