Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

Συνδυασμος ονοματων!


potoulis

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπερα και απο μενα! Σε λιγο καιρο εχω τη βαπτιση της μικρουλας μου! Σκοπευω να τη βαφτισω Μαρια-Βιργινία.. Σας ερχεται στο μυαλο καποιο χαιδευτικο που να τα συνδυαζει και τα δυο;

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Fly4 είπε:

Καλησπερα και απο μενα! Σε λιγο καιρο εχω τη βαπτιση της μικρουλας μου! Σκοπευω να τη βαφτισω Μαρια-Βιργινία.. Σας ερχεται στο μυαλο καποιο χαιδευτικο που να τα συνδυαζει και τα δυο;

Καλησπέρα.  Να σου ζήσει η μικρή σου. Θα σου αρέσει κάτι σε Μαργινία ή Μαρβίνα? 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ!! Η αληθεια ειναι πως τα εχω σκεφτει αυτα αλλα δε μου αρεσουν πολυ.. Το Μάγια πως σας φαινεται; ξερω πως δεν ακουγεται το Βιργινία παρολαυτα εχει καποια γραμματα απο αυτο.. 

11 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Καλησπέρα.  Να σου ζήσει η μικρή σου. Θα σου αρέσει κάτι σε Μαργινία ή Μαρβίνα? 

Ευχαριστω πολυ!! Η αληθεια ειναι πως τα εχω σκεφτει αυτα αλλα δε μου αρεσουν πολυ.. Το Μάγια πως σας φαινεται; ξερω πως δεν ακουγεται το Βιργινία παρολαυτα εχει καποια γραμματα απο αυτο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 27 λεπτά , Fly4 είπε:

Ευχαριστω πολυ!! Η αληθεια ειναι πως τα εχω σκεφτει αυτα αλλα δε μου αρεσουν πολυ.. Το Μάγια πως σας φαινεται; ξερω πως δεν ακουγεται το Βιργινία παρολαυτα εχει καποια γραμματα απο αυτο.. 

Ευχαριστω πολυ!! Η αληθεια ειναι πως τα εχω σκεφτει αυτα αλλα δε μου αρεσουν πολυ.. Το Μάγια πως σας φαινεται; ξερω πως δεν ακουγεται το Βιργινία παρολαυτα εχει καποια γραμματα απο αυτο..

Όντως δεν ακούγεται πολύ αλλά είναι πολύ χαριτωμένο και ταιριάζει σε μικρό κοριτσάκι.  Έχετε κλείσει ημερομηνία? ? Σε ρωτάω γιατί κι εμείς σκεφτόμαστε για τέλος Απρίλη αλλά δεν έχουμε κλείσει ακόμα 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Τονι@ είπε:

Όντως δεν ακούγεται πολύ αλλά είναι πολύ χαριτωμένο και ταιριάζει σε μικρό κοριτσάκι.  Έχετε κλείσει ημερομηνία? ? Σε ρωτάω γιατί κι εμείς σκεφτόμαστε για τέλος Απρίλη αλλά δεν έχουμε κλείσει ακόμα 

 Για τελος Μάιου λεμε..οχι δεν εχουμε κλείσει ακομα ουτε κι εμεις!!!εσεις τι ονοματακι θα δωσετε στο μικρακι σας;

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο η βαφτιση κ να σας ζησει!

Το μαγια ειναι ομορφο ονομα,σιγουρα δ καταλαβαινεις απο που βγαινει κ ειναι αλλο ονομα,αλλα αν σας αρεσει γτ οχι;

Μαριβα;

Παντως δυσκολο να ακουστει το βιργινια.οποτε το μαγια μια χαρα επιλογη ειναι

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Fly4 είπε:

 Για τελος Μάιου λεμε..οχι δεν εχουμε κλείσει ακομα ουτε κι εμεις!!!εσεις τι ονοματακι θα δωσετε στο μικρακι σας;

Εμείς θα δώσουμε της πεθεράς μου Αργυρω και θα την φωνάζω Υρω.  Εγώ ήθελα άσχετο από οικογένεια αλλά ο άντρας μου ήταν ανενδοτος. .Οπότε καταλήξαμε σε ένα χαριτωμένο υποκοριστικό.  Εσας είναι συνδυασμός από γιαγιάδες ή έχεις και τάμα?


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Τονι@ είπε:

Εμείς θα δώσουμε της πεθεράς μου Αργυρω και θα την φωνάζω Υρω.  Εγώ ήθελα άσχετο από οικογένεια αλλά ο άντρας μου ήταν ανενδοτος. .Οπότε καταλήξαμε σε ένα χαριτωμένο υποκοριστικό.  Εσας είναι συνδυασμός από γιαγιάδες ή έχεις και τάμα?

Ειναι συνδυασμος απο γιαγιαδες!! Ελπιζω να μη γινει το ονομα της αιτια χλευασμου.. αυτο μονο σκεφτομαι γιατι γενικα μου αρεσει σαν ονομα.. το Αργυρώ ειναι πολυ ομορφο! Γνωμη μου να μην το κοψεις! Παρολα αυτα κ το Υρω ειναι ομορφο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 6 λεπτά , Fly4 είπε:

Ειναι συνδυασμος απο γιαγιαδες!! Ελπιζω να μη γινει το ονομα της αιτια χλευασμου.. αυτο μονο σκεφτομαι γιατι γενικα μου αρεσει σαν ονομα.. το Αργυρώ ειναι πολυ ομορφο! Γνωμη μου να μην το κοψεις! Παρολα αυτα κ το Υρω ειναι ομορφο!

Θέλω να το κόψω γιατί το Αργυρω μου θυμίζει την γιαγιά της και μου κάνει μεγαλιστικο.  Δεν έχω πρόβλημα μαζί της. Ίσα ίσα που μου φέρεται σαν κόρη της απλά θέλω κάτι να την ξεχωρίζει.  

Δεν θα γίνει αντικείμενο χλευασμου. Μην φοβάσαι. Το Μάγια είναι πολύ γλυκό όνομα.  Ακόμα και Μάγια η μέλισσα να την πει κάποιος δεν είναι κάτι άσχημο.  Δεν νομίζω ότι είναι όνομα τόσο περίεργο που να μπορούσε να προκαλέσει κοροϊδία.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vikib είπε:

Με το καλο η βαφτιση κ να σας ζησει!

Το μαγια ειναι ομορφο ονομα,σιγουρα δ καταλαβαινεις απο που βγαινει κ ειναι αλλο ονομα,αλλα αν σας αρεσει γτ οχι;

Μαριβα;

Παντως δυσκολο να ακουστει το βιργινια.οποτε το μαγια μια χαρα επιλογη ειναι

Ευχαριστουμε πολυ!!! Ναι οντως δυσκολα μπορει να ακουστει το βιργινια οταν γινεται συνδυασμος!! Ελπιζω να εχω κανει καλη επιλογη για το μωρακι μου!! Το Μαριβα δεν μου αρεσει τοσο.. 

πρίν από 10 λεπτά , Τονι@ είπε:

Θέλω να το κόψω γιατί το Αργυρω μου θυμίζει την γιαγιά της και μου κάνει μεγαλιστικο.  Δεν έχω πρόβλημα μαζί της. Ίσα ίσα που μου φέρεται σαν κόρη της απλά θέλω κάτι να την ξεχωρίζει.  

Δεν θα γίνει αντικείμενο χλευασμου. Μην φοβάσαι. Το Μάγια είναι πολύ γλυκό όνομα.  Ακόμα και Μάγια η μέλισσα να την πει κάποιος δεν είναι κάτι άσχημο.  Δεν νομίζω ότι είναι όνομα τόσο περίεργο που να μπορούσε να προκαλέσει κοροϊδία.  

Μακαρι!! Στους μισους που το χω πει παντως αρεσει κ στους αλλους μισους οχι.. το κοροιδευουν λιγο..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Fly4 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ!!! Ναι οντως δυσκολα μπορει να ακουστει το βιργινια οταν γινεται συνδυασμος!! Ελπιζω να εχω κανει καλη επιλογη για το μωρακι μου!! Το Μαριβα δεν μου αρεσει τοσο.. 

Μακαρι!! Στους μισους που το χω πει παντως αρεσει κ στους αλλους μισους οχι.. το κοροιδευουν λιγο..

Δηλαδή τι κοροϊδεύουν? ? Θες να μου πεις?? γιατί μου κάνει μεγάλη εντύπωση αλήθεια. .


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , Τονι@ είπε:

Δηλαδή τι κοροϊδεύουν? ? Θες να μου πεις?? γιατί μου κάνει μεγάλη εντύπωση αλήθεια. .

Οτι ειναι αστειο ονομα και παραπεμπει στη γλυκια,κατ εμε,μελισσουλα..

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Fly4 είπε:

Οτι ειναι αστειο ονομα και παραπεμπει στη γλυκια,κατ εμε,μελισσουλα..

Εγώ ακριβώς γι αυτό το λόγο το βρίσκω χαριτωμένο.  Πάντα για όλα κάποιος βρίσκεται να πει κάτι.  Κι εμένα κάποιοι θα μου πουν ότι το Υρω κανονικά είναι με Η κλπ.  Σημασία έχει να είμαστε εμείς οκ με την επιλογή μας για να δώσουμε την ίδια σιγουριά και στα.παιδια μας.

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...