Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew είπε:

      Χριστος Ανεστη! Και εγώ λαχανιαζω πολύ εύκολα. Εγώ έχω επαναληπτική χοριακης την Τετάρτη...αν πάνε όλα καλά λογικά θα μου πούνε να κλείσω για τον πρώτο υπέρηχο.

      Δυστυχώς δε γνωρίζω καθόλου πόσο ρίσκο είναι. Οι κοπέλες που έχουν προχωρημένη εγκυμοσύνη ή έχουν ήδη παιδάκι μπορούν να βοηθήσουν...Έχεις αποφασίσει να φύγεις ε? 

      Πως είσαι?? Ελπίζω να μην ξαναειχες το ίδιο...

      μια στο τόσο με πιάνει! δεν είναι συχνό! ήμουν ανάμεσα στην πίεση και το σάκχαρο! εσυ,;

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια ομορφα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να ειστε οοοοοοοοοοολες καλα!

εμεις βαφτισαμε εχτες το λουκουμακι ολα μια χαρα και τον ονομασαμε κωνσταντινο! αυριο ξεκιναω διακοπες χεχε πορο μεχρι τον 15αυγουστο και μετα βλεπουμε!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να περασετε σουπερ και οι ετοιμογενες με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μουμου και μαρακι βουρ τωρα στισ διακοπες και ευχομαι οταν επιστρεψουμε να μας εχετε ευχαριστα νεα!!!!!!!!!

τονια που εισαι ωρεεεεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????????????????

φιλακια κοριτσαρες και καλο καλοκαιρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερααααα! τι κανετε?

Μαιρουλα να σας ζησει ο μικρουλης! να ειναι γερος και δυνατος!!! πηγε 11 μηνων?!?!?!?! πω πω πω?!?!?!?!?

τι κανουν τα κοριτσια? Ξανθουλα? Εμακι?ετοιμες? Κισακι? Μινακι? Ριτακι???

Το Τζουλακι? Η συνταξιουχα?

Μαρακι ετοιμαζεσαι!??!!?!???

Link to comment
Share on other sites

Μαιρούλα να σας ζήσει ο νεοφώτιστος.Να περάσετε τέλεια στις διακοπές σας να γεμίσετε μπαταρίες και να ξεκουραστείτε...

Μούμου καλημέρα...Εγώ ακόμα εδώ...

κι εγω...και θα ειμαι για πολυ ακομα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας ζησει μαιρουλοα!καλοφωτιστο να ειναι!!!καλημερα κουκλιτσες!!!!!νυσταζω,το νεο ωραριο της μικρης ειναι να σηκωνεται 06,30!μεχρι τις 7+ ξανακοιμαται βεβαιαο αλλα εγω πρεπει να ετοιμαστω καινα συμμαζεψω!σημερα νυσταζω αρκετα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, το Μινακι ειναι στο νοσοκομειο απο χθες το βραδυ με αποκολληση!!!!

της ειπε η γιατρος,ξαπλα,ουτε για νερο δεν θα σηκωνεται!!!

Ας ελπισουμε να πανε ολα καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

αντε παλιιιιιιιιιιιιι...μακαρι ολα καλα να πανε να της πεις τις ευχες μας για γρηγορη αναρρωση και ναμην το κουνησει ρουπι!ευχομαι ολα καλα!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααααα !!!

Μαιρουλα μου να σας ζησει ο Κωνσταντινος σας και ο μαθηταρας μου...μην ξεχνιομαστε ετσι??? :tongue::tongue::tongue::D:D:D :D:D:D...παντα γερος κ ευτυχισμενος!!!

Καλα να περασετε στις διακοπεςςςς....δωστου ενα τεραστιο φιλι κ κανα ζουληγμα απο τη θεια μπαπ ΟΚ???...:D:D:D

ΕΥχομαι να πανε ολα καλα για το Μινακι μας....ΜΙΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ....ολη η θετικη ενεργεια πανω σου τη στελνουμε :D:D:D

ρε συ Κισα ειμαι μεγαλη ΓΑΙΔΑΡΑ !!!...να χαιρεστε την Ηλιαννα σας!!! Παντα γερη κ ευτυχισμενη :D:D:D

οι υπολοιπες πως ειστε???...οι εγκυμονουσες μας????

ΜΟΥΜΟΥΥΥΥΥΥΥ...γουερ αρ γιου σουιτχαρτ????

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΑ????....πουσαι??...πλατσουριζεις στις πλαζ??? :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα καοριτσαρεσ ομορφες μολισ κοιμηθηκε ο γλυκασ εγω εχω ετοιμαστει και μενει μονο να μπανιαριστω το βραδακυ φευγουμε ολα οκ ρε κοσααααααααααα τωρα το πηρα χαμπαρι!!!!!!!!!!! χεχεχε σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη και να πανε ολα τελεια ! γρηγορα ε? μπραβο χαρασ το κουραγιο σου! εγω ουτε που το σκεφτομαι ακομα! σε κανα δυο χρονια!!!!!!!!!

ευχαριστω πολυ για τις ευχεσ σας! ανταποδιδω!

τι εγινε ρε γαμω με το μινακι ευχομαι να πανε ολα καλα!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΠΟυ σαι εσυ καλεεεεεεεε????

μαυρη πετρα εριξες....:tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

πως πηγαν τα βαφτησια??..εκλαψε ο μικρος?????

ΠΕΣΤΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!...αιιι μαρηηη μας ελλειψες ;););)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠΟυ σαι εσυ καλεεεεεεεε????

μαυρη πετρα εριξες....:tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

πως πηγαν τα βαφτησια??..εκλαψε ο μικρος?????

ΠΕΣΤΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!...αιιι μαρηηη μας ελλειψες ;););)

χαχαχαχα γυρναω με τον γλυκα μου ουτε που μπαινω

εκλαψε αρκετα το πουλακι μου! αλλα ειχε ζεστη τα πηρε με τον παπα την ωρα που διαβαζε η νονα το πιστευω εσκισε την σελιδα αστα πολυ γελιο! αλλα μετα μια χαρα στηνοταν το ψωνιο μου στον φοτογραφο και εβγαζε φωτογραφιες ολο ναζι χεχεχε τωρα ειναι σαν λαδωμενο ποντικακι γιατι μου ειπε ο παπας να τον κανω μπανιο σε 7 μερεσ αλλα ρωτησα τον παπα στον πορο και μου ειπε τρεισ εγω αυριο παντοσ θα τον παω θαλασσα και οκ! εσυ πως πας αγαπη?


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα γυρναω με τον γλυκα μου ουτε που μπαινω

εκλαψε αρκετα το πουλακι μου! αλλα ειχε ζεστη τα πηρε με τον παπα την ωρα που διαβαζε η νονα το πιστευω εσκισε την σελιδα αστα πολυ γελιο! αλλα μετα μια χαρα στηνοταν το ψωνιο μου στον φοτογραφο και εβγαζε φωτογραφιες ολο ναζι χεχεχε τωρα ειναι σαν λαδωμενο ποντικακι γιατι μου ειπε ο παπας να τον κανω μπανιο σε 7 μερεσ αλλα ρωτησα τον παπα στον πορο και μου ειπε τρεισ εγω αυριο παντοσ θα τον παω θαλασσα και οκ! εσυ πως πας αγαπη?

καλα κανεις....βολταρε τωρα που μπορεις :D:D:D...αλλα ΚΙΟΥρια μου υπαρχουμε κ εμεις εδωωωω....:tongue::tongue::tongue:

χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχα....ελα ρεεεεεεεεεεεεε βρε τον ατακτο?!!!!:tongue::tongue::tongue:

7 μερες λαδωμενο μεσα στη ζεστη το παιδι???....αχ δεν τα ξερω εγω αυτα...ποσες μερες κτλ....αφου ομως ειπε ο αλλος πατερ στις 3...βουτα τον !!!

καλα κοριτσακι μου...στην προσπαθεια...περιμενω την Παρασκευη που φευγουμε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να παμε για ξεκουραση !!!

ειδες τα κοριτσια μας???....η Κισα παει κ για το 2ο μπεμπε στα καπακια :D:D:D

το Τζουλακι γεννησε....η Εμυ μας , η Ξανθη, το Ριτακι και το Μινακι ...ΕΓΚΥΕΣ!!!!!....η λιστα του καφε μας γεμισε μωραααααααααααααα :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...