Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Τα επιδόματα βρε angot δεν τα δίνουν σε αυτούς που πληρώνουν φόρους . Τα επιδόματα τα δίνουν σε αυτούς που έχουν ανάγκη . Άμα ήταν έτσι Κ ο Βαρδινογιάννης είναι επιχειρηματίας 30 χρόνια Κ πληρώνει εργαζόμενους Κ φόρους κτλ δικαιουτε επίδομα γέννας η γυναίκα του... Δηλαδή μια καθαρίστρια που δουλεύει 15 χρόνια θα πάρει τα ίδια λεφτά με εσένα Κ εμένα  σαν επίδομα επειδή γέννησε . .  

      Μην μπερδεύεις τα εργασιακά δικαιώματα με τα επιδόματα. Την άδεια κ τον μισθό απτήν δουλειά σου όσο δεν δουλεύεις θα τα πάρεις. 

      Το τι κρατάνε στους ναυτικούς άσε το ξέρω από πρώτο χέρι. Αλλά αυτό δεν έχει σχέση με την περιουσία του καθένα Κ το τι έχει να πληρώσει.

      οχι ρε συ  δεν μιλάω για τα 2400  ! μιλάω για το κυοφορίας ,λοχείας και μητρότητας ! εγώ με αυτά εχω γίνει εξαλλη αν δεν μας τα πληρώνουν ! δλδ σκέφτομαι ότι πχ θα εμένα  1 χρόνο απλήρωτη και παθαίνω σοκ…  τέλος πάντων ας αγχωθώ πάλι για τις συσπάσεις μου και θα ξανά αγχωθώ γι αυτό τον άλλο μήνα 🙄

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

δεν έχουμε κανονίσει κάτι. τωρα που ο αντρας μου ειναι νέος στη δουλειά πέφτει ξεζούμισμα.. αντί για 8ωρο κάνει 10+ωρο.. + κατι σεμινάρια μερικές φορες την εβδομάδα το σκ ειναι ψόφιος. που να του πω να τρέχει.. τον λυπαμαι τον άνθρωπο. απο την άλλη εγω εχω πλανταξει τον τελευταίο καιρό στο σπίτι μονη μου ολη μερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας.Όλες καλά;;;

Μούμου δεν είναι σκ μόνο είναι τριήμερο καλέ την δευτέρα είναι του αγίου πνεύματος ή δουλεύετε;

Εμάκι όντως μοιάζουμε...Ακούω όλες να λένε τι ζέστη και εγώ ακόμα σκεπάζομαι το βράδυ με το παπλωματάκι το ψιλό όμως...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν έχουμε κανονίσει κάτι. τωρα που ο αντρας μου ειναι νέος στη δουλειά πέφτει ξεζούμισμα.. αντί για 8ωρο κάνει 10+ωρο.. + κατι σεμινάρια μερικές φορες την εβδομάδα το σκ ειναι ψόφιος. που να του πω να τρέχει.. τον λυπαμαι τον άνθρωπο. απο την άλλη εγω εχω πλανταξει τον τελευταίο καιρό στο σπίτι μονη μου ολη μερα..

ε πανε καμια βολτα... κανε κατι...

εχεις δικαιο κι εσυ αλλα τι να κανει κι ο καημενος?!!!?

υπομονη εμακι μου.... υπομονη..θα ρθει το μπεμπε και μετα θα τρεεεχεις!!!

Καλημέρα σας.Όλες καλά;;;

Μούμου δεν είναι σκ μόνο είναι τριήμερο καλέ την δευτέρα είναι του αγίου πνεύματος ή δουλεύετε;

Εμάκι όντως μοιάζουμε...Ακούω όλες να λένε τι ζέστη και εγώ ακόμα σκεπάζομαι το βράδυ με το παπλωματάκι το ψιλό όμως...

καλημερα ξανθη! τι κανεις?

κοιτα, εγω κανονικα δουλευω..δουλευα...αλλα οχι οτι πνιγομουν και στη δουλεια...χα χα χα

μαλλον δεν θα ρθω Δευτερα...πειραζει?

το βραδυ κι εγω εχω πικε κουβερτουλα..μ'αρεσειιιι

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν πειράζει έχεις το ελεύθερο από μένα χαχαχα.

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που δεν έχω κάτι να κάνω από δουλειές.Περιμένω σε λίγο μια φίλη μου να έρθει για καφέ.Τώρα που έστειλα στο χωριό τον γιο μου κάνω ζωάρα...χαχαχα Αλλά μου λείπει ο σκατούλης μου...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν πειράζει έχεις το ελεύθερο από μένα χαχαχα.

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που δεν έχω κάτι να κάνω από δουλειές.Περιμένω σε λίγο μια φίλη μου να έρθει για καφέ.Τώρα που έστειλα στο χωριό τον γιο μου κάνω ζωάρα...χαχαχα Αλλά μου λείπει ο σκατούλης μου...

μια χαρα σε βρισκω!!!!

:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε πανε καμια βολτα... κανε κατι...

εχεις δικαιο κι εσυ αλλα τι να κανει κι ο καημενος?!!!?

υπομονη εμακι μου.... υπομονη..θα ρθει το μπεμπε και μετα θα τρεεεχεις!!!

κάνω υπομονή δεν με πειράζει μου φτάνει που γυρίζει χαρούμενος απο τη δουλειά γιατι πριν δεν παλευόταν η κατάσταση.. ε που θα παει θα στρώσει το πρόγραμμα σιγα σιγα.

Α! ξέχασα εχω κανονίσει να παω σε παιδικό πάρτι της ανιψιάς μου και εχω να ετοιμάσω και 60 κρέπες για να βοηθήσω την αδελφή μου .. που να τα προλάβει ολα με 3 πιτσιρίκια 4ετων, 2,5ετων και 4 μηνων! (χαμοςςςςς!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν πειράζει έχεις το ελεύθερο από μένα χαχαχα.

Σήμερα είναι η πρώτη μέρα που δεν έχω κάτι να κάνω από δουλειές.Περιμένω σε λίγο μια φίλη μου να έρθει για καφέ.Τώρα που έστειλα στο χωριό τον γιο μου κάνω ζωάρα...χαχαχα Αλλά μου λείπει ο σκατούλης μου...

αααα τελεια!!! αυτα ειναι..!

... εχει αδειάσει το σπίτι ομως ε?

Link to comment
Share on other sites

Εμάκι είχα τόσες δουλειές που δεν πρόλαβα να συνειδητοποιήσω ακόμα ότι λείπει.Έπλυνα κουβέρτες παπλώματα σιδέρωσα και γενικά έκανα πράγματα που με τον μικρό εδώ δεν θα έκανα.Έπλυνα τελικά και όλα τα πράγματα της μικρής, τα σιδέρωσα και τα τακτοποίησα τώρα που θα γυρίσει να μη με δει να κάνω τίποτα να ασχολούμαι μόνο μαζί του.

Το βασικότερο είναι ότι θέλουμε να βάψουμε ακόμα το σαλόνι αλλά θα ξεκινήσουμε αύριο και ελπίζω μέχρι την Δευτέρα να έχω τελειώσει με όλα να κάτσω και λίγο να ηρεμήσω και να ξεκουραστώ.Μετά όταν έρθει έχουμε το πάρτυ του για τα γενέθλια οπότε θα έχουμε δουλειές πάλι.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραααα,

μπηκα να δω τι κάνετε να δω αν εχουμε και νεα από το Μινακι.. τι εγινε με τον γιατρό?

Μουμου δεκτη η προσφορά πετυχες 2 στα 2 τοστ και πορτοκαλαδιτσα τα λατρευει.. φιλακια

Μαρια εφη σας εύχομαι να περασετε τελεια, να γυρίσετε ξεκούραστοι και με γεματες μπαταριες, μην μας ξεχνας όποτε μπορεις να μας λες πως περνας.

Εμακι, Ξανθουλα, Ριτακι, Κισακι, Γιωργιτσα, Μαπακι, Τζουλάκι, Μπουκίτσα, Μαιρουλα (καπου θα συναντηθούμε... λέμε τώρα..) Μαργκοτ και ας μας ξέχασες! σας φιλω ολες, Καλό Σ/κο να περνατε καλά.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια! γεια σου εμακι με την κοιλιτσα σου

μπηκα ισα να πω γεια σας...

εχω θεματα.... διαφορα..σοβαρα...οχι υγειας ευτυχως....

δεν ειμαι στα καλα μου σημερα.... σας φιλω....

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια δεν σας ξεχασα αλλα πνιγομαι και δουλεια και σπιτι πολλες αναγουλες και πονους χαμηλα και ολη την ωρα θελω να κοιμαμαι!!!!

ολα καλα στο γιατρο συμβαδιζει η χοριακη με την ηλικια κυησης στις 24 παλι για καρδουλα!!!!

Εσεις τι μου κανετε?


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπράβο μινακι!!!

πραγματικά χαίρομαι πάρα πολύ

άντε με το καλό να ακούσεις και καρδούλα!

υπομονή με τις αναγούλες είναι για καλό :)

και εμεις καλά είμαστε λιγο η πλάτη και η μέση μου πονάνε. αλλά κατά τα άλλα καλά. σε λίγες μέρες μπαίνω στον 8ο μηνα!! πέρασε ο καιρός...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...