Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΓΟΝΕΙΣ ΑΠΟ ΒΑΡΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλησπέρα μανούλες από βάρη! εδώ μια μανούλα από βουλα-κοντά στα μέρη σας! είμαι η μαρία και έχω ένα αγοράκι 5 μιση μηνών τον Κωνσταντή!θα μας δεχτείτε στην παρέα σας???culte νομίζω είχαμε ξαναμιλήσει στις μανούλες από βούλα? σας φιλώ!!


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα μανούλες από βάρη! εδώ μια μανούλα από βουλα-κοντά στα μέρη σας! είμαι η μαρία και έχω ένα αγοράκι 5 μιση μηνών τον Κωνσταντή!θα μας δεχτείτε στην παρέα σας???culte νομίζω είχαμε ξαναμιλήσει στις μανούλες από βούλα? σας φιλώ!!

Καλησπερα Μαρακι! Εχεις ιδιο ονομα με την κορη μου!!!:-D

Φυσικα και εισαι ευπροσδεκτη! Εδω δεχτηκαν εμενα απο Λαγονησι, δεν θα δεχτουν εσενα που εισαι μια ανασα απο τη Βαρη? ;) Να σου ζησει ο μικρος! Γιορταζει σημερα? Αν ναι χρονια του πολλα, καλα και ευτυχισμενα! Αν παλι οχι, κρατα τις ευχες, ποτε δεν πανε χαμενες!:-D

Οσο για τις υπολοιπες, που εξαφανιστηκατε σημερα κοριτσακια?

Εμεις ολα καλα.. Πολλη βαρεμαρα και ο καιρος δεν ευνοουσε για βολτα οποτε τη βγαλαμε σπιτι!:cool:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας μανουλες

μαρακι καλοσωρισες στη παρεα μας ο γιοσ κοντα στο δικο μου ε? να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου

κοριτσια μη χανεστε???? αντε να φτιαξει λιγο ο καιρος να βγουμε καμια βολτιτσααααα


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας μανουλες

μαρακι καλοσωρισες στη παρεα μας ο γιοσ κοντα στο δικο μου ε? να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου

κοριτσια μη χανεστε???? αντε να φτιαξει λιγο ο καιρος να βγουμε καμια βολτιτσααααα

τα αγοράκια μας εχουν μ'ολις 9 μέρες διαφορά! λες να γίνουν κ φιλαράκια?:lol:

γεια σας κορίτσια! εννοείται Μαράκι! να χαίρεσαι τον Κωσταντή σου!!!!!

τι κάνεις Φαίη μου?

ευχαριστώ για τις ευχές!

Καλησπερα Μαρακι! Εχεις ιδιο ονομα με την κορη μου!!!:-D

Φυσικα και εισαι ευπροσδεκτη! Εδω δεχτηκαν εμενα απο Λαγονησι, δεν θα δεχτουν εσενα που εισαι μια ανασα απο τη Βαρη? ;) Να σου ζησει ο μικρος! Γιορταζει σημερα? Αν ναι χρονια του πολλα, καλα και ευτυχισμενα! Αν παλι οχι, κρατα τις ευχες, ποτε δεν πανε χαμενες!:-D

Οσο για τις υπολοιπες, που εξαφανιστηκατε σημερα κοριτσακια?

Εμεις ολα καλα.. Πολλη βαρεμαρα και ο καιρος δεν ευνοουσε για βολτα οποτε τη βγαλαμε σπιτι!:cool:

ευχαριστώ κ πάλι για τις ευχές ο μικρός δεν είναι βαφτισμένος αλλά οι ευχές ποτέ δεν πάνε χαμένες.. κ εμείς σημερα σπίτι κ γενικά αυτές τις μέρες.. έχει αλλεργια(!!!) είμαστε λίγο προσεχτικοί αντε να ανοίξει ο καιρός να κανον'ισουμε καμιά συνάντηση..

κοριτσια μου να χαιρόμαστε τις οικογένειες μας και τα ζουζούνια μας! σας φιλώ!!!!!:lol:


kK3bp2.png

dKVVp3.png

01/08/04 Και συνεχίζουμε..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...