Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

ΓΟΝΕΙΣ ΑΠΟ ΒΑΡΗ


Recommended Posts

Καλησπερα σε ολες..

Σας ξεσηκωσα για συναντηση αλλα εμεις βγηκαμε οφ! Το Μαρακι ειναι με δυσπνοια ολο το βραδυ, εχει πρηστει και το ματακι της και "ξερναει" συνεχεια πρασινες τσιμπλες.. Το απογευμα θα παμε παιδιατρο..

Σορρυ που σας ξεσηκωσα και τωρα δεν μπορουμε.. Πιστευα πως επειδη εχθες ητανε καλυτερα, σημερα θα ημασταν οκ.. Αλλα δυστυχως επεσα εξω! :(

μπορεί την πέμπτη να είστε καλυτερα ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγω αυτο ελπιζω... Του που*τη, σημερα ειναι Δευτερα, αν ξεκινησει φαρμακευτικη αγωγη μολις μας δει ο γιατρος, θελω να πιστευω πως θα ειναι καλυτερα την Πεμπτη..!


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια! Πως ειστε σημερα?

Εμεις πηγαμε εχθες στον παιδιατρο οπως σας ειχα πει.. Ιωσουλα ειναι που κανει και επιπεφυκιτιδα.. Μας εδωσε κολυριο tobrex να βαζουμε στα ματακια μας αλλα και στα ρουθουνια μας και ενα σιροπι aerius..

Ευτυχως το βραδυ μας ηταν ησυχο, δεν ξυπνησε καθολου αλλα δυστυχως ειμαστε ξυπνιες απο τις 6μιση.. Τα ματακια της ειναι πολυ καλυτερα απο εχθες, οι μυξες βεβαια καλα κρατουν και σημερα μου ξεκινησε εναν ξεροβηχα.. Για να δουμε πως θα κυλησει!

Ελπιζω μεχρι την Πεμπτη να ειμαστε καλα για να σας δουμε κι απο κοντα!

Εσεις που ειστε? Ολα καλα? Τα παιδακια σας?


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

Σημερα εχω ξυπνησει με απιστευτα νευρα καθως η μικρη ειναι ορθια απο τις 5μιση... Σε λιγο θα παμε κουνιες γιατι μεσα στο σπιτι με τοσα νευρα δεν θα μας βγει σε καλο!

Ισχυει για αυριο; 6 η ωρα στις κουνιες στη Βαρκιζα;


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

bonjour!

κορίτσια σήμερα κρύωσε ο καιρός και έχει και αέρα....αν είναι έτσι και αυριο θέλετε να πάμε σε παιδότοπο? τα χαρούμενα ονειρα τα ξέρετε στη Βαρη?

να πιουμε και καφε της προκοπής.....

Link to comment
Share on other sites

τι κάνετε καλές μου; σόρρυ που δεν μπήκα σήμερα αλλά είχα πάει για shopping ζαχαροπλαστικής στην αθήνα! όντως ψύχρανε ο καιρός σήμερα και δεν ξέρω και αύριο το απόγευμα πως θα είναι! Εγώ δεν έχω πρόβλημα για το που απλά ενημερώστε έγκαιρα για να ξέρουμε! ;)

Link to comment
Share on other sites

Για παιδοτοπο δυστυχως εμεις δεν μπορουμε.. Δυστυχως δεν υπαρχει ευρουλακι τσακιστο.. :( Ο καιρος δεν το κοβω να φτιαχνει, οποτε καλα να περασετε οσες βρεθειτε! :)


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...