Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ακριδες τρως?!?!?

ποσα εχεις παρει???

χαχχαχαχα ακριδες!!!!?????!χαχαχαχχα!

οχι ρε τρωω κανονικά. οτι ερτωγα και πριν μεινω εγκυος..

κοιτα εχω παρει περιπου 6-7 μεχρι στιγμης.. και ειμαι στον 7ο αρα μηνας και κιλο

Link to comment
Share on other sites

τι τεραστια θα μας τρελανεις?!?!?! μια κοιλια εισαι ολη κι ολη!!!

ζουπεεεερ!!! ζουπεεερ!!!!

γεια σου εμακιιιιιι με την κοιλιτσα σουυουουουου!!!!!

ευχαριστουμε ευχαριστουμε και στα δικα σας ;):)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελα ειπαμε! ολα θα γινουν..ετσι ελεγα και εγω και να τωρα...

εγω παντως περιμενω απο τωρα και τις δικες σου φωτο με κοιλιτσα χχαχαα:tongue::tongue:

να ... να ... μια κοιλιτσα!!

χε χε

μπραβο βρε Εμακι..με το καλο ενα γερο μωρακι!!!

Link to comment
Share on other sites

ξεκουραστηκα αλλα η κοκκινο...ταδε,μ'εχει ταλαιπωρησει απο χθες..και ψιλοσερνουμαι..θα περασει που θα παει....

δουλεια..μμ...δεν θα λεγα οτι πηζω..κι οταν πηζω ειναι χαζοδουλεια...

τα γνωστα που περνανε ολοι σχεδον!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε Εμυ μου....τι τεραστια λες???...εγω βλεπω μισο κιλο ανθρωπο με μια κοιλιτσα!!! :tongue::tongue::tongue:

μια χαρα εισαι.....ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ωραια η κοιλιτσαααααααα :D:D:D

Κισαααααααααααααα Να ζησετε μαρηηηηηηη.....παντα μαζι, ερωτευμενοι και παλαβα οπως ειστε!!!!....να σας ζησει και η Ηλιαννα σας....ωραιο ονομα...αν και προτιμω το Κισοκορηηηηηηηηηηη :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

Μουμου μη σερνεσαι παιδι μου....τς τς τς τς ...παλι θα βαζουμε πλυντηρια???...αυτο το κοριτσι...απαπααπαππαπααααα :tongue::tongue::tongue:

Μπουκιεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν πειραζει που δε μπαινεις συχνα...απλα να μπαινεις οποτε μπορεις....και αι Λαικ Αναστασια....με το καλοοοοοοοο :D

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ το ΜΙΝΑΚΙ οεο????....που σαι????? πως εισαι????...αντε ελαααααααα σε περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χμ περαστικά. παιρνεις τπτ για τον πονο τουλάχιστον?

ναι.. απο δουλειες ολοι μια απο τα ιδια :(..

δεν ειναι τοσο τραγικο...απλα ειναι συνεχομενο και ε, επειδη εχω παρει πονσταν με το τσουβαλι στη ζωη μου, λεω να τα αποφυγω....αφου δεν ειναι τοσο δυνατο

βρε Εμυ μου....τι τεραστια λες???...εγω βλεπω μισο κιλο ανθρωπο με μια κοιλιτσα!!! :tongue::tongue::tongue:

οχι πες πες!! δεν ειμαι τυφλη!

μια χαρα εισαι.....ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ωραια η κοιλιτσαααααααα :D:D:D

Κισαααααααααααααα Να ζησετε μαρηηηηηηη.....παντα μαζι, ερωτευμενοι και παλαβα οπως ειστε!!!!....να σας ζησει και η Ηλιαννα σας....ωραιο ονομα...αν και προτιμω το Κισοκορηηηηηηηηηηη :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

Μουμου μη σερνεσαι παιδι μου....τς τς τς τς ...παλι θα βαζουμε πλυντηρια???...αυτο το κοριτσι...απαπααπαππαπααααα :tongue::tongue::tongue:

χε χε χε.... σουρνομαι σου λεω.... ευτυχως που ειναι καλοκαιρι....και ζεστα τα πατωματα....

Μπουκιεεεεεεεεεεεεεεεεεε δεν πειραζει που δε μπαινεις συχνα...απλα να μπαινεις οποτε μπορεις....και αι Λαικ Αναστασια....με το καλοοοοοοοο :D

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ το ΜΙΝΑΚΙ οεο????....που σαι????? πως εισαι????...αντε ελαααααααα σε περιμενουμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D:D

γεια σου Μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

Link to comment
Share on other sites

μουμου σηκω πρωτα ορθια και μετα με χαιρετας :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: ....αλλα απο την αλλη....οχι κατσε...καλα σουρνεσαι...αν σηκωθεις θα παθω κομπλεξξξ λογω υψους....απορω...πως δεν παθαινεις ιλιγγους :tongue::tongue::tongue:

εμυ μου....δε σε βαραμε....αλλα αν συνεχισεις να λες οτι εισαι τεραστια στη φωτο....να εισαι σιγουρη πως 2 απαλα χαστουκακια θα πεσουν :tongue::tongue:

κοριτσακια ....καλο απογευμααα.....εχω μπολικη δουλεια

φιλια στα μουτρα σας


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...