Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΓΟΝΕΙΣ ΑΠΟ ΒΑΡΗ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!

Παλια εμενα Αγιο Δημητριο κι ετσι συμμετεχω "ενεργα" στις μαμαδες απο Ηλιουπολη. Μετα το Πασχα ομως μετακομισαμε Λαγονησι κι ετσι πανω - κατω ξερω τα μερη που αναφερετε παραπανω!

Με λενε Φαιη, ειμαι 23 ετων και εχω μια κορουλα - τη Μαρια η οποια ειναι σχεδον 15 μηνων. Ειναι πολυ ζωηρη και η αληθεια ειναι πως μου εχει βγαλει το λαδι!

Ουτε εγω δουλευω πια, παλαιοτερα ημουν πωλητρια σε ενα μαγαζι με παιδικα παπουτσακια αλλα εχω τελειωσει ΤΕΕ νοσηλευτικης.

Αυτα τα λιγα και απο εμενα.. Ελπιζω να με δεχτειτε στην παρεα σας και γιατι οχι? Να σας γνωρισω καποτε! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

μακρυα γμτ

καλως τη φαιη χαιρομαστε που ηρθες στο καφε και εσυ και μαλιστα καπου εχω ξαναδιαβασει για σενα οτι προσφατα μετακομισες λαγονησι αν θυμαμαι καλα καπου μαζι μετακομιζαμε. ποσο καιρο μενεις εδω??? εμενα με λενε χαρα ειμαι 25 και ο μπουμπουκος μου 5 μηνων και ησυχος ευτυχως φτου φτου μη το ματιασω.. εγω ειμαι και στις μανουλες ιανουαριου 2010 μαζι με την εριαντον


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Χαρα!

Να σου ζησει ο μπουμπουκος! Πολυ χαιρομαι που ειναι ησυχος! Εμενα η δικια μου δεν σταματουσε λεπτο τη γκρινια.. Ειμαστε απο τη φυση μας γκρινιαρουλες..!!

Την ξερω την Ειρηνη, εχουμε γνωριστει και απο κοντα απο οταν ηταν εγκυος. Πολυ καλη κοπελα!

Μετακομισα Λαγονησι την Πεμπτη του Πασχα. Τοτε ειχαμε 8/4 οποτε οπως καταλαβαινεις ειμαι 1.5 μηνα εδω!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω το σαββατο στις 10/04 καλα θυμομουνα οτι μετακομισαμε κοντα.. ναι αμε να γνωριστουμε. την ειρηνη εγκυος την γνωρισα και εγω εχουμε τον ιδιο γιατρο δλδ εκεινη μου τον συστησε


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοριτσια!

Ελπιζω να ειστε καλα!

Σε ο,τι αφορα τη συναντηση, εγω ειμαι μεσα αρκει να το ξερω αρκετα πιο πριν γιατι ο αντρας μου ειναι αστυνομικος στην ομαδα Ζ και εχει μυστηρια ωραρια.. :?

Αληθεια για που λετε?

Σας φιλω και θα τα πουμε το πρωι!

Φιλια και στα ζουζουνια σας!! :D


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Χαρα η αληθεια ειναι πως ειναι αρκετα ερημικα αλλα κι εμεις αυτο αποζητουσαμε.. Ερημια και ηρεμια! Τελικα ολα μια ιδεα ειναι.. Να φανταστεις πως οταν ηρθαμε να δουμε το σπιτι, ειπα στον αντρα μου πως εγω δεν φερνω το παιδι μου εδω. Ε, μετα επεμενε κι εκεινος, ηθελα κι εγω να αλλαξω παραστασεις κι ετσι.. ηρθαμε!! Θεμα συνηθειας ειναι κι αυτο.. Στα πρωτα νυχτερινα του αντρα μου που εμενα μονη με το παιδι, ημουν συνεχεια στην τσιτα.. Τωρα να σου πω την αληθεια δεν θελω να φυγω!!!!

Ειρηνη εσυ να φανταστω πως δουλευεις? Καλο κουραγιο!

Σας φιλω, παω να κανω καμμια δουλεια και να μαγειρεψω!!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...