Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

ΓΟΝΕΙΣ ΑΠΟ ΒΑΡΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοντα ειναι μενω σχετικα προς τα πανω στην λ αγ. μαρινας αλλα κοντα σχετικα με τη βαρης κορωπιου οχι με τη παραλια δλδ στη μεση καπου τελος παντων καταβες??χαχχαχαχααχ τα ειπα μπερδεμενα..

εχουμε ξαναμιλησει δε ξερω αν θυμασαι χαθηκαμε βρε κοριτσια τωρα που θα ανοιξει ο καιρος να κανονισουμε βαρκιζα-κουνιες με τα μικρα να τα πουμε κιολας


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κανονιζετε συναντηση τσουπρες?

Μεχρι να ξανανοιξει το τοπικ η "ladyc" εγω ξαναμετακομισα Αγιο Δημητριο! :lol: Παρολαυτα αν με θελετε, μπορω να κανονισω να ερθω στη συναντηση! :)

Φιλακια σε ολες!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα γειτονισσες ladyc πως σε λενε? εγω εχω ενα μπουμπουκο 15 μηνων κορωπι που κοντα μενεις?εγω αγ. μαρινα

φαιη μου και βεβαια σε θελουμε στη συναντηση . εγω κοριτσια μπορω οποτε θελετε δε δουλευω αλλα αν ειναι για απογευμα να μην ειναι πολυ αργα 7-8 ας πουμε αν ειναι κατα τις 5-6 θα ειναι σουπερ


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Όνομα δε λέω για ευνόητους λόγους! ;) Θα σου στείλω πμ όμως! Μένω κέντρο κορωπίου και δεν ξέρω κανέναν εδώ γύρω!!! Πότε θα κανονίσουμε μαμαδοσυνάντηση; Κι εγω δε δουλεύω είμαι free!

Αυτή την εβδομάδα τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εχω προβλημα αρκει να βοηθησει κι ο καιρος λιγο. παω να κανω καμια δουλεια και επανερχομαι δλδ εδω θα ειμαι θα πηγαινοερχομαι χαχαχχ. ο μπουμπουκος σου ειναι το πρωτο σου ε? σκεφτεσαι για δευτερο?


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουτε εγω δουλευω κοριτσακια αλλα δεν οδηγω κιολας οποτε βασιζομαι στα ωραρια του μπαμπα μας! Τι θα λεγατε για Τριτη ή Τεταρτη το απογευμα? Εμεις μπορουμε και τις δυο μερες, αν βολευει και τις υπολοιπες θα χαιρομουν να σας δω! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα! Για να δω και άλλες συμμετοχές!!! χαρα;;;

Βέβαια έρχετε αύριο ο παιδιατρος το πρωί για εμβόλιο...

αλλά δεν νομίζω να μου ανεβάσει πυρετο...

δεν το έχει κάνει ως τώρα... οπότε μάλλον δεν θα 'εχω πρόβλημα!

χαρά ο πρώτος μου είναι... και προς το παρόν δεν σκεφτομαι για δεύτερο!!!!

Λίγο αργότερα ίσως... Εσύ;;;

Link to comment
Share on other sites

εγω κοριτσια τη τεταρτη θα κατεβω πειραια να δω τους δικους μου οποτε δε θα μπορω τεταρτη. τωρα εκτος απροοπτου τις υπολοιπες δεν εχω προβλημα

εγω το σκεφτομαι ναι θελω πολύ μια κοοοοοοοοοοοοοορηηηηη


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες..

Σας ξεσηκωσα για συναντηση αλλα εμεις βγηκαμε οφ! Το Μαρακι ειναι με δυσπνοια ολο το βραδυ, εχει πρηστει και το ματακι της και "ξερναει" συνεχεια πρασινες τσιμπλες.. Το απογευμα θα παμε παιδιατρο..

Σορρυ που σας ξεσηκωσα και τωρα δεν μπορουμε.. Πιστευα πως επειδη εχθες ητανε καλυτερα, σημερα θα ημασταν οκ.. Αλλα δυστυχως επεσα εξω! :(


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...