Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Κοριτσακια μου γεια σας τι κανετε????

Εγω αυτο το καιρο θα ειδα ολα ειμουνα στην πριζα κυριολεκτικα ....

Αρρωστισε η μικρη με πυρετους ,μολις περασε αρρωστησε ο αντρας μου , μετα ξαφνικα αρρωστησε σοβαρ με την καρδια της η γιαγια και τελικα την χασαμε δυστηχως(τη μαμα της μαμας μου ) και μεσα σε ολα αυτα ετρεχα και την βαφτιση της μικρης ! Ελεος ειπα ελεος ειμουνα 1 μηνα στην πριζα κοντευα να σκασω απο ολα αυτα εχασα 4 κιλα ειμουνα αυπνη αγχωμενη στεναχωριμενη σας λεω τα ειδα ολα ....

για αυτο χαθηκα, φιλακια πολλα σε ολες !


image.php?type=sigpic&userid=21459&dateline=1327670570

zpMsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κοριτσιααα,

Μουμουκο ελπίζω να ξεπεραστουν γρήγορα οτι και αν ειναι.. αν χρειαστεις οτιδηποτε εδω ειμαι!!!

Καλέ Γιωργιτσα μου ολα μαζεμένα? συλληπητήρια για την γιαγια σου να ειστε γεροί να την θυμάστε και ο αντρουλης και ο κορουλα σου να ειναι πάντα καλά. Ποτε με το καλό βαφτίζεις την μικρή?

Εμακι 8ος??!! πωπω περασε ο καιρος φιλια πολλα και στον μικρουλη σου.

Φιλακια σε ολες τις υπόλοιπες.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσιααα,

Μουμουκο ελπίζω να ξεπεραστουν γρήγορα οτι και αν ειναι.. αν χρειαστεις οτιδηποτε εδω ειμαι!!! ευχαριστω τονινο!! ευχαριστωωω!!!!

Κοριτσακια μου γεια σας τι κανετε????

Εγω αυτο το καιρο θα ειδα ολα ειμουνα στην πριζα κυριολεκτικα ....

Αρρωστισε η μικρη με πυρετους ,μολις περασε αρρωστησε ο αντρας μου , μετα ξαφνικα αρρωστησε σοβαρ με την καρδια της η γιαγια και τελικα την χασαμε δυστηχως(τη μαμα της μαμας μου ) και μεσα σε ολα αυτα ετρεχα και την βαφτιση της μικρης ! Ελεος ειπα ελεος ειμουνα 1 μηνα στην πριζα κοντευα να σκασω απο ολα αυτα εχασα 4 κιλα ειμουνα αυπνη αγχωμενη στεναχωριμενη σας λεω τα ειδα ολα ....

για αυτο χαθηκα, φιλακια πολλα σε ολες !

συλληπητηρια Γιωργια! και περαστικα στην οικογενεια!

ειδες καμια φορα πως ερχονται ολα μαζεμενα???

σκτ!

μουμου ελπίζω να μην είναι κάτι πολύ σοβαρό και να ξεπεραστεί γρήγορα.

πολλά φιλιά

γεια σου εμακι με την 8μηνη κοιλιτσα σου...

μαλλον μεχει πιασει η εκλειψη?η πανσεληνος?ασχημα ομως δεν σας λεω τιποτα

κρατιεμαι με νυχια και με δοντια.

στομα κλειστο...ψυχολογια χαλια..

αφηστε....

εχω κατι νευρα..... δεν μαζευονται με τιποτα....

καλημερα!

Link to comment
Share on other sites

Ναστε καλα κοριτσακια μου !!

Την μικρη την βαφτισαμε πριν 2 βδομαδες την ονομασα Ανδριανα το ονομα της μαμας μου !!!! Ευτηχως ολα πηγαν καλα στην βαφτιση τουλαχιστον κατα τα αλλα δοξα τον Θεο τι αλλο να πουμε !!!!!

Φιλακια


image.php?type=sigpic&userid=21459&dateline=1327670570

zpMsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω ειχα πολλους πονους περιοδου.. πονουσα, πονουσα περιοδος ομως δεν ερχοταν.. και ετσι εκανα το τεστ και βγηκε θετικο.. κανενα ομως αλλο συμπτωμα δεν ειχα.. ουτε εμετους ουτε τιποτα.. απλα πονους στη μεση και χαμηλα στην κοιλια οι οποιοι εξακολουθουν και υφιστανται ακομα και σημερα που ειμαι στην 20 εβδομαδα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

kalησ[ερα κλ\κουκλες!μινακι τελεια νεα με το καλο να ακουσετε καρδουλα,γεωργιτσα συλληπητηρια για τη γιαγια...να προσεχει ςτη μικρηηηηηηηη!δοντακι βγαλατε?εμεις εχουμε 2!μουμου ....οποτε θες μιλας κουραγιο κουκλα!εμακι και συμπεθερα; σδας φιλω...πλησιαζετε ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααα,

μαλλον μεχει πιασει η εκλειψη?η πανσεληνος?ασχημα ομως δεν σας λεω τιποτα

κρατιεμαι με νυχια και με δοντια.

στομα κλειστο...ψυχολογια χαλια..

αφηστε....

εχω κατι νευρα..... δεν μαζευονται με τιποτα....

καλημερα!

Μουμου δεξου την πρόταση της Ξανθούλας, πεστα να ξεθυμάνεις, ίσως να μην μπορουμε να σου δώσουμε λύση αλλά σίγουρα βοηθά να τα βγάλεις από το συστημά σου.

Ελπίζω αύριο να ειναι μια καλυτερη ημέρα.

Ναστε καλα κοριτσακια μου !!

Την μικρη την βαφτισαμε πριν 2 βδομαδες την ονομασα Ανδριανα το ονομα της μαμας μου !!!! Ευτηχως ολα πηγαν καλα στην βαφτιση τουλαχιστον κατα τα αλλα δοξα τον Θεο τι αλλο να πουμε !!!!!

Φιλακια

Γιωργίτσα να σας ζήσει η νεοφώτιστη. Να εινα πάντα γερή και ευτυχισμένη, πολύ όμορφο όνομα το Ανδριανα.

Κισακι, Εμακι, και λοιπα κοριτσια μου φιλια πολλά.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα! παρασκευη σημερα, τι κανετε?

Εμακι? Τονινο? Μινακι? Μαρακι? Γεωργια? και ολα τα κοριτσια?

εγω ηρεμα.... καταλαγιασε η φουρτουνα... προς το παρον...

ειναι σκ..θελω να παω για μπανιο..δεν εχω κανει κανενα. να ξεφυγω απο την καθημερινοτητα.

τι κανετε κοριτσια μου?

κανα νεο?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα! ΝΑΙ!!!!!!! ειναι ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ!!!!!!

όλες οι φουρτούνες περνανε Μουμούκα, αλλες κρατανε λίγο άλλες περισσότερο.Το βασικο είναι να υπάρχει υγεία.

Ηταν δύσκολη εβδομάδα αλλά οκ περασε.

Κατα τα άλλα... χθές το βράδυ έμαθα οτι είναι έγκυος μια καλή μου φίλη και έκλεγα μαζι της από χαρά:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Ξανθούλα, καλά είμαι, το μόνο που έχω, λόγω των πολιτικοοικονομικών εξελίξεων, είναι ανασφάλεια, αγχος και περιέργια για το που θα βγεί όλο αυτό, όπως λίγο πολύ όλοι...

κατα τα άλλα καλα περιμένω να την άλλη εβδομάδα που θα πάω 3 μέρες στο χωριό μου να χαλαρωσω, να αράξω δίπλα στο ποτάμι , αμα κατσει να κανω και καμια βουτια, αν και κρυο.

Εσύ πως πας; λίγο σου έμεινε, σε λίγο θα έχεις και το δευτερο μπουμπούκι σου αγκαλιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...