Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Καλημεραααααα Εμιιιι Μουμουυυυυυ και λοιπες συμφορουμιτισες,

τα παρατησα ολα για να σας πετυχω για λιγο μεσα.

Τι κανετε κοριτσακια μου, μου εχουν λειψει οι ανεπαναληπτες συζητησεις μας


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλως την συνταξιουχα!!! χε χε !! τι κανεις? ο κωνσταντινουλης???

Εμακι...σιγουρα θα εχει και ζηλιτσες...αλλα ειναι ολα φυσιολογικα.οσο πιο χαλαρα το περασεις εσυ..τοσο κι εκεινος!!

Link to comment
Share on other sites

καλως την συνταξιουχα!!! χε χε !! τι κανεις? ο κωνσταντινουλης???

Εμακι...σιγουρα θα εχει και ζηλιτσες...αλλα ειναι ολα φυσιολογικα.οσο πιο χαλαρα το περασεις εσυ..τοσο κι εκεινος!!

Καλως σας βρηκα, μια χαρα ειμαστε, ο Κων/λης δε εχει ξεσαλλωσει, από την ημερα που βγηκα στην συνταξη :tongue: :tongue: :tongue: ειχα ενα σωρο εξωτερικες εργασιες οποτε τις περισσοτερες ημερες ειμαστε εξω, πλεον ξυπναει το πρωι λεγοντας Καλημερα που θα παμε σήμερα?!

Εσυ τι κάνεις?


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλως σας βρηκα, μια χαρα ειμαστε, ο Κων/λης δε εχει ξεσαλλωσει, από την ημερα που βγηκα στην συνταξη :tongue: :tongue: :tongue: ειχα ενα σωρο εξωτερικες εργασιες οποτε τις περισσοτερες ημερες ειμαστε εξω, πλεον ξυπναει το πρωι λεγοντας Καλημερα που θα παμε σήμερα?!

Εσυ τι κάνεις?

ΘΕΙΚΟ...να ρχομαι κι εγω μαζι μου? θα φερνω τοστ και πορτοκαλαδα για ολους!! μονο τη βολτα θελω...παρακαλω?!?!?!

καλα ειμαι ... τιποτα το ιδιαιτερο...

Link to comment
Share on other sites

Hello girls :-)

Τί μου κάνετε? Εμείς είμαστε καλά!!!Τελικά δεν είχα πρόβλημα με το σίδηρο και κανείς δεν μπορεί να καταλάβει γιατί δεν είχα αρκετό γάλα. Για την ώρα της δίνουμε και λίγο ξένο γαλατάκι γιατί δεν μπορούσαμε να περιμένουμε άλλο, σε ένα μήνα είχε πάρει μόνο 400γρ το μπεμπίνι μου. Αν φτάσει τα 4 κιλά μου είπε η παιδίατρος να αρχίσω να μειώνω το ξένο και να γυρίσουμε σταδιακά στον αποκλειστικό θηλασμό...θα δούμε πώς θα πάει, πάνω από όλα να είναι καλά το κοριτσάκι μου!!

Εμάκι όντως ετοιμάσου να σας χορέψει στο ταψί η κόρη! Είναι τσαχπίνες οι γυναίκες, κι εμάς τα ίδια μας κάνει!

Τόνια μια χαρά περνάει ο μικρός με τις βόλτες ε??? Τον καλομαθαίνεις και καλά κάνεις!Σε όλα τα παιδάκια αξίζουν τα πάντα!!!!!

Μουμάκι υπομονή!!!!Καλέ πέτα τα χαρτιά, δεν θα το πούμε σε κανέναν,χιχιχι!

Ξανθούλα μου πώς πάει η κοιλίτσα? Βάλε κι εσύ καμιά φωτογραφία να σε χαρούμε!

Μινάκι περιμένουμε νέα από τον γιατρό!!!

Μαριαεφάκι, Ριτάκι, Μπουκίτσα, Κισάκι, Μαράκι όλες καλά?????

Φιλιά πολλά!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φιλεναδες!

Τζουλακι μου 400 γρ σε ενα μηνα για μωρο που θηλαζει αποκλειστικα ειναι μια χαρα! απλα θελει συνεχεια στο στηθος(προσφορα και ζητηση αλλωστε ειναι μονο) να τρως καλα εσυ να πινει πολλα υγρα και θα δεις που κοψεις κ το συμπληρωμα!στο λεω εγω που περιπου 2 μηνες ημουν με το βυζι (σορρι κιολας) εξω συνεχεια!!!

Τονια ο γιος σου κορυφαιος!!

Εγκυμονουσες μας την παλευετε με την ζεστη??

μουμου Μαρακι μου ποτε θα παρετε αδεια??κανονιστε πολυ σεχ εκει για να γυρισετε με κιντερακι!!

εμεις αυριο φευγουμε ναι !!!! και επιστροφη αγνωστο καπου πριν ανοιξουν τα σχολεια και σιγουρα πριν τις 9/9 γιατι 12 παω για δουλεια....:( αλλα δεν πειραζει γιατι το προγραμμα των διακοπων ειναι μακρυ!

σας φιλω γλυκα!

μολις θα βρισκω ιντερνετ θα μπαινω! ε εχουμε κ γεννητουρια σε λιγο καιρο!!

Link to comment
Share on other sites

Γιούλη μην αγχώνεσαι. όπως τα λεει η μαριαεφη ειναι με κάλυψε απολυτα..

μπραβο βρε μαρακι διακοπούλες και με διάρκεια!!μια χαρα σας βρίσκω!! να τα περάσετε ΤΕΛΕΙΑ! να κάνετε και καμια βουτιά για εμάς γιατί δεν μας βλέπω. αν και προς το παρόν με τη ζέστη τα πάω πολύ καλά. έτσι και αλλιώς επειδή ειμαι λιγο ...χμ.. μάλλον ΠΟΛΥ κρυουλιάρα παντα προτιμούσα τη ζέστη απο το κρυο. ε αμα πιάσουμε τους 40 ισως αρχισω να ζορίζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Για την ζέστη μια από τα ίδια με την προλαλλήσασα.Ακόμα δεν έχω καταλάβει τίποτα ίσα ίσα το ευχαριστιέμαι.

Τζούλι μου θα βγάλω μια να με δείτε και εμένα με κοιλούμπα...

Μαράκι καλά να περάσετε στις διακοπές μας και αν μπορέσεις πες και ένα γεια...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας φιλεναδες!

μουμου Μαρακι μου ποτε θα παρετε αδεια??κανονιστε πολυ σεχ εκει για να γυρισετε με κιντερακι!!

εγω και στις 2 αδειες, μια τελος ιουνιου μια τελος αυγουστου, θα εγω την κοκκινοπουτανιτσα μαζι! ειπατε κατι???? α......:(:(:(:(:(

εμεις αυριο φευγουμε ναι !!!! και επιστροφη αγνωστο καπου πριν ανοιξουν τα σχολεια και σιγουρα πριν τις 9/9 γιατι 12 παω για δουλεια....:( αλλα δεν πειραζει γιατι το προγραμμα των διακοπων ειναι μακρυ!

τι ζωη κι αυτη....!!!! :cool::cool::cool::cool::cool:

καλα να περασετεεεεεε!!!

σας φιλω γλυκα!

μολις θα βρισκω ιντερνετ θα μπαινω! ε εχουμε κ γεννητουρια σε λιγο καιρο!!

καλημέρα! παρασκευή σήμερα, άντε να ξεκουραστούμε!...

να ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΎΜΕ Ε?? ακούτε ΜΕΡΙΚΕΣ??

εγω ακουω.... ακουωωωωω.....

Hello girls :-)

Τί μου κάνετε? Εμείς είμαστε καλά!!!Τελικά δεν είχα πρόβλημα με το σίδηρο και κανείς δεν μπορεί να καταλάβει γιατί δεν είχα αρκετό γάλα. Για την ώρα της δίνουμε και λίγο ξένο γαλατάκι γιατί δεν μπορούσαμε να περιμένουμε άλλο, σε ένα μήνα είχε πάρει μόνο 400γρ το μπεμπίνι μου. Αν φτάσει τα 4 κιλά μου είπε η παιδίατρος να αρχίσω να μειώνω το ξένο και να γυρίσουμε σταδιακά στον αποκλειστικό θηλασμό...θα δούμε πώς θα πάει, πάνω από όλα να είναι καλά το κοριτσάκι μου!!

Εμάκι όντως ετοιμάσου να σας χορέψει στο ταψί η κόρη! Είναι τσαχπίνες οι γυναίκες, κι εμάς τα ίδια μας κάνει!

Τόνια μια χαρά περνάει ο μικρός με τις βόλτες ε??? Τον καλομαθαίνεις και καλά κάνεις!Σε όλα τα παιδάκια αξίζουν τα πάντα!!!!!

Μουμάκι υπομονή!!!!Καλέ πέτα τα χαρτιά, δεν θα το πούμε σε κανέναν,χιχιχι!

Ξανθούλα μου πώς πάει η κοιλίτσα? Βάλε κι εσύ καμιά φωτογραφία να σε χαρούμε!

Μινάκι περιμένουμε νέα από τον γιατρό!!!

Μαριαεφάκι, Ριτάκι, Μπουκίτσα, Κισάκι, Μαράκι όλες καλά?????

Φιλιά πολλά!

μπραβο τζουλακι...ηρεμια,οπως λεει και η Μαριαεφι..λιγο λιγο και ολα θα γινουν... θελει υπομονη το βζ!! χε χε χε

Καλημερα λοιπον φιλεναδες, παρασκευη σημερα...και .... παει και αυτη η εβδομαδα..παει και η κοκκινοπουτανιτσα....

περιμενω το Μινακι να μας πει τα νεα του....

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μουμου! μπραβο καλό κορίτσι ετσι να ακους! παει και η κοκκινο*****!! χαχαχα αντε να ηρεμησεις. κανα πλάνο για σκ εχεις?

α βεβαια! περιμενουμε νεα απο μινάκι! ΜΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εμακι με την κοιλιτσα σου....

ακουω εμακι και ανυπομονω για λιγες διακοπες....

παει κι αυτη..αντε να ξεκουμπιστει...

σκ..λεμε για κανα μπανιο αλλα απ'οτι ειδα δινει βροχες την κυριακη... βασικα οχι κατι το ιδιαιτερο, το προηγουμενο ημαστε στο τρεξιμο οποτε θελω να ξεκουραστω λιγακι..να ηρεμησουμε....

εσεις?!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...