Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Άρα πιστεύεις ότι δεν θα υπάρξει θέμα με την σκόνη. Ούτε ότι εχτές έσκασε με το τέστ και έκλαιγε. Πρώτη φορά που σε εμβρυομεταφορα είχε 3 μέρες υπερβολικούς πόνους στην μέση ούτε να κάτσει ούτε να σηκωθεί και λέω μπασ και εγινε το θαύμα μας.Ναι το ξέρω με το άγχος έχεις δίκιο είναι για το μόνο θέμα που έχω άγχος λογικό όταν σου λένε οι γενετιστές ότι άμα κάνεις παιδί μέχρι τα 34 γιατί μετά είναι παθολογικό το σπέρμα τώρα είμαι 29 έχεις δίκιο συμφωνώ. Ελπίζω το τέστ να είναι λάθος και να δούμε την Κυριακή μια θετική χοριακη. Σε όλες σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μου αλήθεια 

      ο χρόνος είναι εναντίον μας αλλά υπάρχει χρόνος. και αν θέλετε να γίνετε γονείς, με κάποιο τρόπο θα τα καταφερετε! ευχομαι να μην ταλαιπωρηθείτε πολύ ακόμα και να γίνει σύντομα!

      μωρέ από άγχος άλλο τίποτα...όλοι μας έχουμε αναπόφευκτα!!! αλλά επειδή είναι πολύ δύσκολες αυτές οι διαδικασίες, βαθιά ανάσα και προχωράμε. κλάψτε, πάρτε το χρόνο σας και ανασυγκροτηθείτε!

      ας πουν και οι υπόλοιποι που έοχυν εμπειρία με τεστ και βάστοκύστες. εγω μέχρι τώρα πήγαινα μόνο για χοριακή.

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

μουμου σηκω πρωτα ορθια και μετα με χαιρετας :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: ....αλλα απο την αλλη....οχι κατσε...καλα σουρνεσαι...αν σηκωθεις θα παθω κομπλεξξξ λογω υψους....απορω...πως δεν παθαινεις ιλιγγους :tongue::tongue::tongue:

χα χα χ χα χα χα χα χα χα χα χ χα χα χα χα χα

εμυ μου....δε σε βαραμε....αλλα αν συνεχισεις να λες οτι εισαι τεραστια στη φωτο....να εισαι σιγουρη πως 2 απαλα χαστουκακια θα πεσουν :tongue::tongue:

ε ναι, δυο η μαρια και 2 εγω..δεν ειναι τιποτα... (κι εχω και βαρυ χερι..σκεψου οτι κατεβαινει απο ψηλα... )

κοριτσακια ....καλο απογευμααα.....εχω μπολικη δουλεια

φιλια στα μουτρα σας

φιλια κι απο μενα..γελαω ακομα...

παω πελατακους...

καλη συνεχεια

γεια σου εμακι με την κοιλιτσα σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλά, το χερι της μαριας δεν το φοβαμα..ι αν εγω ειμαι μισο κιλο άνθρωπος, η μαρια ειναι το πολύ 1/4... αλλά της μουμους που ερχεται και απο ψηλά χμμμ αστο καλυτερα..χχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

χελοουουουου,

η συνταξιουχα σας χαιρετα.... πλακα πλακα μου το κολλησατε το παρατσουκλι!!!

Μπουκιτσααα μια χαρα την βρισκω την μπουμπου και το Αναστασία πρώτο!! με το καλοοοο

Εμάκιιιι εισαι ωραια εγκυουλα ρε κοριτσι φτου φτου!!!..

Ριτακι, Μουμου κουραγιο με την δουλεια.. για το μαπακι δεν λεω τίποτε.. την βρισκεις εσυ με το τρεξιμο και την πολυ δουλεια :tongue: :tongue:

Ρε κοριτσια κρατατε το λιγο παραπανω να σας προλαβαίνω και εγω.... σνιφ!!!

Φιλια σε ολες


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερααααα!!!

Εμακι με την κοιλιτσα σου τι κανεις? ολα καλα?

Τονινο Συνταξιουχοοοοο!!!! εγω την ωρα που ερχεσαι εχω σχολασειιιιι!!!

Το Μινακι που ειναι ρε παιδια?

Μαρακιιιιι....!

Μαιρουλα, Τζουλακι, Μαρια εφη...που ειστε καλεε?? Ξανθη?

αλλη μια μερα εργασια.... εχω ενα γραφειο γεματο χαρτια..αμα τα πεταξω οπως ειναι,πειραζει??? ναι ε??

ουφ....

καλημερα φιλεναδες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλά ειμαστε σήμερα αν και τα βράδια μας δεν ειναι πολύ ευκολα..

πονάει μεση και πλάτη. και επίσης η μπέμπα θυμάται να κάνει ολα τα ακροβατικά της όταν εγω θελω να κοιμηθώ χαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...