Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

πρωτοτυπο γλυκο βαπτισης????


Recommended Posts

κοριτσια μου να σας ρωτησω? ποσες μερες μπορουμε πριν να κανουμε τα μπισκοτα? και τα διατηρουμε στο ψυγειο ετσι? τη ζαχαροπαστα την κανουμε με νερο και ζαχαρη αχνη και προσθετουμε χρωμα?

Εγώ τα έκανα 4 μερες πριν και το μαγικό γλάσο την παραμονή.Το κόλλησα μαλιστα μόνο με ζαχαρόνερο , τα έβαλα σε ζελοφαν με κορδελίτσα και ετοιμα.Τα μπισκότα με μαγικό γλάσο μπαίνουν και ψυγείο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια μου να σας ρωτησω? ποσες μερες μπορουμε πριν να κανουμε τα μπισκοτα? και τα διατηρουμε στο ψυγειο ετσι? τη ζαχαροπαστα την κανουμε με νερο και ζαχαρη αχνη και προσθετουμε χρωμα?

Egv τα εκανα με ζαχαροπαστα, η συνταγη ειναι απο το http://www.sintagespareas.gr/sintages/zaxaropasta.html

Ta μπισκοτα τα εκανα 3 μερες πριν, τη ζαχαροπαστα την κολλησα 2 μερες πριν. Καλυτερα οχι τα μπισκοτα στο ψυγειο, δεν χαλανε εξω, αν τα κλεισεις σε κουτι αεροστεγως.


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Egv τα εκανα με ζαχαροπαστα, η συνταγη ειναι απο το http://www.sintagespareas.gr/sintages/zaxaropasta.html

Ta μπισκοτα τα εκανα 3 μερες πριν, τη ζαχαροπαστα την κολλησα 2 μερες πριν. Καλυτερα οχι τα μπισκοτα στο ψυγειο, δεν χαλανε εξω, αν τα κλεισεις σε κουτι αεροστεγως.

συγγνωμη, απλά εννοούσα ότι το μαγικό γλάσο μπαίνει και στο ψυγείο σε αντίθεση με τη ζαχαρόπαστα από ότι ξέρω

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Εμείς στην βάπτιση του μικρού πέρυσι είχαμε υδραίικα αμυγδαλωτά κ ξετρελάθηκαν όλοι...δεν έμεινα τίποτα κ είχα πάρει κ τα 2πλάσια...


Καθένας έχει τρεις χαρακτήρες:αυτόν που δείχνει,αυτόν που έχει κι αυτόν που νομίζει ότι έχει

feQKp2.png

4okhp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 5 εβδομάδες μετά...

κορίτσια εγώ έκανα cupcakes

που τα έφτοιαξα μόνη μου.

την ίδια συζήτηση είχα και στο άλλο πάρεντς και μια κοπέλα έκανε λουκουμάδες και τις βγήκαν πολύ οικονομικά...

μια άλλη κοπέλα έκανε βαζάκια με μέλι..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Εμείς στην βάπτιση του μικρού πέρυσι είχαμε υδραίικα αμυγδαλωτά κ ξετρελάθηκαν όλοι...δεν έμεινα τίποτα κ είχα πάρει κ τα 2πλάσια...

μακρά το πιο πρακτικό γλυκό γιατί δεν λερώνει και αρέσει σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα.Ενα έχω να σας πω, ξετρελάθηκαν όλοι με τους λουκουμάδες και φυσικά την παράσταση έκλεψε το νεράκι με την κορδέλα.Τα μπισκότα -πατούσα έγιναν ανάρπαστα από τα μωρά όπως επίσης και τα κεκάκια.Δεν ξερω πως να βάλω φωτό για να τα δείτε...

τους λουκουμαδες πως ακριβως τους προσφερατε?μεσα σε κουτακια ατομικα?


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...