Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Συνδυασμος ονοματων!


potoulis

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Τονι@ είπε:

Εγώ ακριβώς γι αυτό το λόγο το βρίσκω χαριτωμένο.  Πάντα για όλα κάποιος βρίσκεται να πει κάτι.  Κι εμένα κάποιοι θα μου πουν ότι το Υρω κανονικά είναι με Η κλπ.  Σημασία έχει να είμαστε εμείς οκ με την επιλογή μας για να δώσουμε την ίδια σιγουριά και στα.παιδια μας.

Εχεις δικιο!!!! Ευχαριστω για τη βοηθεια!! Νομιζω θα καταληξω σε αυτο!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σου με το καλο η βαπτιση του μωρου σου εμενα το μαρια βιργινια σαν ονομα μου αρεσει πολυ και δε θα το αλλαζα ισως γιατι βιργινια ελεγαν και την γιαγια μου...με υποκοριστικο βιρνα...δεν εκουγετε ομως το μαρια....!!!! παντως και το μαγια ειναι πολυ ωραιο..!!!!

  • Μου αρέσει 1

em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Τονι@ είπε:

Με το καλό η βάφτιση σας! !! Να τη χαίρεστε! 

Ευχαριστουμε πολυ!! Και σεις με το καλο να βαφτισετε τη μικρουλα σας!!! Να την χαίρεστε και να την καμαρωνετε!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, xaroumenh mama είπε:

γεια σου με το καλο η βαπτιση του μωρου σου εμενα το μαρια βιργινια σαν ονομα μου αρεσει πολυ και δε θα το αλλαζα ισως γιατι βιργινια ελεγαν και την γιαγια μου...με υποκοριστικο βιρνα...δεν εκουγετε ομως το μαρια....!!!! παντως και το μαγια ειναι πολυ ωραιο..!!!!

Ευχαριστω πολυ!!! Εμενα λενε τη μαμα μου Βιργινία! Ελπιζω με το Μάγια να κανω καλη επιλογη!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
On 21/2/2018 at 3:38 ΜΜ, Fly4 είπε:

Καλησπερα και απο μενα! Σε λιγο καιρο εχω τη βαπτιση της μικρουλας μου! Σκοπευω να τη βαφτισω Μαρια-Βιργινία.. Σας ερχεται στο μυαλο καποιο χαιδευτικο που να τα συνδυαζει και τα δυο;

Μάρβη!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...